Guanine BP EP USP

Guanine BP EP USP je druh organické báze, která široce existuje v říši zvířat a rostlin. Chemický název je 2-amino-6-oxypurin, bezbarvý čtvercový krystal nebo krystalický prášek.

Podrobnosti o produktu

Guanine BP EP USP

image001

Čína Guanine BP EP USPfactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Guanin

CAS číslo: 73-40-5

Vlastnosti: Bílý prášek.

Molekulární vzorec: C5H5N5O

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova: Guanine BP EP USP


Popis:

Guanine BP EP USP je druh organické báze, která široce existuje v říši zvířat a rostlin. Chemický název je 2-amino-6-oxypurin, bezbarvý čtvercový krystal nebo krystalický prášek. Ve vodném roztoku obsahujícím velké množství amoniaku se voda pomalu odpaří, čímž se získá malý diamantový krystal, teplota tání 360 ° C (rozklad a částečná sublimace). Guanin BP EP USP je rozpustný v amoniaku, žíravině a zředěné minerální kyselině, mírně rozpustný v ethanolu, etheru a nerozpustný ve vodě a má silnou absorpci do ultrafialových paprsků. Je složkou guanosinu a kyseliny guanosinu. Jeho hydrochlorid je jediný hydratovaný krystal prášku, ztrácí vodu při 100 stupních, chlorovodík při 200 stupních, rozpustný v okyselené vodě, nerozpustný ve vodě, ethanolu a etheru. Guanin BP EP USP lze hydrolyzovat z rybích šupin pomocí kyseliny chlorovodíkové. Je to jedna ze čtyř hlavních bází v DNA a RNA a také součást různých guanosinových kyselin. Jeho N9 je spojen s ribózou nebo deoxyribózou C1 vazbou β - glykosidu za vzniku guanosinu nebo deoxyguanosinu.


Hlavní použití Guanine BP EP USP: pro biochemický výzkum a přípravu kofeinu a dalších léků.

Chemickou složkou je 2-amino-6-keto-purin. Spolu s adeninem tvoří dvě hlavní purinové báze v nukleových kyselinách. Guanosin nebo deoxyguanosin jsou kombinovány s ribózou nebo deoxyribózou glykosidovou vazbou. Jejich trifosfátové sloučeniny jsou guanosintrifosfát nebo deoxyguanosintrifosfát. Jsou prekurzory guaninu v procesu biosyntézy ribonukleové kyseliny a deoxyribonukleové kyseliny.


Ostatní jména:

2-amino-1,7-dihydro-6H-purin-6-on; 2-Aminohypoxanthin

Špičková kvalita, čistá Guanine BP EP USPPraha na výrobu látek / látek, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte guanine bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: guanine bp ep usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like