Indometacin nebo indomethacin USP EP

Indometacin nebo indomethacin USP EP Čína Indometacin nebo indomethacinová továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Číslo CAS: 53-86-1 Vlastnosti: Bílý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C19H16ClNO4 Strukturní vzorec: Balení: 25 kg / vláknový buben Vlastnost: Tento produkt je téměř bez chuti, ...

Podrobnosti o produktu

Indometacin nebo indomethacin USP EP

Indometacin or Indomethacin USP EP

Čína továrna na indometacin nebo indomethacin, dodavatel, výrobce v Číně.

Číslo CAS: 53-86-1

Charakteristika: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C19H16ClNO4

Vzorec struktury:

Indometacin or Indomethacin USP EP structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

Vlastnost: Tento produkt je téměř bez chuti a zápachu.

Rozpustnost: Indometacin nebo indomethacin je rozpustný v acetonu, málo rozpustný v ethanolu, etheru, chloroformu a methanolu, málo rozpustný v benzenu, velmi málo rozpustný v toluenu, téměř nerozpustný ve vodě. Rozpustný v roztoku hydroxidu sodného.

Indometacin API je syntetické nesteroidní antipyretikum a analgetikum. Může vyvolat antipyretické, analgetické a protizánětlivé účinky inhibicí syntézy prostaglandinů in vivo. Indomethacin se může po perorálním podání rychle vstřebat a jeho koncentrace v krvi dosáhne maxima během 1-2 hodin. Do mozkomíšního moku vstupuje pouze malé množství léčiva. Lze jej použít při revmatoidní artritidě, revmatoidní artritidě, osteoartritidě, ankylozující spondylitidě, akutní dně, rakovinové horečce a dalších onemocněních. Vzhledem k mnoha nežádoucím účinkům jej lze použít pouze v případech, kdy jiné léky nemohou tolerovat nebo je špatný léčebný účinek

Aplikace:

Indomethacin lze použít při akutní a chronické revmatoidní artritidě, dnavé artritidě a bolesti při rakovině; lze jej také použít na bursitidu, tenosynovitidu a artritidu;

Indometacin je schopen odolat agregaci krevních destiček, takže může zabránit trombóze, ale léčebný účinek není tak dobrý jako kyselina acetylsalicylová; je účinný u koliky způsobené biliární kolikou a ureterálními kameny; má určitý léčivý účinek na migrénu a menstruační bolesti.

Vedlejší efekty:

1. Alergická reakce: po užití tohoto léku může indometacin způsobit necitlivost kolem úst, jazyka a končetin, najednou se cítit nepříjemně v srdci, bolesti hlavy a nevolnost, nepříznivý jazyk, systémový třes, nekontrolovatelnost a dokonce mdloby. Některé mají systémový vaskulární edém a vyrážku. Byly také epizody podobné astmatu. Proto by všichni pacienti s alergickou konstitucí a astmatem neměli užívat indomethacin. Anafylaktické reakce se objevily více než 1–2 hodiny po užití léku a některé případy trvaly 3 dny.

2. Trávicí systém: indomethacin je schopen stimulovat gastrointestinální trakt a vyvolávat vředy a může způsobit erozi sliznice gastrointestinálního traktu a krvácení z vředů. Kromě přímé stimulace léčiv je mechanismem také to, že indomethacin inhibuje syntézu prostaty a poškozuje se žaludeční slizniční bariéra, což vede k zánětu sliznice, nekróze a vředům. Indomethacin proto není vhodný pro pacienty s anamnézou žaludku a střev. Indomethacin může navíc způsobit dočasnou žloutenku a zvýšení transamináz, ale stupeň je relativně mírný.

3. Oběhový systém: Indometacin může snížit hypotenzní účinek furosemidu a jiných diuretik a může působit proti hypotenznímu účinku propranololu, čímž zvyšuje krevní tlak. Indomethacin může navíc významně inhibovat syntézu prostaglandinů a způsobit, že plodový ductus arteriosus bude v blízké době, takže není vhodný pro hypertenzi a těhotné ženy.

Špičková kvalita, čistý indometacin nebo indomethacinový prášek / látka, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte indometacin nebo indometacin usp ep, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: indometacin nebo indomethacin usp ep, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like