Glimepirid BP EP USP CAS 93479-97-1

Glimepiride BP EP USP CAS 93479-97-1 Čína Glimepiride továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně. Číslo CAS: 93479-97-1 Charakteristika: Bílý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C24H34N4O5S Struktura Vzorec: Balení: 25Kgs / Fiber Drum KEY Slova: Pure Glimepirid surovina Popis: ...

Podrobnosti o produktu

Glimepirid BP EP USP CAS 93479-97-1

                                               Glimepiride BP EP USP CAS 93479-97-1 picture

Čína Glimepiride továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Číslo CAS: 93479-97-1

Charakteristika: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C24H34N4O5S

Vzorec struktury:

Glimepiride BP EP USP CAS 93479-97-1 formula

Balení: 25kgs/Vláknový buben

KLÍČOVÁ SLOVA:Čistá glimepiridová surovina

 

Popis:

Tento produkt je bez zápachu, bez chuti. Glimepirid může být rozpuštěn v chloroformu, velmi mírně v methanolu nebo ethanolu, nerozpustný ve vodě nebo étéru.

Hustota je 1,29 g / cm3 a bod tání je 212,2-214,5 ° C.

Glimepirid je vhodný pro diabetes typu 2, který nemůže plně kontrolovat hladinu cukru v krvi ve stravě, cvičební terapii a hubnutí.

 

Mechanismus účinku: Glimepirid API je třetí generace sulfonylurea dlouhodobě působící antidiabetika. Jeho mechanismus účinku je prostřednictvím vazby sulfonylmočového receptoru na povrchu pankreatické β buňky. Tento receptor je spojen s ATP citlivýM K + (KATP) kanálem, který způsobuje uzavření kanálu KATP, depolarizaci buněčné membrány, otevření napěťově závislého kalciového kanálu, vnitřní tok Ca2 + na podporu uvolňování inzulínu a inhibici jaterních hroznů Syntéza cukru. Glimepirid BP EP USP by navíc mohl zvýšit příjem srdeční glukózy prostřednictvím cesty nezávislé na inzulínu, což může být způsobeno zvýšenou expresí glukózového transportéru 1 a 4. Vzhledem ke slabému účinku glimepiridu na kardiovaskulární KATP kanál jsou kardiovaskulární nežádoucí účinky také vzácné.

 

Nežádoucí účinky:

alergické nebo pseudoalergické reakce se mohou vyskytnout, pokud glimepirid nadále používáte často.

Předávkování:

Akutní předávkování a dlouhodobá nadměrná dávka glimepiridu mohou mít za následek závažnou život ohrožující hypoglykemii

 

Když se chystáte koupit nebo koupit Glimepiride prášek z Číny, obraťte se na Fengchen.

Špičková kvalita, čistý glimepirid prášek / látka továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte glimepiride bp ep usp cas 93479-97-1, vítejte, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v Číně v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobré poprodejní služby.
Hot Tags: glimepiride bp ep usp cas 93479-97-1, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like