Levetiracetam BP EP USP Levanteracetam

Levetiracetam BP EP USP levanteracetam je farmaceutická složka používaná k boji proti epilepsii. Tento přípravek se používá k parciálnímu nástupu, myoklonickým nebo tonicko-klonickým záchvatům. A je to S-enantiomer etiracetamu.

Podrobnosti o produktu

Levetiracetam BP EP USP levanteracetam

Čína Levetiracetam BP EP USP levanteracetam továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma:

Levetiracetam

Levetiracetame

Levetiracetamum

(2S) -2- (2-oxopyrrolidin-l-yl) butanamid

Číslo CAS: 102767-28-2

Charakteristika: Bílý krystalický prášek.

Molekulový vzorec: C8H14N202

Strukturní vzorec:

image001


Balení: 25kgs / Fiber Drum

Klíčová slova:

Levetiracetam BP EP USP


Popis:

Levetiracetam BP EP USP levanteracetam je farmaceutická složka používaná k boji proti epilepsii. Tento přípravek se používá k parciálnímu nástupu, myoklonickým nebo tonicko-klonickým záchvatům. A je to S-enantiomer etiracetamu.

Levetiracetam BP EP USP levanteracetam je dostupný perorálně ve dvou formách: okamžité uvolnění a prodloužené uvolňování. Při pečlivé sterilizaci může být Levetiracetam BP EP USP levanteracetamová surovina také důležitou součástí injekce. Tableta s okamžitým uvolňováním je již dostupná na trhu léčiv. Technologie tablet s prodlouženým uvolňováním zajistí, že po použití může být lepší výkon.

Přesný mechanismus, kterým Levetiracetam BP EP USP levanteracetam uplatňuje svůj antiepileptický účinek, není znám. Antiepileptická aktivita Levetiracetamu BP EP USP levanteracetamu je hodnocena na řadě zvířecích modelů epileptických záchvatů. Tato látka neinhibovala jednotlivé záchvaty indukované maximální stimulací elektrickým proudem nebo různými chemokonvulzivy a vykazovala pouze minimální aktivitu v submaximální stimulaci a v prahových testech. Ochrana je však pozorována proti sekundárně generalizované aktivitě z fokálních záchvatů indukovaných pilokarpinem a kyselinou kainovou, dvou chemokonvulziv, které indukují záchvaty, které napodobují některé rysy parciálních záchvatů lidstva s druhou generalizací. Levetiracetam BP EP USP levanteracetam vykazuje v některých experimentech na zvířatech inhibiční vlastnosti v podpalubním modelu, další model parciálních záchvatů lidského komplexu, a to jak během vývoje zapálení, tak i ve zcela zapáleném stavu. Prediktivní hodnota těchto zvířecích modelů pro specifické typy lidské epilepsie není přesně známa. Předpokládá se, že levetiracetam BP EP USP levanteracetam stimuluje synaptický vezikulární protein 2A, což inhibuje uvolňování neurotransmiteru.

Jako nejznámější Čína Levetiracetam BP EP USP levanteracetam prášek dodavatele v Číně, Fengchen Group je produkt je dobře nabitý nejnovější a nejbezpečnější balíček.


Funkce:

Přeprava a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších výrobců Levetiracetam BP EP USP levanteracetam Powder v Číně, naše přeprava je profesionální a poměrně rychlá.

Levetiracetam BP EP USP, alias levanteracetam, levitestat, levetiracetam, je bílá krystalická prášková chemická látka. Chemický název (S) -a-ethyl-2-oxo-l-pyrrolidin acetamid, molekulový vzorec C8H14N202, molekulová hmotnost 170,20900. Levetiracetam BP EP USP levanteracetam je druh antiepileptik. Klinicky se používá hlavně pro dospělé a děti starší 4 let epileptické parciální záchvaty plus léčba.

Levetiracetam BP EP USP levanteracetam je antikonvulzívum užívané k léčbě epilepsie. Tato látka může selektivně bránit hypersynchronizaci epileptiformního vzplanutí a šíření záchvatové aktivity. Levetiracetam BP EP USP levanteracetam se váže na synaptický vezikulární protein SV2A, o němž se předpokládá, že se podílí na regulaci exocytózy vezikul. Ačkoli molekulární význam vazby Levetiracetamu BP EP USP levanteracetamu na synaptický vezikulární protein SV2A není pochopen, Levetiracetam BP EP USP levanteracetam a příbuzné analogy vykazovaly pořadové pořadí afinity pro SV2A, které korelovalo s účinností jejich antiseizurní aktivity u audiogenních záchvatů náchylných k záchvatům. myši.


Vedlejší efekty:

Mezi vedlejší účinky patří agrese, agitace, kóma, ospalost, snížené vědomí, zpomalené dýchání

Fengchen Group je přední Čína Levetiracetam BP EP USP levanteracetam prášek a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína Levetiracetam BP EP USP levanteracetam prášek výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Pokud se chystáte koupit nebo koupit Levetiracetam BP EP USP levanteracetam prášek z Číny, prosím, obrátit se na Fengchen Group.


Certifikát o analýze (COA, TDS):

image002

naše služby

1.Každé dotazy budou zodpovězeny do 24 hodin.

2.Dedication na kvalitu, dodávky a služby.

3.Při výběru surovin.

4. rozumné a konkurenceschopné ceny, rychlé dodací lhůty.

Top kvalita, čistý Levetiracetam BP EP USP levanteracetam Prášek / látka továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Pokud hledáte levetiracetam bp ep usp levanteracetam, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: levetiracetam bp ep usp levanteracetam, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like