Fluvoxamin maleát CAS 61718-82-9

Čína továrna na fluvoxamin maleát, dodavatel, výrobce v Číně.
CAS číslo: 61718-82-9
Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Podrobnosti o produktu

Fluvoxamin maleát CAS 61718-82-9

Fluvoxamine Maleate CAS 61718-82-9

Čína továrna na fluvoxamin maleát, dodavatel, výrobce v Číně.

CAS číslo: 61718-82-9

Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C19H25F3N2O6; C15H21F3N2O2·C4H4O

Struktura vzorce:

Fluvoxamine Maleate CAS 61718-82-9 structure formula

Balíček: 25 Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova: fluvoxamin maleát

Popis:

Fluvoxamin maleát je inhibitor zpětného vychytávání 5-hydroxytryptaminu, který působí na nervové buňky mozku a má malý účinek na neadrenergní procesy. Současně experimenty s vazbou na receptor ukázaly, že fluvoxamin maleát měl malou afinitu k a-adrenergním, β-adrenergním, histaminovým, muskarinovým, dopaminovým nebo sérovým faktorům.

Surovina fluvoxamin maleátu je selektivní inhibitor zpětného vychytávání serotoninu. Je to nový antidepresivum. Může být použit při léčbě různých depresí a obsedantně-kompulzivních poruch, zejména u dětí a dospívajících. V počátečním stádiu léčení jsou pacienti náchylní k úzkosti nebo rozrušení nebo panice. Fluvoxamin maleát má silný inhibiční účinek na CYP 1 A 2 a další enzymy v játrech. Při klinickém použití by měla být věnována pozornost odpovídající nekompatibilitě léčiv. Pokud se nepoužije správně, může dojít ke vzniku serotoninového syndromu a dokonce k ohrožení života pacientů.

Fluvoxamin maleát se po perorálním podání úplně absorbuje. Nejvyšší koncentrace v plazmě se dosáhne 3-8 hodin po podání. Poločas plazmy je 13-15 hodin pro jednu dávku a 17-22 hodin pro více dávek. Pokud je dávka udržována konstantní, hladina v plazmě může dosáhnout stabilní hladiny po 10-14 dnech. Fluvoxamin maleát API je hlavně metabolizován v játrech, oxidován na 9 druhy metabolitů a vylučován ledvinami. Dva hlavní metabolity nemají téměř žádnou farmakologickou aktivitu. Experimenty in vitro ukázaly, že 80% fluvoxamin maleátu se mohlo vázat na protein lidské plazmy.


Indikace:

Fluvoxamin maleát se nejčastěji používá k léčbě deprese a souvisejících symptomů a léčbě symptomů OCD.

Nežádoucí účinky:

Centrální nervový systém: Po použití fluvoxamin maleátu může dojít k ospalosti, závratě, bolesti hlavy, nespavosti, napětí, rozrušení, úzkosti, třesu;

Trávicí systém: zácpa, anorexie, dyspepsie, průjem, bolesti břicha, sucho v ústech;

Ostatní jména:

E) -5-methoxy-l- [4- (trifluormethyl) fenyl] -l-pentanon-2-aminoethyloxim maleát; Sůl kyseliny (E) -5-methoxy-1- [4- (trifluormethyl) fenyl] pentan-1-onu O-2-aminoethyloxím (Z) -but-2-enedové; Faverin

Špičková kvalita, čistý fluvoxamin maleátová továrna na prášek / látky, dodavatel, výrobce v Číně.

Hot Tags: fluvoxamin maleát cas 61718-82-9, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like