L-Carnosine, Carnosine surovina BP EP USP

L-karnosin, surovina karnosinu BP EP USP (β-alanyl-L-histidin) je dipeptid aminokyselin beta-alaninu a histidinu. Existuje v celém lidském těle.

Podrobnosti o produktu

L-Carnosine, surovina Carnosine BP EP USP

image001

Čína L-Carnosine, Carnosine surovina BP EP USP továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: beta-alanyl-L-histidin

Číslo CAS: 305-84-0

Charakteristika: Bílý nebo šedobílý prášek

Čistota (zkouška): Čistá

Molekulový vzorec: C9H14N403

Strukturní vzorec:

image002


Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:

L-Carnosine, surovina Carnosine BP EP USP


Popis

L-karnosin, surovina karnosinu BP EP USP (β-alanyl-L-histidin) je dipeptid aminokyselin beta-alaninu a histidinu. Existuje v celém lidském těle. Nejvyšší koncentrace L-karnosinu, surovin Carnosine BP EP USP jsou v oblastech s vysokou spotřebou energie, jako je náš mozek, srdce a svaly.

L-Carnosine, surovina Carnosine BP EP USP je známá jako „molekula dlouhověkosti“. Ale nenechte se odradit, pokud se nezajímáte o anti-aging. Jeho hladina se s věkem sníží a začíná ve věku 10 let. To by mohlo být sníženo o šedesát v době, kdy máme 70 let.

L-Carnosine, surovina Carnosine BP EP USP je jedním z nejsilnějších antioxidantů, které známe. Je to lapač těžkých kovů. A tato látka je super auto-regulátor. L-Carnosine, surovina pro karnosin BP EP USP stojí samostatně, pokud jde o prevenci a zvrácení konečných produktů pokročilé glykace a zesítění. Mimochodem, tato chemická látka bude vysoce koncentrovaná v mozku.

L-Carnosine, surovina Carnosine BP EP USP pomůže opravit tkáně a odstranit toxiny v našem mozku. Navíc zvýší energetický výkon mitochondrií. L-Carnosine, surovina Carnosine BP EP USP potlačuje přebytečné imunitní reakce, když je imunitní systém v hyper režimu. Tato úžasná sloučenina stimuluje imunitní reakci, pokud je oslaben imunitní systém.

Jako nejznámější Čína L-Carnosine, Carnosine suroviny BP EP USP prášek dodavatele v Číně, Fengchen Group je produkt je dobře nabitý nejnovější a nejbezpečnější balíček.

L-karnosin, surovina karnosinu BP EP USP je vědecky znám jako beta-alanyl-L-histidin. Skládá se z jedné molekuly, každá z aminokyselin histidin a beta-alanin, a je proto chemicky znám jako dipeptid. L forma nebo izomer karnosinu je biologicky aktivní u lidí. L-Carnosine, surovina pro karnosin BP EP USP se obecně vyskytuje v celém těle zvířat, i když je nejvíce koncentrovaná v mozku a svalech.

L-Carnosine, surovina Carnosine BP EP USP je snadno dostupná v živočišných bílkovinách, zejména v červeném mase. V rostlinách neexistuje. Věříme, že přísní vegetariáni tuto látku nedostanou z dietních zdrojů. Hladina L-karnosinu, karnosinové suroviny BP EP USP v krevní plazmě klesne během několika hodin na 0 na 0, což naznačuje, že L-karnosin je metabolizován rychle navzdory relativně pomalému trávení proteinu. Tato vlastnost znamená, že účinky l-karnosinu jsou pravděpodobně krátkodobé.

Existuje mnoho výzkumů naznačují, L-Carnosine, Carnosine suroviny BP EP USP má silné antioxidační aktivity. Tato nemovitost nás těší mnoha způsoby. Je schopen zachytit volné radikály v těle, což jsou vysoce reaktivní ionty v přítomnosti kyslíku. Volné radikály by mohly vést k mnoha druhům poškození známým kolektivně jako oxidační stres, když reagují s buněčnými složkami, zejména buněčnými membránami. L-Carnosine, surovina Carnosine BP EP USP je také schopna zachytit další reaktivní chemikálie, jako jsou alfa-beta nenasycené aldehydy, které jsou tvořeny mastnými kyselinami v buněčných membránách během oxidačního stresu.

Biochemické působení L-karnosinu, surové suroviny Carnosine BP EP USP zahrnuje chelataci iontů dvojmocných kovů, což pomůže snížit poškození molekul DNA. Další výhody této sloučeniny vyplývají z její schopnosti pomáhat podporovat zdravou funkci telomer v chromozomech. L-Carnosine, surovina Carnosine BP EP USP také podporuje schopnost těla snižovat produkci konečných produktů pokročilé glykace, které mohou přispět k řadě degenerativních stavů.

L-Carnosine, surovina Carnosine BP EP USP je proteinový stavební blok, který by mohl být přirozeně tvořen v těle. Tato substance je široce nalezená ve svalech když oni pracují, a to je také nalezené v srdci, mozku, a mnoho jiných částí těla.

L-Carnosine, surovina Carnosine BP EP USP se užívá převážně perorálně, aby se zabránilo známkám stárnutí a předcházely nebo léčily komplikace diabetu, jako je poškození nervů, oční problémy, atd. Používá se ke zlepšení svalové síly a výkonu spolu s mnoha dalšími použití. Pro tuto látku je stále ještě mnoho práce.

L-Carnosine, surovina Carnosine BP EP USP je důležitá pro mnoho normálních tělesných funkcí včetně správné funkce a vývoje svalů, srdce, jater, ledvin, mozku a mnoha dalších orgánů. Existuje jistý zájem o použití L-Carnosine, suroviny Carnosine BP EP USP, aby se zabránilo stárnutí, protože se zdá, že je v rozporu s některými chemikáliemi, které by mohly být rozhodující v procesu stárnutí.

Přeprava a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších L-Carnosine, Carnosine surovin BP EP USP Powder Výrobce v Číně, naše zásilka je profesionální a poměrně rychle.

L-karnosin, surovina pro karnosin BP EP USP je protein tvořený pouze dvěma aminokyselinami, alaninem a histidinem. Vzhledem k tomu, že tento malý protein je tvořen pouze 2 aminokyselinami, je tato látka vždy tvořena dokonale a předvídatelně působí v různých fyziologických procesech. L-Carnosine, surovina Carnosine BP EP USP je nejrozšířenější v kosterních svalech, v srdci a v mozku.

"L" v L-karnosinu označuje směr, ve kterém krystalický karnosin odráží polarizované světlo. Molekula karnosinu je vyrobena z kombinace L-histidinu a alaninu a také existuje ve formě "L".

L-Carnosine, surovina Carnosine BP EP USP je forma karnosinu používaného v doplňcích výživy.


Funkce:

L-Carnosine, surovina Carnosine BP EP USP je rozhodující pro zdraví mozku. jeho antioxidační, neuroprotektivní, chelatační a anti-glykační aktivita nejen udržuje optimální zdraví mozku.

L-Carnosine, surovina Carnosine BP EP USP je nutná pro zdravé mitochondrie. V mozku jsou v každé buňce tisíce mitochondrií. A čerpají energii ve formě ATP.


Použití a aplikace:

L-Carnosine, Carnosine surovina BP EP USP zdravotní výhody jsou obecně kvůli jeho antioxidační vlastnosti, které podporují mnoho věkem-příbuzné podmínky. Specifická použití l-karnosinu zahrnují podporu kůže, kloubů, trávicího systému a paměti.

image003

1. L-Carnosine, surovina Carnosine BP EP USP pomůže odvrátit viditelné známky stárnutí kůže. Pomáhá udržovat pružnost pleti, která může minimalizovat vrásky.

2. Tato látka může pomoci podpořit zažívací systém Helicobacter pylori, což je druh bakterií, které mohou způsobit peptické a žaludeční vředy.

3. L-Carnosine, surovina Carnosine BP EP USP může pomoci podpořit zdraví mozku, stejně jako pomoci zlepšit absentmindedness a paměťové vzpomínky.

4. Tento přípravek podporuje zdraví kloubů podporou zdravého řízení zánětu a oddálením nástupu kloubních stavů, které se mohou objevit v průběhu věku.

Fengchen Group je přední Čína L-Carnosine, Carnosine surovina BP EP USP prášek a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína L-Carnosine, Carnosine suroviny BP EP USP prášek výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit L-Carnosine, surovinu Carnosine BP EP USP Powder z Číny, obraťte se na Fengchen Group.

Přísné vegetariáni mají s největší pravděpodobností nedostatek této sloučeniny. Protože to nemůže být získáno z jejich stravy. Nedostatek L-karnosinu, surovin Carnosine BP EP USP je také běžný u jedinců, kteří nespotřebovávají dostatek hovězího masa, ryb a drůbeže. Jeho hladiny přirozeně klesají s věkem, takže starší pacienti mohou potřebovat doplňky obsahující l-karnosin. Kožní stavy jako vrásky jsou jedním z nejzřetelnějších známek, které naznačují, že potřebujete pomoc. Další příznaky tohoto nedostatku také ovlivňují mozek, srdce a imunitní systém.


Certifikát o analýze (COA, TDS)

Název produktu

L-karnosin

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý nebo šedobílý prášek

Vyhovuje

Identifikace

HPLC RT

Conform

Specifická rotace

+ 20,0 ° ~ + 22,0 °

+ 21,3 °

Bod tání

250,0 až 265,0 ° C

254,4 až 255,6 ° C

Vést

<>

vyhovět

Arsen

≤ 1 ppm

vyhovět

Kadmium

≤ 1 ppm

vyhovět

Rtuť

<0,1>

vyhovět

Těžké kovy (Pb)

<10>

vyhovět

L-histidin

≤0,3%

0.08%

Sypná hustota

-

0,28 g / ml

Hustota závitů

-

0,50 g / ml

PH

7,5 - 8,5

8.3

Hydrazin

≤2ppm

vyhovět

Celkový počet desek

<1 000="" cfu="">

20cfu / g

Celkové kvasinky a plísně

<100 cfu="">

15cfu / g

Ztráta sušením

≤1,0%

0,18%

Zbytky při vznícení

≤0.10%

0,07%

Čistota (test)

99,0% -01,0%

99,8%


Top kvalita, čistý L-Carnosine, Carnosine surovina BP EP USP Prášek / substance továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte l-karnosin, karnosin surovinu bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: l-carnosine, karnosin surovina bp ep usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like