Iron Dextran 5%, 15% injekce a roztok

Perorální roztok Dextranu železa je tmavě hnědý roztok se slabě sladkou chutí. Používá se pro anémii s nedostatkem železa způsobenou chronickou ztrátou krve, podvýživou, těhotenstvím a vývojem dítěte.

Podrobnosti o produktu

Iron Dextran 5%, 15% injekce a roztok

image001

China Iron Dextran 5%, 15% Vstřikování a řešení, dodavatel, výrobce v Číně.

Charakteristika: Tmavě hnědý koloidní roztok, příchuť fenolu

Synonyma: Dextran Iron

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Iron Dextran 5%, 15% injekce a roztok


Popis:

Perorální roztok Dextranu železa je tmavě hnědý roztok se slabě sladkou chutí. Používá se pro anémii s nedostatkem železa způsobenou chronickou ztrátou krve, podvýživou, těhotenstvím a vývojem dítěte.


Složení:

Hlavní složkou je dextrán železa, což je komplex hydroxidu železa a dextránu s průměrnou molekulovou hmotností (MW) 5000 - 7500. Pomocnými látkami jsou chuť sacharózy a citronu.


Indikace:

Injekce a roztok železa Dextran 5%, 15% se používá pro anémii s nedostatkem železa způsobenou chronickou ztrátou krve, podvýživou, těhotenstvím a vývojem dítěte.


Nežádoucí reakce železa Dextran 5%, 15% injekce a řešení:

1. Lze pozorovat gastrointestinální nežádoucí účinky, jako je nauzea, zvracení, bolest v horní části břicha a zácpa.

2. Injekce a roztok železa Dextran 5%, 15% mohou snížit peristaltiku střeva, způsobit zácpu a vylučovat černou stolici.


Poznámky:

1. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na IR Dextran 5%, 15% injekce a roztoky.

2. Osoby s vážným poškozením funkce jater a ledvin, zejména osoby s neléčenou infekcí močových cest, nesmějí používat 5%, 15% injekci a roztok železa Dextran.

3. Je zakázáno u pacientů s přetížením železem, hemochromatózou nebo hemosiderózou.

4. Anémie bez železa (jako je talasemie) je zakázána.


Farmakologie a toxikologie:

Iron Dextran 5%, 15% Injekce a roztok je komplex dextranu a železa. Je to rozpustné železo. Železo je součástí hemoglobinu v červených krvinkách. Když dojde k nedostatku železa, množství hemoglobinu syntetizovaného červenými krvinkami se sníží, což má za následek snížení objemu červených krvinek a kapacity přenosu kyslíku, což má za následek anémii s nedostatkem železa. Perorální podání tohoto produktu může doplnit anémii železa a opravit anémii nedostatku železa.


Úložný prostor:

5%, 15% injekce a roztoky železa Dextran by měly být uchovávány ve stinných místech s dobře uzavřenými nádobami.

Naše společnost vyrábí 3 000 tun roztoku dextranu železa a prášku, které jsou v souladu s normami USP a BP EP a prodávají se po celém světě.

Dextran železo a jeho roztok mohou být vyrobeny do injekční lékové formy. Používá se hlavně pro chudokrevnost telat, jehňat, selat, dospělého skotu a prasat; Iron Dextran 5%, 15% Injection and Solution se používá k prevenci a kontrole anémie z nedostatku železa, emaciace a pomalého růstu hospodářských zvířat a drůbeže způsobené nemocemi, výživou a dalšími faktory a zkracuje se 5%, 15% injekce a roztok železa, období zotavení z nemocí a zlepšení míry přežití mladých zvířat. Produkt má výhody rychlé absorpce, vysokého využití, rychlého účinku, malého lokálního podráždění a nízké akutní toxicity.


Certifikát o analýze (COA, TDS) železa Dextran 5%, 15% injekce a řešení:

image002

Špičková kvalita, čistý železný dextrán 5%, 15% Vstřikovací a roztoková továrna na práškové látky, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte 5% dextran železa, 15% injekce a řešení, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: dextrán železa 5%, 15% injekce a řešení, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like