Polymaltózový komplex železa

Léčiva proti anémii železa Polymaltose Complexis. Tento produkt je hnědý až hnědý černý krystalický prášek, bez zápachu. Dextran železo je komplex železa a dextranu. Polymaltózový komplex železa je rozpustné železo a používá se k injekci.

Podrobnosti o produktu

Polymaltózový komplex železa

Iron Polymaltose Complex

Čína Iron Polymaltose Complexfactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

CAS číslo: 9004-66-4

Vlastnosti: Hnědý až černý prášek.

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Polymaltózový komplex železa


Popis:

Léčiva proti anémii železa Polymaltose Complexis. Tento produkt je hnědý až hnědý černý krystalický prášek, bez zápachu. Dextran železo je komplex železa a dextranu. Polymaltózový komplex železa je rozpustné železo a používá se k injekci. Po intramuskulární injekci byl monocytový makrofágový systém transformován na ferritin pro hematopoézu. Polymaltózový komplex železa je vhodný pro pacienty s anémií s nedostatkem železa, kteří nemohou tolerovat železo v ústech nebo potřebují rychle opravit nedostatek železa. Kromě toho by mělo být perorální železo během intramuskulární injekce zastaveno. Absorpce dextránového železa je po intramuskulární injekci pomalá a sekundární infekce je snadné. Intramuskulární injekci je třeba se co nejvíce vyhnout.


Farmakologie a toxikologie

Polymaltózový komplex železa je účinný doplněk železa. Železo je hlavní složkou hemoglobinu a myoglobinu. Hemoglobin je hlavním nosičem kyslíku v červených krvinkách. Myoglobin je místo, kde svalové buňky ukládají kyslík, který pomáhá svalům dodávat kyslík během cvičení. Polymaltóza železa v ní hraje dobrou roli. Většina enzymů souvisejících s trikarboxylovým cyklem obsahuje železo nebo funguje pouze v přítomnosti železa. Proto kromě zrychlení syntézy hemoglobinu mohou být příznaky související s nedostatkem tkáňového železa a snížením enzymatické aktivity obsahující železo, jako je zpomalení růstu, abnormální pohyb, nedostatek fyzické síly, změny slizniční tkáně a léze nehtů kůže. postupně opravena.


Top Quality, pure Iron Polymaltose ComplexPowder / substance factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Pokud hledáte komplex železa a polymaltózy, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: komplex železa a polymaltózy, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like