Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API

Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API Synonyma :, Levodopum, Larodopa Číslo CAS: 59-92-7 Vlastnosti: Bílý až téměř bílý krystalický prášek bez zápachu Čistota (test): 99% Min molekulární vzorec: C9H11NO4 Struktura Vzorec: ...

Podrobnosti o produktu

Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API

image001.jpg

Název produktu: Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API

Synonyma: Levodopum, Larodopa

Číslo CAS: 59-92-7

Charakteristika: Bílý až téměř bílý krystalický prášek bez zápachu

Čistota (stanovení): 99% Min

Molekulární vzorec: C9H11NO4


Vzorec struktury:

image002.jpg

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Klíčová slova:

Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API

Chemický název: L-3,4-dihydroxyfenylalanin

Popis:

Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API je lék, který se široce používá k léčbě Parkinsonovy nemoci. Parkinsonova choroba je spojena s nízkou hladinou chemické látky nazývané dopamin (doe PA meen) v mozku. Levodopa, L-Dopa USP BP EP API pro suroviny bude v těle změněno na dopamin a zvyšuje tak hladinu této chemické látky. Díky tomu se lidé budou cítit mnohem lépe jako aktivní farmaceutická složka.

Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API s chemickým názvem L-3,4-dihydroxyfenylalanin je aminokyselina, která je vyrobena a používána jako součást normální biologie člověka. Tak dělat mnoho zvířat a rostlin. Lidé, stejně jako část ostatních zvířat, která používají léčebné API Levodopa, L-Dopa USP BP EP ve své biologii, je biosyntézou z aminokyseliny L-tyrosinu. Tato látka je předchůdcem neurotransmiterů dopaminu, norepinefrinu (noradrenalinu) a epinefrinu (adrenalinu), které jsou kolektivně známé jako katecholaminy. Navíc lék API Levodopa, L-Dopa USP BP EP suroviny zprostředkovává uvolňování neurotrofních faktorů mozkem a CNS. Tato surovina mohla být vyrobena. FENGCHEN GROUP's Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API je velmi čistá a působí tak dobře. Jako léčivý API se používá při klinické léčbě Parkinsonovy nemoci a dystonie citlivé na dopamin.

Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API má protějšek s protichůdnou chirality. Stejně jako u mnoha molekul, lidské tělo tvoří pouze jeden z těchto izomerů (forma L-DOPA). Enantiomerní čistota API Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina může být analyzována stanovením optické rotace nebo chirální chromatografií na tenké vrstvě

Lékařské využití a aplikace:

Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API je schopna překonat ochrannou hematoencefalickou bariéru, zatímco samotný dopamin nemůže. Proto se běžně používá ke zvýšení koncentrace dopaminu při léčbě Parkinsonovy choroby a dystonie citlivé na dopamin. Toto ošetření bylo praktické a klinicky prokázáno vědci a odborníky. Jakmile Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API vstoupí do centrálního nervového systému, bude tato látka převáděna do dopaminu enzymatickou aromatickou dekarboxylázou L-aminokyseliny, která se také nazývá DOPA dekarboxyláza. Pyridoxal fosfát (vitamin B6) je v reakci potřebným kofaktorem a může být příležitostně podáván společně s API Levodopa, L-Dopa USP BP EP suroviny. A obvykle je ve formě pyridoxinu.

Vedle centrálního nervového systému by lék APL Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina mohl být také přenesen do dopaminu z periferního nervového systému. Nadměrná periferní signalizace dopaminu může vést k několika nežádoucím účinkům, které se vyskytly při podávání přípravku API s primárním obsahem Levodopa, L-Dopa USP BP EP. Aby se zabránilo nežádoucím nežádoucím účinkům, je standardní klinickou praxou společné užívání periferního inhibitoru dekarboxylázy DOPA, jako je karbidopa (léky obsahující karbidopu, a to buď samostatně nebo v kombinaci s přípravkem Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API, aby se zabránilo periferní syntéze dopaminu z L-DOPA. Současné podávání pyridoxinu bez DDCI zrychluje periferní dekarboxylaci L-DOPA tak, že neguje účinky podávání L-DOPA, fenomén, který historicky způsobil velkou zmatenost.

Navíc bylo zkoumáno jako potenciální léčba syndromu neklidných nohou Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API, podávaná společně s periferním DDCI. Ale výzkumy naznačují, že neexistuje jasný obraz o redukovaných příznacích.

Jako nejslavnější Čína Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API Prášek dodavatel v Číně, Fengchen Group Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API prášek je dobře zabalené s nejnovější a nejbezpečnější balíček.


Dva typy odezvy pozorované při podávání přípravku Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API jsou:

1.Krátkodobá odpověď se vztahuje k poločasu rozpadu léku.

2. Reakce s delší dobou trvání závisí na akumulaci účinků po dobu nejméně 14 dnů, během které se FosB akumuluje v nigrostriatálních neuronech. Při léčbě Parkinsonovou chorobou může být tato reakce patrná pouze v rané léčbě. Protože neschopnost mozku ukládat dopaminu ještě není problémem.

Dodávka a dodání: Společnost Fengchen Group je jedním z nejznámějších dodavatelů Levodopa, L-Dopa USP BP EP surového API prášku v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.

Použití a použití:

Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API by mohla být použita samostatně nebo společně s karbidopou pro léčbu Parkinsonovy nemoci, také nazývaná třesavá obrna. Někteří pacienti potřebují kombinaci léku, zatímco jiní budou úspěšně těžit pouze z přípravku Levodopa, L-Dopa USP BP EP Suroviny API samotného. Tato látka pomůže zlepšit schopnost kontroly svalů pacienta. Díky za pomoc Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surového API se objeví více normálních pohybů těla.

Fengchen Group je přední dodavatel a výrobce ledu čínského levodopa, L-Dopa USP BP EP surového prášku API. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti budou mít právo, pokud to potřebují, mít správnou látku China Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surového API prášku. Když si koupíte nebo koupíte Levodopa, L-Dopa USP BP EP suroviny API prášek z Číny, prosím, obraťte se na Fengchen Group.


Osvědčení o analýze (COA, TDS)

Název produktu

Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Levodopa

Bílý až téměř bílý krystalický prášek bez zápachu

Dodržuje

Rozpustnost

Levodopa

Mírně rozpustný ve vodě, volně rozpustný v 3N kyselině chlorovodíkové; v rozpustném v ethanolu

Dodržuje

Identifikace A

Levodopa

IR: Vzorek ve srovnání se spektrem získaným standardem.

Dodržuje

Identifikace B

Levodopa

RT: Chromatogram RT vzorku ve srovnání se získaným standardem levodopy

Dodržuje

Specifické optické otáčení

-160 ° až -167 °

-161,8 °

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,23%

Zbytky při zapalování

≤ 0,1%

0,05%

Těžký kov

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Levodopa příbuzná sloučenina A

≤ 0,1%

Nezjištěno

L-tyrosin

≤ 0,1%

Nezjištěno

Levodopa příbuzná sloučenina B

≤ 0,5%

0,02%

l-Vetratrylglycin

≤ 0,1%

Nezjištěno

Neznámá nečistota

≤ 0,1%

0,03%

Celkové nečistoty

≤ 1,1%

0,2%

Zbytková rozpouštědla

Metanol ≤ 3000 ppm

Dodržuje

Čistota (test)

98,0% - 102% Levodopa

99,5%

Naše Levodopa vyhovuje standardu USP, BP, EP.


Lékové interakce:

Používání přípravku Levodopa, L-Dopa USP BP EP Aplikace API pro suroviny se obvykle nedoporučuje:

Bupropion, Isoniazid

Macimorelin, metoklopramid

Není to dobrý nápad používat společně. Konzultujte lékaře a odborníky je to nutné.


Nežádoucí účinky přípravku Levodopa, L-Dopa USP BP EP API pro suroviny:

Pokud se u Vás vyskytne některý z následujících závažných nežádoucích účinků, přestaňte užívat levodopu a vyhledejte lékařskou pomoc nebo okamžitě vyhledejte svého lékaře:

1.při alergické reakci (potíže s dýcháním, uzavření hrdla, otoky rtů, jazyka nebo tváře nebo kopřivka);

2. nekontrolované pohyby části těla;

Záchvaty;

4.prostoravá nevolnost, zvracení nebo průjem;

5. nepravidelný srdeční rytmus nebo třepání v hrudníku;

6. neobvyklé změny nálady nebo chování; ordeprese nebo sebevražedné myšlenky.

Nejvyšší kvalita, čistá Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API Prášková / substance továrna v Číně; Čína Levodopa, L-Dopa USP BP EP Surovina API Práškové suroviny dodavatele / výrobce v Číně.

Související produkty:


Pokud hledáte levodopa, l-dopa usp bp ep suroviny api, vítáme vás, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: levodopa, l-dopa usp bp ep surovina api, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like