Hemin železný polypeptid Fe 2%

Hemin železa Polypeptid Fe 2% je železo kombinované s hemoglobinem, myoglobinem a porfyrinem v encefalobinu. Je přímo absorbován střevními epiteliálními buňkami ve formě porfyrického železa.

Podrobnosti o produktu

Hemin železný polypeptid Fe 2%

Hemin Iron Polypeptide Fe 2%

Čína Hemin Iron Polypeptide Fe 2% továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Vlastnosti: Tmavý prášek.

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Hemin železný polypeptid Fe 2%


Popis:

Hemin železa Polypeptid Fe 2% je železo kombinované s hemoglobinem, myoglobinem a porfyrinem v encefalobinu. Je přímo absorbován střevními epiteliálními buňkami ve formě porfyrického železa. Heminový železný polypeptid Fe 2% není obecně ovlivněn inhibičními faktory, jako je kořen kyseliny nebo propagační faktory, jako je VC. To, co ovlivňuje absorpci obou typů železa, je množství železa uloženého v těle.

Železo ve stravě je rozděleno na heme železo a non heme železo. Hemin Iron Polypeptide Fe 2% se snadno vstřebává do lidského těla, hlavně do červeného masa zvířat, jater a krve. Nonhemové železo je hlavně v rostlinné potravě, není snadno vstřebatelné lidským tělem.


Anémie z nedostatku železa je v dětství častým onemocněním. Je to hlavně způsobeno nedostatkem železa. U kojenců je zdroj železa do velké míry závislý na jídle. V potravě jsou dva zdroje železa:

Jedním z nich je hemu železo, které pochází z potravin s vysokým obsahem živočišných bílkovin, jako je libové maso, zvířecí játra, zvířecí krev a ryby. Tato jídla mají nejen vysoký obsah železa, ale také nejsou ovlivněna jinými potravinami ve stravě během absorpčního procesu.

Druhým je nehemové železo, které pochází z zeleniny, obilí, červených fazolí a jiných rostlinných potravin.


Absorpce nehemového železa je ovlivněna mnoha faktory, včetně:

1) fytát, oxalát, fosfát a uhličitan

2) taniny a polyfenoly

3) dietní vláknina: hlavně celulóza a hemicelulóza

4) nedostatek žaludeční kyseliny nebo nadměrné používání antacid


Absorpce železa v rostlinných potravinách je proto relativně nízká, například 1% u rýže, 5% u pšenice, 3% u kukuřice, 7,5% u sóji a 2% u špenátu.


Špičková kvalita Hemin Iron Polypeptide Fe 2% factory, Supplier, Manufacturer in China.


Pokud hledáte polypeptid hemin železo méně než 2%, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: hemin železo polypeptid fe 2%, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like