Isosorbid dinitrát CAS 87-33-2

Isosorbid dinitrát CAS 87-33-2 Čína Isosorbid dinitrát továrna, dodavatel, výrobce v Číně. CAS číslo: 87-33-2 Charakteristika: Bílý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C6H8N2O8 Struktura složení: Balení: 25Kgs / Fiber Drum KLÍČOVÁ slova: Isosorbid dinitrát Popis: Isosorbide ...

Podrobnosti o produktu

Isosorbid dinitrát CAS 87-33-2

Isosorbide Dinitrate CAS 87-33-2

China Isosorbide Dinitrate factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

CAS číslo: 87-33-2

Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C6H8N2O8

Struktura vzorce:

Isosorbide Dinitrate CAS 87-33-2 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KEY Words: Isosorbide dinitrát

Popis:

Isosorbid dinitrát je velmi mírně rozpustný ve vodě, velmi rozpustný v acetonu, málo rozpustný v ethanolu (96%).

Rozpustnost zředěného produktu závisí na ředidle a jeho koncentraci.

Isosorbid dinitrát ISDN, vazodilatátor kyseliny dusičné, se používá k léčbě anginy pectoris, městnavého srdečního selhání a ezofageálního spasmu. Isosorbid dinitrát byl uveden na seznamu základních léků Světové zdravotnické organizace (WHO) a je jedním z nejdůležitějších základních léčiv.

Isosorbid dinitrát je vazodilatátor. Jeho hlavním farmakologickým účinkem je uvolnění hladkého svalstva krevních cév. Celkový účinek isosorbid dinitrátu je snížení spotřeby kyslíku v myokardu a zvýšení přísunu kyslíku a zmírnění anginy pectoris.

Isosorbid dinitrát může být použit k léčbě různých typů koronárních srdečních chorob, anginy pectoris a prevenci útoku. Intravenózní kapání může být použito k léčbě městnavého srdečního selhání, různých typů hypertenzních mimořádných událostí a předoperační kontroly hypertenze.

K úlevě a prevenci anginy pectoris jsou hlavními nežádoucími účinky pulzující bolest hlavy, hypotenze, rychlý reflex srdeční frekvence atd.

Mezi vedlejší účinky izosorbid dinitrátu patří zejména bolesti hlavy způsobené vazodilatací. Obvykle zmizí po několika dnech podávání. Po vazodilataci dochází také ke zvýšení průtoku krve, což má za následek červenou tvář, která po několika dnech může zmizet.

Jako nejznámější čínský dodavatel isosorbidového dinitrátu v Číně, Qingdao Fengchen Technology and Trade Co., Ltd, je produkt dobře nabitý nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

1. Snižte spotřebu kyslíku v myokardu. Dusičnan rozšiřuje žilní cévy a zvyšuje žilní objem, čímž snižuje množství zpětné srdeční krve, srdečního objemu, napětí stěny myokardu a dobu vypuzování; Kromě toho isosorbid dinitrát uvolňuje arteriální krevní cévy a snižuje dodatečné zatížení levé komory, aby se dosáhlo účelu snížení spotřeby kyslíku v myokardu.

2. Redistribuce krevního toku myokardu je prospěšná pro perfúzi ischemické oblasti. Isosorbid dinitrát může selektivně rozložit velké dodávací cévy koronárních tepen, zvýšit tok ischemické oblasti; snížit tlak v levé komoře, zvýšit krevní zásobení endokardu, zlepšit poddajnost levé komory; může také stimulovat tvorbu vedlejších větví, otevřít stávající vedlejší větve a zvýšit ischemickou oblast perfuze krevního toku.

3. U aterosklerózy nebo akutní ischémie nemohou endoteliální buňky uvolňovat PGI, ale urychlují agregaci destiček a vaskulární endoteliální buňky uvolňují kontraktilní látky. Exogenní dusičnan může doplnit nedostatek endogenního NO a podporovat uvolňování PGI. Isosorbid dinitrát má výraznou agregaci destiček a antitrombotický účinek. Je známo, že žádná není důležitá molekula biologického posla a efektorová molekula. Dusičnany jsou jedním z donorových léků.

Jiný majetek:

Bod tání je 70 stupňů.

Rozpustnost: Isosorbid dinitrát je rozpustný v chloroformu, acetonu, mírně rozpustný v ethanolu, mírně rozpustný ve vodě. Bez zápachu. Je méně výbušný než nitroglycerin.

Chemický název: [(3S, 3aS, 6R, 6aS) -3-nitrooxy-2,3,3a, 5,6,6a-hexahydrofuro [3,2-b] furan-6-yl] nitrát;

Špičková kvalita, čistý isosorbid dinitrát Prášková / látka továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte izosorbid dinitrát casino 87-33-2, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: isosorbid dinitrát cas 87-33-2, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like