Imatinib CAS 152459-95-5

Imatinib je perorální lék používaný k léčbě dospělých pacientů s Philadelphia chromozomovou pozitivní chronickou myeloidní leukémií (CML) v akutní fázi, akcelerované fázi a chronické fázi po selhání léčby interferonem.

Podrobnosti o produktu

Imatinib CAS 152459-95-5

image001

China Imatinib Base factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

CAS číslo: 152459-95-5

Molekulární vzorec: C29H31N7O

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum


Popis výrobku

Imatinib je perorální lék používaný k léčbě dospělých pacientů s Philadelphia chromozomovou pozitivní chronickou myeloidní leukémií (CML) v akutní fázi, akcelerované fázi a chronické fázi po selhání léčby interferonem. CML je hematopoetické kmenové buňky způsobené abnormální DNA kmenových buněk v kostní dřeni. Abnormální DNA bude produkovat abnormální proteiny, interferovat s normální produkcí leukocytů v kostní dřeni a nakonec povede k prudkému zvýšení počtu leukocytů. CML lze rozdělit do tří fází: chronické, zrychlené a krizové. Průměrná doba přežití pacientů v krizovém stadiu je pouze 2–3 měsíce.

Imatinibová báze je také účinná při léčbě gastrointestinálních stromálních nádorů, s účinnou mírou asi 50%.


Poznámky:

V kombinaci s ketokonazolem, itrakonazolem, erytromycinem a klarithromycinem se maximální koncentrace v krvi a AUC při použití Imatinib Base zvýšily o 26%, respektive 40%. Dexamethason, fenytoin, karbamazepin, rifampicin, barbital a další induktory jaterních enzymů mohou významně snížit koncentraci imatinibu v krvi. Pokud jsou substráty metabolizované CYP3A4, jako je simvastatin, cyklosporin a pimazid, kombinovány s imatinibem, může být koncentrace CYP3A4 v plazmě zvýšena díky kompetitivnímu enzymu. Imatinib Base lze použít k léčbě dospělých pacientů s Philadelphia chromozomovou pozitivní chronickou myeloidní leukémií v akutní, akcelerované a chronické fázi po selhání léčby interferonem

Další názvy: 4 - [(4-methylpiperazin-l-yl) methyl] -N- [4-methyl-3 - [(4-pyridin-3-ylpyrimidin-2-yl) amino] fenyl] benzamid

Špičková kvalita, čistá továrna na prášek / látky Imatinib, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte kasino imatinib 152459-95-5, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: imatinib cas 152459-95-5, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like