Lansoprazol pro injekci nebo injekční lansoprazol CAS 103577-45-3

Lansoprazol pro injekce nebo injekční Lansoprazol CAS 103577-45-3 Čína Lansoprazol pro vstřikování továrny, Dodavatel, Výrobce v Číně. Číslo CAS: 103577-45-3 Charakteristiky: Bílý krystalický prášek. Popis: Stejně jako omeprazol, injekční Lansoprazol je také protonové čerpadlo ...

Podrobnosti o produktu

Lansoprazol pro injekci nebo injekční lansoprazol CAS 103577-45-3

Lansoprazole for Injection or Injectable Lansoprazole CAS 103577-45-3

Čína Lansoprazol pro vstřikování továrny, dodavatel, výrobce v Číně.

Číslo čísla ČÍSLA: 103577-45-3

Charakteristika: Bílý krystalický prášek.

Popis:

Stejně jako omeprazol, Injekční Lansoprazol je také inhibitor protonové pumpy inhibice žaludečních kyselin, nejčastější klinickou aplikací je samozřejmě také kyselá léčba gastrointestinálních onemocnění souvisejících s kyselinou.

Lansoprazol pro injekce přijde na trh některé později než omeprazol. V současné době, běžné dávkování v Číně je perorální podání, zatímco Lansoprazol pro injekci je k dispozici v naší společnosti.

Vlastnosti produktu:

Účinek lansoprazolu pro injekci je rychlý a účinek je zřejmý.

Musí být používán pod vedením odborníků, takže riziko správného užívání je nízké.

Studie prokázaly, že injekční lansoprazol je lepší než omeprazol v léčbě refluxní ezofagitidy.

Obecně není příliš závažné žaludeční vřed, duodenální vřed a další pacienti se mohou rozhodnout přímo perorálně užívat Lansoprazol pro léčbu remisí. Současně je Lansoprazol pro injekci zvláštní, je určen těm pacientům s vážným onemocněním žaludku, jako je těžký duodenální vřed, ústní lansoprazol způsobí krvácení, takové případy potřebujeme pomoc injekce lansoprazolu.

Pokud hledáte lansoprazol pro injekci nebo injekční lansoprazol cas 103577-45-3, vítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v Číně v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: lansoprazol pro injekci nebo injekční lansoprazol cas 103577-45-3, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like