Hydrochlorid gemcitabinu nebo gemcitabin Hcl CAS 122111-03-9

Čína Gemcitabine Hydrochloride nebo Gemcitabine Hcl factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.
Synonyma: Gemcitabin Hcl
CAS číslo: 122111-03-9

Podrobnosti o produktu

Gemcitabin hydrochlorid nebo gemcitabin Hcl CAS 122111-03-9

image001

Čína Gemcitabine Hydrochloride nebo Gemcitabine Hcl factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Gemcitabin Hcl

CAS číslo: 122111-03-9

Vlastnosti: Bílý prášek.

Molekulární vzorec: C9H12ClF2N3O4

Struktura vzorce:

image002


Balíček: 25 Kgs / Fiber Drum


Popis:

Gemcitabin hydrochlorid je vhodný pro léčbu inoperabilního pokročilého nebo metastatického karcinomu pankreatu a lokálního pokročilého nebo metastazujícího nemalobuněčného karcinomu plic. Je také vhodný pro léčbu středně a pokročilého nemalobuněčného karcinomu plic, rakoviny slinivky břišní, rakoviny močového měchýře, rakoviny prsu a dalších solidních nádorů.

Gemcitabin Hcl je jednou z hlavních metod léčby rakoviny močového měchýře. Instalace chemoterapeutických léků do močového měchýře zvyšuje koncentraci lokálních chemoterapeutických léků. Vysoká koncentrace léků na chemoterapii má dobrý účinek na zabíjení nádoru. Současně je v důsledku menší absorpce chemoterapeutických léčiv močovým měchýřem po lokální infuzi léků koncentrace Gemcitabin hydrochloridu v celém těle pacientů nižší a symptomy jsou relativně menší, což je hlavní charakteristika léčby a hlavní výhody lokální infuze léčiv. Po intravezikální instilaci Gemcitabinu Hcl při léčbě může zabít reziduální nádorové buňky v močovém měchýři a snížit systémovou toxicitu.


Gemcitabin hydrochlorid BP EP USP má široké spektrum protinádorové aktivity a jeho vedlejší účinky se projevují zejména v:

1. V gastrointestinálním traktu může mít přibližně 2 / 3 pacientů abnormalitu jaterních transamináz, většinou mírné a neprogresivní poškození; asi 1 / 3 pacientů má nauzeu a zvracení a 2 0% pacientů potřebuje léky.

2. Z hlediska krevního systému má Gemcitabin Hcl účinek inhibice kostní dřeně, což může vést k anémii, leukopenii a trombocytopenii.

3. Po použití gemcitabin hydrochloridu může dojít k alergické reakci, asi 25% pacientů má vyrážku, 10% pacientů má svědění, méně než 1% pacientů může mít bronchospasmus.

4. Pokud jde o močový systém, asi 50% pacientů může mít mírnou proteinurii a hematurii


Syntetická metoda:

image003

Špičková kvalita, čistý gemcitabinový hydrochlorid nebo Gemcitabin Hcl Prášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte hydrochlorid gemcitabinu nebo gemcitabin hcl cas 122111-03-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: gemcitabin hydrochlorid nebo gemcitabin hcl cas 122111-03-9, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like