Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP CAS 87-89-8

Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP je růstový faktor zvířat a mikroorganismů, který je široce distribuován ve zvířatech a rostlinách. Nejprve byla izolována z myokardu a jater. Cyklohexanol má mnoho cis-a trans-isomerů v přírodě. Přírodní izomery jsou cis-l, 2,3,5-trans-4,6-cyklohexanol.

Podrobnosti o produktu

Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP CAS 87-89-8

 Inositol63

Čína Inositol (Vitamin B8), Cyclohexanehexol BP EP USP továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: myo-Inositol

Číslo CAS: 87-89-8

Charakteristika: Bílý prášek.

Molekulový vzorec: C6H12O6

Strukturní vzorec:

 Inositol284

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:

Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP


Popis:

Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP je růstový faktor zvířat a mikroorganismů, který je široce distribuován ve zvířatech a rostlinách. Nejprve byla izolována z myokardu a jater. Cyklohexanol má mnoho cis-a trans-isomerů v přírodě. Přírodní izomery jsou cis-l, 2,3,5-trans-4,6-cyklohexanol.


Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP získaný z vody nebo kyseliny octové nad 80 ° C je bílý krystal s teplotou tání 253 ° C a hustotou 1,752 g / cm3 (15 ° C). Je sladký, rozpustný ve vodě a kyselině octové a nemá žádnou optickou rotaci. Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP může být extrahován z roztoku namáčecího kukuřice. Používá se především k léčbě cirhózy, hepatitidy, jater a hypercholesterolemie v krvi.

Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP je látka široce dostupná v potravinách a má strukturu podobnou struktuře glukózy. Čistý inositol je stabilní bílý krystal, rozpustný ve vodě a sladký, kyselý, alkalický a tepelně odolný. Ve zvířecích buňkách se vyskytuje hlavně ve formě fosfolipidů, někdy nazývaných inositol fosfolipidy. V cereáliích je kyselina fytová často kombinována s kyselinou fosforečnou za vzniku hexafosfátu, který může být kombinován s vápníkem, železem a zinkem za vzniku nerozpustných sloučenin, které interferují s lidskou absorpcí těchto sloučenin. Inositol v sóji je však volný.

Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP je růstový faktor zvířat a mikroorganismů, který je široce distribuován ve zvířatech a rostlinách.


Téměř všechny organismy obsahují volný nebo vázaný inositol. Inositol hexafosfát je přítomen jako hexafosfát v nukleovaných červených krvinkách rostlin a ptáků. Kromě toho se volný inositol, složka fosfatidylinositolu, nachází hlavně ve svalech, srdci, plicích a játrech.

Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP je základním zdrojem živin pro ptáky a savce. Je nedostatečný inositol, jako je depilace u myší a abnormalita kolem očí u potkanů. Krysy mohou metabolizovat inositol ve velkém množství, ale produkce moči není moc. Zdá se, že žraloci jsou schopni přeměnit inositol na látku, která uchovává energii. Je to jedna ze složek vitamínu I.


Účinek:

Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP pomůže snížit cholesterol;

Podporuje zdravý růst vlasů a zabraňuje vypadávání vlasů;

Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP lze použít k prevenci ekzémů;

Pomáhá redistribuci tuku v těle (redistribuce);

Má sedativní účinek.

V kombinaci s cholesterolem, Inositolem (Vitamin B8), cyklohexanhexol BP EP USP pomůže produkovat vitellin.

Inositol hraje důležitou roli v poskytování živin do mozkových buněk.

Může metabolizovat tuk a cholesterol, snižovat cholesterol a pomáhat při prevenci aterosklerózy.

Pomozte vyčistit tuk z jater.

Podporují zdravý růst vlasů, zabraňují vypadávání vlasů a ekzému.

ageusia

Ekzém, bělení vlasů.

Zdroj absorpce

Zdroje potravin bohaté na inositol: zvířecí játra, pivní kvasnice, fazole bílý květ (lima fazole), hovězí mozek a srdce, americký meloun, grapefruit, rozinky, slad, nerafinovaná melasa, arašídy, zelí, celozrnné obilniny.

Jako nejslavnější Čína Inositol (Vitamin B8), Cyclohexanehexol BP EP USP prášek dodavatele v Číně, Fengchen Group je produkt je dobře nabitý nejnovější a nejbezpečnější balíček.


1.V lékařském průmyslu: Používá se především ke zmírnění multivitaminových pilulek a různých nutričních aminokyselin-vitaminových infuzních přípravků.

Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP může být také použit v léčbě cirhózy, hepatitidy, mastných jater, arteriosklerózy, vysokého cholesterolu v krvi, vysokého diabetu, otravy tetrachlormethanem atd. Jeho protirakovinné účinky jsou zejména pozoruhodný.

2. V potravinářském průmyslu: Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP může být užíván přímo nebo jako živina nebo živná látka potravin pro děti. Může stimulovat metabolismus lidského těla, například Red Bull.

3. V krmivářském průmyslu: Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP funguje jako potravinářské přídatné látky. Používá se pro kultivaci různých kmenů a podporu růstu kvasinek. Jako krmné přísady, nejen zvýšit rychlost růstu, ale také se vyhnout nejběžnější nedostatek inositol krevety a ryby.

4. V průmyslu fermentace: Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP se používá pro kultivaci různých kmenů a podporu růstu kvasinek, prevenci stárnutí pleti a vypadávání vlasů.

5.In Health Products Industry: Tento produkt se používá pro hepatoprotektivní, snižování lipidů, ztrátu hmotnosti, redukci trichomadézy, ect. Hepatoprotektivní a ztráta hmotnosti funguje pozoruhodně.


 Inositol5155


Fengchen Group je přední Čína Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP prášek dodavatele a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP prášek výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit Inositol (Vitamin B8), Cyclohexanehexol BP EP USP prášek z Číny, prosím, obrátit se na Fengchen Group.


Certifikát o analýze (COA, TDS)

Balení

25 kg / buben

Vzhled

Inositol (vitamín B8), cyklohexanhexol BP EP USP je jemný, bílý krystal nebo bílý krystalický prášek

Identifikace (A, B, C, D)

Pozitivní

Rozsah tání

224,0-227,0 ° C

Ztráta sušením

Ne více než 0,5%

Zbytky při zapalování

Ne více než 0,1%

Test

Ne méně než 97,0%

Chlorid

Ne více než 0,005%

Síran

Ne více než 0,006%

Vápník

Absolvuje test

Heavy Metal (jako Pb)

Ne více než 0,0025%

Arsen

Ne více než 3 mg / kg

Vést

Ne více než 4 mg / kg

Rtuť

Ne více než 0,1ppm

Žehlička

Ne více než 0,0005%

Celkový počet desek

Ne více než 1000 cfu / g

Kvasinky a plísně

Ne více než 100 cfu / g

Koloniální bacil

Negativní

Escherchia

Negativní

Salmonella pr.25 gram

Negativní

Staphylococcus

Negativní


Ostatní jména:

(1R, 2r, 3S, 4R, 5s, 6S) -cyklohexan-1,2,3,4,5,6-hexaol;

Dambose;

cis-l, 2,3,5-trans-4,6-cyklohexanhexol;

myo-Inositol;

2- (PROPYLAMINO) -M-PROPIONOTOLUIDID HYDROCHLORID;

INOSITE;

nositol; Nucit; Inosital; Mesol;

Cyklohexanhexol; Hexahydroxycyklohexan; testovaná buněčná kultura myo-inositolu; myo-Inositol, FCC stupeň i-Inositol, FCC Grade; meso-inositol; p-jódfenol; Myo-Inositol; Inosit; Inositol


Top kvalita, čistý Inositol (Vitamin B8), Cyclohexanehexol BP EP USP Prášek / substance továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte inositol (vitamín b8), cyklohexanhexol bp ep usp cas 87-89-8, vítejte na nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: inositol (vitamín b8), cyklohexanhexol bp ep usp cas 87-89-8, výrobci, dodavatelé, cena \ t
Dotaz

You Might Also Like