Flubendazol BP EP USP

Flubendazol BP EP USP je anthelmintikum, které se používá k léčbě infekce červů u lidí. V mnoha zemích je k dispozici OTC.

Podrobnosti o produktu

Flubendazol BP EP USP

image001

Čína Flubendazole BP EP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Flubendazol

Číslo CAS: 31430-15-6

Charakteristika: Bílý prášek

Molekulový vzorec: C16H12FN3O3, C16-H12-F-N3-O3

Strukturní vzorec:

image002

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Klíčová slova:

Flubendazol BP EP USP

Ostatní jména:

Kyselina N- [6- (4-fluorbenzoyl) -lH-l, 3-benzodiazol-2-yl] methoxykarboximidová


Popis:

Flubendazol BP EP USP je anthelmintikum, které se používá k léčbě infekce červů u lidí. V mnoha zemích je k dispozici OTC.

Tato látka patří do třídy organických sloučenin známých jako benzofenony. Jedná se o organické sloučeniny obsahující keton navázaný na dvě fenylové skupiny.

Jako nejznámější Čína Flubendazole BP EP USP prášek dodavatele v Číně, Fengchen Group je produkt je dobře nabitý nejnovější a nejbezpečnější balíček.

Flubendazol BP EP USP je členem třídy mebendazolu, ve které je benzoylová skupina nahrazena p-fluorbenzoylovou skupinou. Širokospektrální anthelmintika se používá zejména ve veterinární medicíně pro léčbu nematodálních infekcí. Flubendazol BP EP USP má úlohu antinematodálního léčiva a teratogenního činidla. Je členem benzimidazolu, karbamátového esteru, organofluorové sloučeniny a aromatického ketonu.

Flubendazol BP EP USP je syntetická anthelmintika náležející do benzimidazolových karbamátů, která působí inhibicí mikrotubulárního uspořádání v absorpčních buňkách hlístic.

Působí tak, že se váže na tubulin, což je dimerní podjednotkový protein mikrotubulů.

Tato sloučenina bude inhibovat mikrotubulární sestavení v absorpčních buňkách: tj. Střevních buňkách hlístic.

Přeprava a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších výrobců Flubendazole BP EP USP Powder v Číně, naše přeprava je profesionální a poměrně rychlá.

To je prokázáno vymizením cytoplazmatických mikrotubulů, akumulací sekrečních granulí v cytoplazmě v důsledku blokování jejich transportu, což vede k zhoršenému potažení buněčné membrány a snížení trávení a absorpci živin. Nezvratná lytická degenerace buňky v důsledku akumulace sekrečních látek vede ke smrti parazita.

Flubendazol BP EP USP je širokospektrální anthelminthické činidlo účinné proti endoparazitům, jako jsou gastrointestinální ascarids, háďátka, červi bičíci vyskytující se u psů, a aktivní řada gastrointestinálních parazitů u prasat a drůbeže, jako jsou škrkavky a tasemnice, Ascaris suum, gapeworms, Hyostrongylus rubidus, Strongyloides ransomi, metastrongylus apri (plicník plstnatý). Je ovicidní.

Flubendazol BP EP USP je syntetický benzimidazolový de-odčervující lék, který je schopen inhibovat absorpci buněk z mikrotubulové polymerizace červů.

Je to širokospektrální anthelmintikum, účinné při léčbě psů in vivo parazitů, jako je gastrointestinální škrkavka, škůdce, šlehač; ale také prasata a drůbež. Není schopen zabít dospělého, může také zabít vejce.

Fengchen Group je přední Čína Flubendazole BP EP USP prášek dodavatele a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína Flubendazole BP EP USP prášek výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Když se chystáte koupit nebo zakoupit Flubendazole BP EP USP prášek z Číny, prosím, obrátit se na Fengchen Group.


Certifikát o analýze (COA, TDS):

image003


Ostatní jména:

[5- (4-fluorbenzoyl) -lH-benzimidazol-2-yl] karbamová kyselina, methyl ester

Zahraniční jména

Flubendazolum (latinsky)

Flubendazol (němčina)

Flubendazole (francouzsky)

Flubendazol

Obecná jména

Flubendazolum

Top kvalita, čistý Flubendazole BP EP USP Prášek / látka továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte flubendazole bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: flubendazole bp ep usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like