Isopropyl Paraben nebo Isopropylparaben CAS 4191-73-5

Isopropyl Paraben nebo Isopropylparaben CAS 4191-73-5 Čína Isopropyl Paraben nebo Isopropylparaben factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. Synonyma: 1-methylethyl4-hydroxybenzoát; iso-propyl-p-hydroxybenzoát; Isopropyl4-hydroxybenzoát; Isopropylester kyseliny 4-hydroxybenzoové; Isopropyl ...

Podrobnosti o produktu

Isopropyl Paraben nebo Isopropylparaben CAS 4191-73-5

Isopropyl Paraben or Isopropylparaben CAS 4191-73-5

China Isopropyl Paraben nebo Isopropylparaben factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: 1-methylethyl4-hydroxybenzoát; iso-propyl-p-hydroxybenzoát; Isopropyl4-hydroxybenzoát; Isopropylester kyseliny 4-hydroxybenzoové; Isopropyl 4-hydroxybenzoát;

CAS číslo: 4191-73-5

Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Čistota (rozbor): 99% Isopropyl Paraben Min

Molekulární vzorec: C10H12O3

Struktura vzorce:

Isopropyl Paraben or Isopropylparaben CAS 4191-73-5 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

Rozpustnost: Isopropyl Paraben je nerozpustný ve vodě (0,088 g / 100 ml, pokojová teplota). Rozpustný v ethanolu, etheru, acetonu, ledové kyselině octové a dalších organických rozpouštědlech.

Aplikace:

Isopropylparaben je široce používán v kosmetice, medicíně a potravinách.

Jeden gram suroviny Isopropyl Paraben odpovídá 0,7664 g kyseliny p-hydroxybenzoové.

Antibakteriální mechanismus Isopropylparabenu je podobný fenolu, který může zničit buněčnou membránu, denaturovat protein v buňce, inhibovat aktivitu respiračního enzymatického systému a enzymového systému přenosu elektronů mikrobiálních buněk a má nejlepší antibakteriální účinek na houby, silnější inhibice na bakterie než kyselina benzoová a kyselina sorbová a letální účinek na gram-pozitivní bakterie.

Antibakteriální aktivita Isopropyl Paraben pochází z působení molekul molekulárního stavu a intramolekulární hydroxyl byl esterifikován a již ionizován, takže antibakteriální účinek má dobrý účinek v rozmezí pH 4 až 8

Antibakteriální účinek Isopropylparabenu se zvyšuje se zvyšováním počtu atomů C, jeho toxicita se snižuje se zvyšováním počtu atomů C a jeho rozpustnost se snižuje se zvyšováním počtu atomů C.

Indexy:

Obsah: 99% Min

Teplota tání Isopropyl Parabenu nebo Isopropylparabenu: 84-86 stupňů.

Síran: 0,024% Max

Volná kyselina: 0,55% Max

Zbytky hoření: 0,10% Max

Těžký kov: 10 ppm Max

Arsen: 4ppm Max

Ztráta sušením: 0,5% Max


Použití: Isopropyl Paraben se používá hlavně jako antiseptikum pro potraviny, kosmetiku a medicínu a také jako antiseptikum.

Vzhledem ke svým vlastnostem a vlastnostem lze Isopropylparaben používat v kosmetice a každodenních potřebách.

Produkt lze použít jako širokospektrální baktericid, který má silný inhibiční účinek na grampozitivní, negativní bakterie a kvasinky.

Vlastnosti Isopropyl Paraben:

Nízká koncentrace, bezpečná a ekonomická, dlouhá životnost.

Isopropylparabenová surovina neobsahuje formaldehydový konzervant a má malé podráždění.

Chemicky patří k inertní látce, která může být použita samostatně nebo ve směsi s jinými produkty v kombinaci s různými povrchově aktivními látkami, proteiny a většinou kosmetickými přísadami, aby bylo dosaženo lepších antiseptických účinků, které lze kombinovat s mnoha fungicidy.

Doporučení pro použití:

Protože se složky a složení přípravků pro osobní péči velmi liší, což může ovlivnit účinnost tohoto produktu, důrazně doporučujeme, abyste před výrobou potvrdili účinnost a stabilitu Isopropyl Paraben. Náš produkt má perfektní kvalitu, není čeho se obávat.

Špičková kvalita, čistá továrna na prášek / látky Isopropylparaben, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte isopropylparaben nebo isopropylparaben cas 4191-73-5, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: isopropyl paraben nebo isopropylparaben cas 4191-73-5, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like