Furosemid CAS 54-31-9

Furosemide CAS 54-31-9 Čína Furosemide factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. Číslo CAS: 54-31-9 Charakteristika: Bílý prášek. Molekulární vzorec: C12H11ClN2O5S Struktura složení: Balení: 25 kg / vlákninový buben KLÍČOVÁ slova: Furosemid Popis: Diuretický účinek surovin Furosemidu je ...

Podrobnosti o produktu

Furosemid CAS 54-31-9

Furosemide CAS 54-31-9

Čína továrna na furosemidy, dodavatel, výrobce v Číně.

CAS číslo: 54-31-9

Vlastnosti: Bílý prášek.

Molekulový vzorec: C12H11CIN2O5S

Struktura vzorce:

Furosemide CAS 54-31-9 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KEY Words: Furosemide

Popis:

Diuretický účinek suroviny Furosemid je silný a krátký. Je to silný diuretikum. Může být použit k léčbě otoků způsobených srdečními, jaterními, ledvinovými a jinými chorobami, zejména v případech neúčinného ketaminu. Čistý furosemid lze použít k léčbě akutního plicního edému, mozkového edému, akutního selhání ledvin a hypertenze a dalších onemocnění. S tekutým doplňkem může podpořit netěsnost toxických látek.

Surovina furosemidu je smyčková diuretika široce používaná při léčbě městnavého srdečního selhání a otoků. Používá se také k prevenci nosebleed během závodění. Světová antidopingová agentura je stejně jako některá jiná diuretika zařazena mezi zakázané drogy, protože ji lze nelegálně použít k zakrytí dalších testů na drogy.

Farmakologický účinek:

1. Diuretický účinek Furosemidu BP EP USP: hlavně inhibicí aktivní reabsorpce NaCl v tlustém segmentu stěny renální tubulární medulární smyčky, výsledky ukázaly, že koncentrace Na {{1}} a Cl- v lumenové tekutině vzrostl, zatímco koncentrace Na {{3}} a Cl- v intersticiální tekutině se snížila, což snížilo gradientový rozdíl osmotického tlaku a snížilo koncentrační funkci ledvinových kanálků, což vedlo ke zvýšení vody, Na {{5} }, Vylučování Cl. Kvůli poklesu reabsorpce Na {{7}} se koncentrace Na {{8}} v distálních tubulích zvýšila, výměna Na {{10}} - K {{12}} a Na {{13}} - H {{14}} se zvýšil a vylučování K {{17}} a H {{18}} se zvýšilo. Co se týče mechanismu furosemidu inhibujícího Cl-reabsorpci v tlustém segmentu stěny vzestupné větve renální tubulární medulární smyčky, dříve se předpokládalo, že v této části existuje chlorová pumpa. V současné době studie ukázaly, že existuje transportní systém Na {{20}} - K {{22}} Na {{24}} a Cl- transportní systém související s ATPasou mimo bazální membránu. Surovina furosemidu snižuje reabsorpci Na+ a C1- inhibicí funkce systému. Kromě toho může furosemid také inhibovat reabsorpci Na a Cl- v proximálních a distálních tubulích a podporovat sekreci K+ v distálních tubulích. Furosemid zvýšil vylučování Ca2+ a Mg2+ inhibicí reabsorpce Ca2+ a Mg2+ Heinzovou' smyčkou.

2. Vasodilatace: mechanismus vazodilatace furosemidu může souviset s furosemidem podporujícím syntézu enzymů prostaglandinu a inhibující jeho rozklad.

(1) Tok krve v ledvinové kůře může být zvýšen;

(2) Furosemid BP EP USP může také rozšířit malé žíly, snížit množství zpětné srdeční krve, snížit zátěž srdce, snížit plnící tlak levé komory a plicní edém.

Chemická jména:

Kyselina 4-chlor-N-furfuryl-5-sulfamoylanthranilová

Špičková kvalita, čistý furosemidový závod na výrobu prášku a látek, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte furosemidové kasino 54-31-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: furosemid cas 54-31-9, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like