Hypoxanthin CAS 68-94-0

Hypoxanthin CAS 68-94-0 Čína Hypoxanthinová továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Synonyma: Purin-6-ol; 6-hydroxypurin; 6-oxypurin; 6-oxopurin; Číslo CAS: 68-94-0 Vlastnosti: bílý prášek. Molekulární vzorec: C5H4N4O Strukturní vzorec: Balení: 25 kg / Fiber Drum KLÍČOVÁ Slova: ...

Podrobnosti o produktu

Hypoxanthin CAS 68-94-0

Hypoxanthine CAS 68-94-0

Čína továrna na hypoxanthin, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Purin-6-ol; 6-hydroxypurin; 6-oxypurin; 6-oxopurin;

Číslo CAS: 68-94-0

Charakteristika: bílý prášek.

Molekulární vzorec: C5H4N4O

Vzorec struktury:

Hypoxanthine CAS 68-94-0 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ Slova: Hypoxantinová surovina API.

Vlastnost hypoxanthinu:

Bod tání: více než 300 stupňů.

Relativní hustota: 1,89 g / cm2

Rozpustnost: prakticky nerozpustný

Rozpustnost ve vodě: 0,078 / 100 ml (19 stupňů), 1,4 g / 100 ml (100 stupňů). Hypoxanthin je rozpustný ve zředěné kyselině a zásadě, jako je 0,5 mol / l kyselina sírová nebo 10 mol / l hydroxid sodný, a rozkládá se méně než 5% po 1 hodině při 100 stupních.

Popis použití:

1. Hypoxantinová surovina je soubor biologické fermentace, chemické syntézy nukleosidových antivirotik

2. Hypoxanthin je schopen pomáhat vstřebávání železa a přispívat k rozvoji inteligence

3. Tento produkt lze použít jako surovinu merkaptopurinu a azathioprinu.

Hypoxantinová surovina BP EP USP je běžná purinová sloučenina s vysokou aktivitou 6-hydroxy funkční skupiny. Deriváty hypoxantinu, jako je 6-merkaptopurin, jsou důležitými protinádorovými léky a regulátory růstu rostlin. Tento produkt má širokou škálu biologických aktivit a aplikační hodnotu, díky čemuž mají lidé velký zájem o efektivní syntézu těchto sloučenin.

Hypoxanthin široce existuje u zvířat a rostlin. Inosinová kyselina jejího nukleotidu je prekurzorem purinového nukleotidu nukleové kyseliny. Je také matkou kofeinu. Hypoxanthin může být produkován adenindeaminázou nebo dusitany a inosin může být fosforylován nukleosidfosforylázou. Hypoxanthin (HX), důležitý alkaloid purin, je metabolit nukleosidů a podílí se na regulaci některých fyziologických funkcí lidského těla. Bylo zjištěno, že HX může podporovat rozklad tuků u myší a snižovat tukovou hmotu in vivo. Byl studován anti-obezitní účinek HX na nutričně obézní myši

Po 4 týdnech podávání byla tělesná hmotnost, celková tuková hmota a tukový koeficient myší ve skupině léčené HX významně sníženy a rozdíl mezi skupinou s nízkou dávkou a modelovou skupinou byl nejzřetelnější.

Syntetická metoda hypoxanthinu:

Hypoxanthine CAS 68-94-0 synthetic routine

Špičková továrna na výrobu čistého hypoxantinového prášku / látky, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte hypoxanthin cas 68-94-0, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: hypoxanthine cas 68-94-0, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like