Surovina Granisetron Hcl (Hydrochloride) API

Granisetron Hcl (Hydrochloride) se používá hlavně pro nauzeu a zvracení způsobené radioterapií a cytotoxickou chemoterapií.

Podrobnosti o produktu

Granisetron Hcl (hydrochlorid)

image001

China Granisetron Hcl (Hydrochloride) API, surovina, dodavatel, výrobce v Číně.

CAS číslo: 107007-99-8

Vlastnosti: bílý až téměř bílý krystalický prášek.

Molekulový vzorec: C18H25CIN4O, C18H24N4O.HCl

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova: Granisetron Hcl (hydrochlorid)


Popis:

Granisetron Hcl (Hydrochloride) se používá hlavně pro nauzeu a zvracení způsobené radioterapií a cytotoxickou chemoterapií.

Hlavním účinkem hydrochloridu granisetronu je inhibice výskytu nauzey a zvracení. Na klinice se obvykle používá pro chemoterapii a radioterapii, nevolnost a zvracení a zvracení způsobené některými chirurgickými zákroky. 5-hydroxytryptamin může být uvolněn z chromafinových buněk radioterapií, chemoterapií a chirurgickým zákrokem, zatímco 5-hydroxytryptamin může aktivovat 5-hydroxytryptaminové receptory v centrálních a vagových nervech a způsobit zvracení reflex. Granisetron Hcl (hydrochlorid) je antagonista 5-hydroxytryptaminového receptoru centrálních chemoreceptorových a periferních nervových zakončení periferních vagusů. Granisetron hydrochlorid proto může odolávat nevolnosti a zvracení způsobenému granisetronem Hcl a nemá žádné nežádoucí účinky, jako je extrapyramidová reakce a nadměrná sedace. Má dobrý preventivní a terapeutický účinek na nevolnost a zvracení způsobené radioterapií, chemoterapií a operací.


Lékové interakce

Pokud se Granisetron Hcl (hydrochlorid) použije spolu s rifampinem nebo jinými léky indukujícími jaterní enzymy, bude koncentrace tohoto produktu v krvi snížena a dávka by měla být přiměřeně zvýšena. Mezi cimetidinem a klomifenem není zřejmá žádná interakce léku. V klinických studiích nebyly pozorovány žádné významné lékové interakce.

Přestože neexistuje žádná zvláštní studie lékových interakcí s anestetizovanými pacienty, je bezpečné používat Granisetron Hcl (Hydrochloride) v kombinaci s anestetiky nebo léky proti bolesti v běžné dávce. Studie lidských mikrosomů in vitro navíc ukázala, že přípravek neměl žádný účinek na cytochrom P450 podtyp 3A4 (podílející se na metabolismu některých hlavních anestetik a analgetik).

Pokud se přípravek Granisetron Hcl (hydrochlorid) použije spolu s rifampicinem nebo jinými léky indukujícími jaterní enzymy, je koncentrace tohoto produktu v krvi snížena a dávka by měla být přiměřeně zvýšena.


Syntetická rutina Granisetron Hcl:

image003

Špičková kvalita, čistý Granisetron Hcl (Hydrochloride) Továrna na prášek / látky, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte surovinu granisetron hcl (hydrochlorid) api, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Surovina granisetron hcl (hydrochlorid) api, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like