Glukosamin Hcl nebo hydrochlorid surového glukosaminu, API USP CAS 66-84-2

Glukosamin Hcl nebo Glukosamin Hydrochloride Suroviny, API USP CAS 66-84-2 Název produktu: Glukosamin Hcl nebo glukosamin hydrochlorid Synonyma: hydrochlorid D-glukosaminu, D-glukosamin Hcl; Hydrochlorid glukaminu; Glukamin Hcl; Aminoglukóza hydrochlorid, Aminoglukóza Hcl Chemický název: ...

Podrobnosti o produktu

Glukosamin Hcl nebo hydrochlorid surového glukosaminu, API USP CAS 66-84-2

Glucosamine Hcl or Glucosamine Hydrochloride Raw Material, API USP.jpg

Název produktu: Glukosamin Hcl nebo Glukosamin Hydrochloride Surovina, API

Synonyma: hydrochlorid D-glukosaminu, D-glukosamin Hcl; Hydrochlorid glukaminu; Glukamin Hcl; Hydrochlorid aminoglukózy, aminoglukóza Hcl

Chemický název: hydrochlorid (3R, 4R, 5S, 6R) -3-amino-6- (hydroxymethyl) oxan-2,4,5-

Číslo CAS: 66-84-2

Charakteristika: Bílý krystalický, volně tekoucí prášek

Stanovení: 98,0% ~ 102,0% glukosaminu Hcl nebo hydrochloridu glukosaminu

KLÍČOVÁ SLOVA: Glukosamin Hcl nebo hydrochlorid glukosaminu

Vzorec: C6H13NO5.HCl; C6H14CINO5

Glucosamine Hcl or Glucosamine Hydrochloride Raw Material, API USP formula.gif

Balení: 25 kg / Drum

Popis:

Glukosamin Hcl nebo hydrochlorid glukosaminu je druh sloučeniny s hydroxylovou skupinou glukózy nahradenou amidogenem. Je důležitým prekurzorem bílkovin. Glukosamin hydrochlorid hraje důležitou roli v glykosylační reakci tuků.

V průmyslu je glukosamin Hcl nebo hydrochlorid glukosaminu formulován exoskeletonem měkkýšů. Používá se hlavně jako potravina k léčbě některých osteoartróz.
Hydrochlorid glukosaminu je extrahován z přírodního chitinu.

Glukosamin Hcl surovina, API je aminový cukr a prominentní prekurzor v biochemické syntéze glykosylovaných proteinů a lipidů. Hydrochlorid glukosaminu je součástí struktury polysacharidů chitosanu a chitinu, které tvoří exoskelety korýšů a jiných členovců, jakož i buněčné stěny hub a mnoho vyšších organismů. Glukosamin Hcl je jedním z nejvíce hojných monosacharidů. Produkuje se komerčně ve velkém měřítku hydrolýzou exoskeletonů z korýšů nebo, méně často, fermentací zrna, jako je kukuřice nebo pšenice. Glukosamin Hcl je jedním z nejběžnějších vitaminových, neminerálních, doplňků stravy používaných v nutričních produktech a zdravotnických prostředcích. Přísně řečeno, perorální glukosamin hydrochlorid je výživový doplněk, ne farmaceutická látka. Technicky řečeno, glukosamin Hcl nebude léčit onemocnění. Hydrochlorid glukosaminu se prodává především za funkci podpory struktury a funkce kloubů, zejména u těch, kteří trpí. osteoartróza.

Nejobvyklejšími formami glukosaminu jsou glukosamin sulfát, hydrochlorid glukosaminu a N-acetylglukosamin. Většinou se glukosamin Hcl používá převážně ve spojení s dalšími doplňky, jako je chondroitin sulfát a methylsulfonylmethan.

 

Glukosamin Hydrochloride Surovina, API pomůže hodně v regeneraci a udržování chrupavky a tkáně. Technicky řečeno, glukosamin Hcl je nejnovější a nejčistší forma glukosaminu. Nyní je preferováno, zda je třeba dlouhodobé užívání.

Výhody a použití:

-Podporuje složení mukopolysacharidu lidského těla,

- Zvýšení viskozity synoviální tekutiny,

-Zlepšit metabolismus chrupavky articularis.

- Farmaceuticky, glukosamin Hcl nebo glukosamin hydrochlorid zlepší injekční účinky antibiotik.

- Jako výživový asistent diabetických pacientů.

- Zachyťte enteritidu místo kortizolu

-Glukosamin hydrochlorid nebo Glukosamin Hcl mají určité léčebné účinky při léčbě revmatické artritidy a hepatitidy B.

- Dále může být použita jako přísady kosmetiky, krmiv a potravin.

Se všemi výše uvedenými výhodami je Glukosamin Hydrochlorid velmi oblíbený na trhu.

- Při nedostatečném obsahu glukosaminu v našem těle bude naše vnitřní chemie nevyrovnaná. Zhorší naše vlastní schopnost opravit škody.

- Jak stárneme, enzym glukosamin syntetáza se stává méně účinným. Tím se zpomalí oprava matice, hlavní důvod pro hojení je pomalejší než mladí lidé.

-Glukosamin Hcl nám pomůže urychlit naši regeneraci. Jakmile se rychlost opravy udržuje se ztrátou tkáně, naše kosti a tkáně zůstanou zdravé.

Používání:
Ve farmaceutické oblasti je velmi užitečný glukosamin hydrochlorid nebo glukosamin Hcl.

Má důležité fyziologické funkce na lidských tělech. Glukosamin Hcl se účastní detoxifikace jater a ledvin. Hraje roli v protizánětlivém. Hydrochlorid glukosaminu ochrání naše játra. Stimuluje růst bacilu u intestinálních traktů kojenců. Navíc má dobré účinky při léčbě revmatického zánětu a žaludečního vředu a omezuje růst buněk.

Glukosamin hydrochlorid nebo glukosamin Hcl je hlavní surovinou pro přípravu antibiotik a protinádorových léků. Může se také používat jako přísady do potravin, kosmetiky a krmiv, etd.

Existuje široká aplikace.

Glukosamin hydrochlorid Funkce a použití :

1. Glukosamin Hcl je velmi účinný při léčbě artralgie, bolesti kloubů nebo tuhých kloubů.

2. Někdy se k léčbě artritidy nebo zánětu svalů použije glukosamin hydrochlorid.

3. Glukosamin Hcl bude mít dobrý účinek pro prevenci artropatie nebo nekrózy caput femoris.

4. Pro ty, kteří trpí scapulohumerální periarthritidou, cervikální spondylózou, revmatoidním onemocněním, revmaalgií, hyperosteogenií a ischias, bude Glukosamin Hydrochlorid dobrou volbou.

 

Další informace o hydrochloridu glukosaminu:

Glukosamin HCl suroviny, API je široce používán lidmi, kteří trpí osteoartrózou a revmatoidní artritidou. Široká škála jednoduchých nebo komplexních produktů glukosaminu je nabízena s velkými rozdílnými cenami ve skupině Fengchen Group. Vzhledem k tomu, že hydrochlorid glukosaminu je malá molekula, absorpce a biologická dostupnost po perorálním podání mohou být téměř úplné a jsou pro jeho přípravu nepodstatné.

V poslední době se přípravky glukózaminhydrochloridu stále častěji používají jako doplňková látka. Je dokonce použita jako základní lék pro zlepšení léčby revmatoidní artritidy a osteoartrózy. Navíc sportovci a stavitelé těl také milují glukosamin Hcl. Mnoho lidí navíc zvolilo Glukosamin Hydrochlorid pro prevenci artritidy. Pro dlouhodobé a neúspěšné náklady jsou přípravky Glukosamin Hcl ekonomické.

Glukosamin HCl, samotný API je po perorálním podání více než 80% biologické dostupnosti. Mnoho studií a výzkumů naznačuje, že perorální absorpce glukosaminu Hcl není primárně spojena s jeho formulací.

Glukosamin je aminový cukr. To může být vytvořeno přirozeně u lidí. Glukosamin Hcl se také vyskytuje v mušlích, nebo může být produkován ve velkém měřítku.

Je důležité pečlivě přečíst štítky glukosaminových přípravků, protože lze použít jako doplňky mnoho různých forem glukosaminu. Mohou to být glukosamin-sulfát, hydrochlorid glukosaminu nebo N-acetyl-glukosamin. Jsou podobné. Ale nemusí mít stejné účinky, jestliže jsou užívány jako doplňky stravy. Většina vědeckého výzkumu glukosaminu byla provedena pomocí glukosamin sulfátu.

 

Hydrochlorid glukosaminu se často používá společně s chondroitin sulfátem, MSM, kafr nebo žraločí chrupavkou. Předpokládá se, že tyto kombinace budou fungovat lépe než užívání samotného glukosaminu Hcl.

To je také věřil, že užívat glukosamin hydrochlorid ústní pomůže osteoartritida, revmatoidní artritida, glaukom, bolest kloubů, bolest zad a ztráta hmotnosti.

 

Glukosamin Hcl (surovina, API) Mechanismus účinku:

Glukosamin Hcl pomůže vytvořit "polštář", který obklopuje klouby. Při osteoartritidě se tato polštářka ztuhne a ztuhne. Užívání glukosaminu Hcl jako doplněk může pomoci dodat materiály potřebné k obnově polštáře.

COA glukosaminu Hcl nebo hydrochloridu glukosaminu

Jméno výrobku

Hydrochlorid glukosaminu (Hcl)

Položky analýzy

Specifikace

Výsledek

Vzhled a barva

Bílý krystalický, volně tekoucí prášek

Odpovídá

Zápach

Bez zápachu

Odpovídá

Objemová hustota

NLT 0,70 g / ml

0,77 g / ml

Jako hustota závitů

Splňuje požadavky USP

Odpovídá

Velikost částic

100% až 30 ok

Odpovídá

Stanovení

98% ~ 102%

99,8%

Identifikace

A: Infračervená absorpce

Odpovídá

B: Zkouška chloridem

Odpovídá

C: Retenční čas v testu

Odpovídá

Transm

> 90% (10% vodný roztok-450 nm)

96,8%

Absorbovat

<0,25 (10%="" vodný="" roztok-280="">

Odpovídá

Speciální rotace

+ 70 ~ - + 73hod

+72 stupně

PH

3,0 ~ 5,0

4.2

Ztráta sušením

Méně než 0,1%

0,08%

Zbytky zapalování

23,5% ~ 25,0% na suchém základě

24,5%

Chlorid

16,2% ~ 16,7%

16,5%

Sírany

NMT 0,24%

<>

Těžký kov

NMT 10ppm

<>

Žehlička

NMT 10ppm

<>

Vést

NMT 0,5ppm

0,1 ppm

Arzen (As)

NMT 3.0ppm

<>

Rtuť

NMT 0,5ppm

0,01 ppm

Organické těkavé nečistoty

Splňuje požadavky.

Odpovídá

Celkem aerobní

NMT 1000 cfu / g

100 cfu / g

Kvasinky a plísně

NMT 100 cfu / g

10 cfu / g

E-coli

Negativní v 1g

Složit

Salmonella

Negativní v 1g

Složit

Staphylococcus aureus

Negativní v 10g

Složit

Enterobakterie a jiné gram neg

NMT 100 cfu / g

20 cfu / g

Stanovení

98,0% ~ 102,0%
Hydrochlorid glukosaminu

99,99%

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Glucosamine Hcl nebo Glukosamin Hydrochlorid prášek / substance továrna v Číně; Čína Glukosamin Hcl nebo Glucosamine Hydrochlorid dodavatele surovin v Číně. Čína Glukosamin Hcl nebo Glucosamine Hydrochloride API výrobce v Číně.


Pokud hledáte surovinu na bázi glukosaminu HCl nebo glukosaminu, API USP CAS 66-84-2, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Dotaz

You Might Also Like