Surovina hydrokortizon butyrátu, API CAS 13609-67-1

Hydrokortizon Butyrát Surovina, API CAS 13609-67-1 Název produktu: Hydrokortizon Butyrát Synonyma: Hydrokortizon 17-butyrát; Hydrokortizon butyrát Číslo CAS: 13609-67-1 Charakteristika: Bílá až prakticky bílá, prakticky bez krystalického prášku bez zápachu Obsah: 97% ~ 102% Butyrát hydrokortizonu ...

Podrobnosti o produktu

Surovina hydrokortizon butyrátu, API CAS 13609-67-1

Hydrocortisone Butyrate Raw Material, API.jpg

Název produktu: Hydrokortizon Butyrát Surovina, API

Synonyma: Hydrokortizon 17-butyrát; Hydrokortizon Butyrát

Číslo CAS: 13609-67-1

Charakteristika: Bílá až prakticky bílá, prakticky bez krystalického prášku bez zápachu

Test: 97% ~ 102% hydrokortizon butyrát suroviny, API

Vzorec: C25H36O6

Hydrocortisone Butyrate Raw Material, API formula.jpg

Klíčová slova: Hydrokortizon butyrát

Standard: Hydrokortizon butyrát USP

Balení: 5kg / cín, 2tiny / karton.

Popis a mechanismus:

Hydrokortizon Butyrát Surovina, API je butyrátová sůl hydrokortizonu. Je to syntetický agonista glukokortikoidového receptoru. Hydrokortizon Butyrát má protizánětlivé, anti-pruritické a vasokonstrikční účinky. To bude vázat a aktivovat glukokortikoidní receptory, což vede k aktivaci lipokortinu, který naopak inhibuje cytosolovou fosfolipázu A2. Nedostatek fosfolipázy A2 zabraňuje uvolňování kyseliny arachidonové, prekurzoru prostaglandinů a leukotrienů zprostředkujících záněty, z buněčné membrány.

Za druhé, při pomoci hydrokortizon-butyrátu se indukuje mitogen-aktivovaná protein kinasa (MAPK) fosfatáza 1, což vede k defosforylaci a inaktivaci Jun N-koncové kinázy přímo inhibující transkripci zprostředkovanou c-Jun.

Konečně je další dobrá funkce funkce hydrokortizonu butyrát: transkripční aktivita nukleárního faktoru (NF) -kappa-B je blokována, čímž je inhibována transkripce cyklooxygenázy 2. Je nezbytná pro produkci prostaglandinu.

Hydrocortison butyrát API, surovina je schválena pro léčbu mnoha typů stavů kůže, včetně psoriázy, dermatitidy a ekzému. Hydrokortizon butyrát patří k steroidům a působí tím, že snižuje zánět a potlačuje nadměrně aktivní imunitní systém. Hydrokortizon butyrát API, surovina může být vyrobena do několika forem, jako je hydrokortison butyrát krém, mast, lotion a tekutiny.

Hydrokortizon butyrát vytvoří olejnatou vrstvu na horní části pokožky, aby zadržovala vodu v kůži.

 

Jako profesionální dodavatel a výrobce v Číně Hydrocortisone Butyrate Suroviny a výrobce v Číně FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváží Hydrocortisone Butyrate API z Číny v Číně již téměř 10 let.


Používání:

Hydrokortizon Butyrát je jednou ze surovin. To je široce používán k výrobě hydrocortison Butyrate krém formulace.

Hydrokortizon Butyrát Vedlejší účinky:

Stejně jako všechny léky, Hydrocortisone Butyrate může způsobit nežádoucí reakce. Nicméně, ne každý, kdo používá Hydrocortisone Butyrate, bude mít takové problémy. Ve skutečnosti většina lidí to dobře toleruje a nemají žádné vedlejší účinky.

Pokud dojde k nežádoucím nežádoucím účinkům, budou ve většině případů méně závažné a nevyžadují žádnou léčbu nebo se s vámi nebo s vaším poskytovatelem zdravotní péče snadno zachází. Vážné nežádoucí účinky jsou vzácné.

Časté nežádoucí účinky hydrokortizon-butyrátu mohou být:

Podráždění kůže, Spider žíly, svědění, suchost, spalování.


COA hydrokortizon-butyrátu

Jméno výrobku

Hydrokortizon Butyrát

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílá až prakticky bílá, prakticky bez krystalického prášku bez zápachu

Dodržuje

Jasnost řešení

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Identifikace
(Hydrokortizon butyrát)

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Speciální rotace

+ 47 ° a + 54 °

+ 47,7 °

Ztráta sušením

≤ 1,0%

0,38%

Související látky

Celková nečistota ≤ 2,0%
Individuální nečistota ≤ 1,0%

0,74%
0,35%

Zbytková rozpouštědla

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Stanovení
(Hydrokortizon butyrát)

97,0% ~ 102,0%

99,44%

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Hydrocortisone butyrát prášek / substance továrna v Číně; Čína Hydrocortisone butyrát Dodavatel surovin v Číně. Čína Hydrocortisone Butyrate API výrobce v Číně.


Pokud hledáte surovinu Hydrocortisone Butyrate, API CAS 13609-67-1, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Dotaz

You Might Also Like