L-Methyl Dopa BP EP USP

L-Methyl Dopa BP EP USP nebo L-MethylDopa je předchůdcem noradrenalinu, dopaminu a dalších syntetických látek v těle. Vstupuje do centra hematoencefalickou bariérou a přeměňuje se na DA dopa-dekarboxylázou.

Podrobnosti o produktu

L-Methyl Dopa BP EP USP

image001

Čína L-Methyl Dopa BP EP USPfactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: L-a-Methyl DOPA Hydrát, L-MethylDopa

CAS číslo: 41372-08-1

Vlastnosti: Bílý nebo bezbarvý krystalický prášek.

Čistota (test): 99% Min

Molekulární vzorec: C10H15NO5

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

L-Methyl Dopa BP EP USP


Popis:

L-Methyl Dopa BP EP USP nebo L-MethylDopa je předchůdcem noradrenalinu, dopaminu a dalších syntetických látek v těle. Vstupuje do centra hematoencefalickou bariérou a přeměňuje se na DA dopa-dekarboxylázou. L-Methyl Dopa BP EP USP může očividně zlepšit myotonii a bradykinezi. Neustálé používání tohoto produktu je účinné při třesu, slinění, posturální nestabilitě a dysfagii. L-Methyl Dopa nebo L-MethylDopa BP EP USP se klinicky používá pro paralýzu třesu. Pacienti s mírným nebo středně závažným onemocněním mají lepší účinek, zatímco pacienti se závažným nebo špatným účinkem na seniory mohou vystřízlivět a zlepšit své příznaky.


Aplikace:

L-Methyl Dopa BP EP USP je blokátor B-receptorů kardiovaskulárních léčiv, který má dobrý vliv na střední primární a renální hypertenzi.


Účinky L-Methyl Dopa nebo L-MethylDopa BP EP USPSide:

V časném stádiu léčby lze pozorovat gastrointestinální reakce, jako je nauzea, zvracení a anorexie. Po 3 měsících léčby L-Methyl Dopa nebo L-MethylDopa BP EP USP se mohou objevit příznaky neklidu, nespavosti a halucinace. Kromě toho může nastat také posturální hypotenze, arytmie a nedobrovolný pohyb.


L-Methyl Dopa nebo L-MethylDopa BP EP USPIndikace:

1. Trestní paralýza: účinek L-Methyl Dopa nebo L-MethylDopa BP EP USP je lepší pro pacienty s mírným nebo středně závažným onemocněním, ale horší pro pacienty s těžkým nebo starým onemocněním.

2. Jaterní kóma: L-Methyl Dopa nebo L-MethylDopa BP EP USP může pacienta probudit a zlepšit příznaky. Jaterní kóma může souviset s abnormalitou centrálního neurotransmiteru dopaminu. Po jeho převzetí může zlepšit centrální funkci a práci.

3. Někteří lidé si myslí, že L-Methyl Dopa nebo L-MethylDopa BP EP USPcan zlepšují toleranci mozku na amoniak.


Špičková kvalita, čistý L-Methyl Dopa nebo L-MethylDopa BP EP USP továrna na výrobu prachu a látek, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte l-methyl dopa bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: l-methyl dopa bp ep usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like