Levofloxacin Hydrochloride nebo Levofloxacin Hcl Prášková surovina, API CAS 177325-13-2

Levofloxacin Hcl Chemický název: (S) -9-Fluor-3-methyl-10- (4-methylpiperazin-1-yl) ) -7-oxo-3,7-dihydro-2H- [1,4] oxazino [2,3,4-ij] chinolin-6-karboxylové číslo CAS:

Podrobnosti o produktu

Levofloxacin hydrochlorid nebo levofloxacin Hcl CAS 177325-13-2

Levofloxacin Hydrochloride or Levofloxacin Hcl Powder Raw Material, API .png


Název výrobku: Levofloxacin hydrochlorid

Synonyma: Levofloxacin Hcl

Chemický název: (S) -9-Fluor-3-methyl-10- (4-methylpiperazin-l-yl) -7 -oxo-3,7- 4-ij] chinolin-6-karboxylové kyseliny

Číslo CAS: 177325-13-2

Vlastnosti: světle žlutý nebo nažloutlý bílý krystalický prášek

Test: 99 min Levofloxacin Hcl

Vzorec: C18H21CIFN3O4

Vzorec struktury:

Levofloxacin Hydrochloride or Levofloxacin Hcl Powder Raw Material, API formula.png

Klíčová slova: Levofloxacin Hydrochloride, Levofloxacin Hcl Powder API, Surovina

Navrženo HSCODE: 29349990.90

Balení: 25 kg / Drum


Popis:

Levofloxacin hydrochlorid je plně syntetické antibiotikum. Je určen k léčbě různých onemocnění bakteriálních infekcí.

Levofloxacin Hcl se používá k léčbě závažných nebo život ohrožujících bakteriálních infekcí nebo bakteriálních infekcí, které nereagovaly na jiné třídy antibiotik.

Levofloxacin hydrochlorid Levofloxacin Hcl prášková surovina, API je antivirotikum. Blokuje akce některých virů. Používá se k léčbě a prevenci chřipky A (virové infekce) u dospělých. Používá se také k prevenci chřipky A u dětí. Může dojít k určitým obdobím chřipky, během nichž se Levofloxacin hydrochlorid Levofloxacin Hcl Powder Surovin, API nedoporučuje, protože některé kmeny chřipky mohou být vůči tomuto léku odolné.

Indikace hydrochloridu levofloxacinu, Levofloxacin Hcl:

1.Infekce v respiračním systému, akutní bronchitida, akutní epizody chronické bronchitidy, difúzní bronchiolitida, infekce bronchiektázy, pneumonie, tonzilitida;

2. Levofloxacin Hcl může být použit pro infekce močových cest, pyelonefritidu, složitost, infekce močových cest atd .;

3. Reprodukční systémová infekce: akutní prostatitida, akutní epididymitida způsobená intrauterinní infekcí, adnexitida, zánětlivé onemocnění pánve (při podezření na anaerobní bakteriální infekci je možné podávat metronidazol);

4. Levofloxacin hydrochlorid může být použit pro infekci měkkých tkání pleti: infekční impetigo, celulitidu, infekci lymfatických uzlin (křižovatku), subkutánní abscesy, absces křemíku atd .;

5.Ečistá infekce: bakteriální infekční průjem, enteritida, salmonelová enteritida, tyfus a paratyfid.

6. Levofloxacin hydrochlorid může být užíván sepsou, granulocytopenií a imunokompromitovanými pacienty a všemi druhy infekcí;

7.Ostatní infekce, které mohou vyžadovat léčbu přípravkem Levofloxacin Hcl: mastitida, trauma, infekce popálenin a ran, celiakální infekce po operaci, podíl metronidazolu (v případě potřeby), cholecystitida, cholangitida, infekce infekcí kostí a kloubů a chirurgie atd.

------------------

Nejpopulárnější složkou je Levofloxacin Hydrochlorid Tablet. Používá se pro bakteriální infekce, kožní infekce, infekce měkkých tkání, bakteriální onemocnění postihující kůži a plíce, mor a jiné podmínky.

 

Jako profesionální Čína Levofloxacin hydrochlorid, Levofloxacin Hcl práškové suroviny, API dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Levofloxacin hydrochlorid, Levofloxacin HCl práškové suroviny, API z Číny v Číně téměř 10 let.

  --------------------

[Indikace]

Levofloxacin hydrochlorid nebo Levofloxacin Hcl práškové suroviny, API se široce používá u infekcí způsobených citlivými bakteriemi, jako jsou infekce resorpčních traktů, senilní infekce v močovém systému, infekce reprodukčního traktu, infekce měkkých tkání pleti, enterální infekce, ikorrémie a jiné infekce.

[Kontraindikace]

Je zakázáno používat levofloxacin hydrochlorid Levofloxacin Hcl práškové suroviny API pro pacienta, který je alergický na chinolonové léky.

---------------

Vlastnosti:

Název: Levofloxacin hydrochlorid

Č. CAS: 177325-13-2

Vzorec: C18H20FN3O4.HCI

Bod varu: 571,5 ° C při 760 mmHg

Levofloxacin hydrochloride Molekulová hmotnost: 397,83

Bod vzplanutí: 299,4 ° C


Indexy analýzy (Levofloxacin Hcl)

Levofloxacin Hydrochloride or Levofloxacin Hcl Powder Raw Material, API specification.png

POZNÁMKY:

- Nepoužívejte, pokud je obal poškozen.

- Tento výrobek neskladujte při extrémních teplotách.


Špičková kvalita, Čistý čínský levofloxacin hydrochlorid, Levofloxacin Hcl prášek / substance továrna v Číně; Čína Levofloxacin hydrochlorid, Levofloxacin Hcl Dodavatelé surovin v Číně. Čína Levofloxacin hydrochlorid, Levofloxacin Hcl API Výrobci v Číně.


Pokud hledáte přípravek Levofloxacin Hydrochloride nebo Levofloxacin Hcl Powder Suroviny, API CAS 177325-13-2, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Levofloxacin Hydrochloride nebo Levofloxacin Hcl Surovina, API CAS 177325-13-2, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like