Gemcitabin BP EP USP

Gemcitabin BP EP USP je nový derivát cytosinových nukleosidů. Podobně jako cytarabin je aktivován deoxycytosin kinázou a metabolizován cytosin nukleosid deaminázou.

Podrobnosti o produktu

Gemcitabin BP EP USP

image001

Čína Gemcitabine BP EP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Gemcitabinová surovina

CAS číslo: 95058-81-4

Vlastnosti: Bílý prášek.

Molekulový vzorec: C9H11F2N3O4

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Gemcitabin BP EP USP


Popis:

Gemcitabin BP EP USP je nový derivát cytosinových nukleosidů. Podobně jako cytarabin je aktivován deoxycytosin kinázou a metabolizován cytosin nukleosid deaminázou. Tento produkt je pyrimidinový antineoplastický lék. Jeho mechanismus účinku je stejný jako cytarabin. Jeho hlavní metabolit inkorporuje DNA do buněk a působí hlavně na G1 / S fázi. Rozdíl je v tom, že kromě inkorporace DNA může difluorodeoxycytidin také inhibovat nukleotid reduktázu, což vede ke snížení intracelulárního deoxynukleosid trifosfátu; dalším rozdílem mezi cytarabinem a arabinosidem je to, že Gemcitabin BP EP USP může inhibovat degradaci intracelulárních metabolitů deoxycytosin deaminázou a má samo-synergický účinek. Na klinice se protinádorové spektrum tohoto produktu liší od spektra cytarabinu a je účinné pro mnoho solidních nádorů.

Gemcitabin BP EP USP zlepšuje kvalitu života pacientů s pokročilým karcinomem slinivky břišní jako lék druhé linie po selhání fluorouracilu. Za druhé, Gemcitabin BP EP USP lze použít jako aplikaci první linie pro lokálně pokročilý (stadium III) a nemalobuněčný karcinom plic s metastázami (stadium IV). Nedávné údaje ukazují, že Gemcitabin BP EP USP má paliativní účinek na rakovinu vaječníků, rakovinu prsu, rakovinu močového měchýře, rakovinu děložního čípku, rakovinu jater, rakovinu žlučových cest, rakovinu nosohltanu, rakovinu varlat, lymfom, mezoteliom a rakovinu hlavy a krku.


Špičková kvalita, čistý Gemcitabin BP EP USP Továrna na výrobu prášku a látek, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte gemcitabin bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: gemcitabine bp ep usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like