Heparin sodný BP EP USP

Heparin sodný BP EP USP je schopen zasahovat do mnoha aspektů hemaglutinačního procesu a má antikoagulační účinek. Jeho mechanismus působení je složitý.

Podrobnosti o produktu

Heparin sodný BP EP USP

image001

Čína Heparin Sodium BP EP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Ardeparin sodný; Deligoparin sodný; Sodná sůl minolteparinu; Sodná sůl nadroparinu

CAS číslo: 9041-08-1

Vlastnosti: Bílý prášek.

Struktura vzorce:

image002


Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Heparin sodný BP EP USP


Popis:

Heparin sodný BP EP USP je schopen zasahovat do mnoha aspektů hemaglutinačního procesu a má antikoagulační účinek. Jeho mechanismus působení je složitý.

Inhibicí koagulačních faktorů může Heparin Sodium BP EP USP zabránit aglutinaci a destrukci destiček, zabránit tvorbě aktivátoru trombinu, zabránit protrombinu v přeměně na trombin a inhibovat trombin, čímž zabrání fibrinogenu přeměnit se na fibrin, a tak hrát antikoagulační roli.


Indikace:

1. Heparin sodný BP EP USP pomáhá předcházet trombóze a embolii, jako je hluboká žilní trombóza, infarkt myokardu, plicní embolie, tromboflebitida a trombóza po operaci.

2. Může být použit k léčbě diseminované intravaskulární koagulace (DIC) způsobené různými příčinami, jako je bakteriální sepse, časná disekce placenty a maligní lýza nádorových buněk, s výjimkou DIC způsobených hadím kousnutím. Včasná aplikace může zabránit konzumaci fibrinogenu a dalších koagulačních faktorů.

3. Další antikoagulancia, jako je srdeční katetrizace, kardiopulmonální bypass, hemodialýza atd.

Kontraindikace při použití bylin:

Pacienti s alergií na heparin, tendencí ke krvácení a poruchami koagulačního mechanismu (jako je hemofilie, purpura, trombocytopenie), peptický vřed, trauma, hrozící potrat a poporodní krvácení, těžká hypertenze, intrakraniální krvácení, bakteriální endokarditida, aktivní tuberkulóza, interní nádory, těžká hepatorenální nedostatečnost , trauma a ruka Všichni pacienti měli zakázáno používat po operaci.


Špičková kvalita, čistý heparin sodný BP EP USP Továrna na výrobu prášku a látek, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte heparin sodný bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: heparin sodný bp ep usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like