Fleroxacin CAS 79660-72-3

Fleroxacin CAS 79660-72-3 Čína Fleroxacin továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Synonyma: Fleroxacine CAS Číslo: 79660-72-3 Charakteristiky: Bílý prášek. Molekulární vzorec: C17H18F3N3O3 Struktura Vzorec: Balíček: 25Kgs / Fiber Drum KEY Slova: Fleroxacin Popis: Fleroxacin je ...

Podrobnosti o produktu

Fleroxacin CAS 79660-72-3

Fleroxacin CAS 79660-72-3

Čína Fleroxacin továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Fleroxacine

Číslo CAS: 79660-72-3

Charakteristika: Bílý prášek.

Molekulární vzorec: C17H18F3N3O3

Vzorec struktury:

Fleroxacin CAS 79660-72-3 structure formula

Balení: 25kgs/Vláknitý buben

Klíčová slova: Fleroxacin

Popis:

Fleroxacin je třetí generace chinolonů. To zabije Gram-negativní bakterie (například Pseudomonas aeruginosa) a Gram-pozitivní bakterie (jako staphylococcus aureus). Jeho mechanismem účinku je dosažení baktericidního účinku inhibicí bakteriální DNA gyrázy. Fleroxacin má široké antibakteriální spektrum, silnou antibakteriální aktivitu, vysokou biologickou dostupnost, silnou pronikání tkání a dlouhý eliminační poločas (10-20) h) Může být použit jednou denně.

Zásilka & Dodávka: Qingdao Fengchen Technologie a trade Co, Ltd je jedním z nejznámějších Fleroxacin prášek výrobce v Číně, naše zásilka je profesionální a relativně rychlé.

Schopnosti:

Fleroxacin surovina má silný antibakteriální účinek na gramnegativní bakterie, včetně Escherichia coli, pneumoniae, proteus, tyfus, paratyfu, Shigella, Enterobacter cloacae, Enterobacter aerogenes, Citrobacter, Serratia marcescens, Pseudomonas aeruginosa, meningococci, Haemophilus influenzae, Moraxella catarrhalis, pneumophilus, Neisseria gonorrhoeae, etc Gram pozitivní koky, jako je gen a hemolytický streptocokcus, měly také mírnou antibakteriální aktivitu.

Neexistuje žádná křížová rezistence mezi léčivem a jinými antibiotiky. Fleroxacin se používá hlavně pro infekce dýchacích cest, močových cest a žlučových cest způsobené citlivými bakteriemi a chlamydiemi, jako je gonokoková uretritida a bakteriální enteritida.

Běžnými konečnými léky jsou injekce fleroxacinu a fleroxacinová tobolka.

Nežádoucí účinky fleroxacinu:

Nejčastějšími nežádoucími účinky jsou gastrointestinální reakce. Může dojít k nevolnosti, zvracení, průjem, zácpě; následované reakcemi centrálního nervového systému, jako je nespavost, bolest hlavy, závratě, duševní podrážděnost atd., Dlouhodobé užívání fleroxacinu může také způsobit fotoalergii kůže, flebititidu, vyrážku, svědění, bušení srdce, křeč, dezorientaci a příznaky halucinace. Většina příznaků je mírná, občas s přechodným zvýšeným ALT, který lze obnovit po vysazení.

Chemický název: 6,8-difluoro-1-(2-fluoroethyl)-1,4-dihydro-4-oxo-7-(4-methyl-1-piperazinyl)-quinoline-3-karboxylová kyselina;

Špičková kvalita, čistý Fleroxacin Prášek / látka továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte fleroxacin cas 79660-72-3, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v Číně v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: fleroxacin cas 79660-72-3, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like