Fenbufen BP EP USP CAS 36330-85-5

Fenbufen BP EP USP CAS 36330-85-5 Čína Fenbufen BP EP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Synonyma: Phenbuphen CAS číslo: 36330-85-5 Charakteristika: bílý prášek. Molekulární vzorec: C16H14O3 Struktura složení: Balení: 25Kgs / Fiber Drum KLÍČOVÁ slova: Fenbufen Vlastnost: Bod tání ...

Podrobnosti o produktu

Fenbufen BP EP USP CAS 36330-85-5

Fenbufen BP EP USP CAS 36330-85-5

Čína Fenbufen BP EP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Phenbuphen

CAS číslo: 36330-85-5

Vlastnosti: bílý prášek.

Molekulární vzorec: C16H14O3

Struktura vzorce:

Fenbufen BP EP USP CAS 36330-85-5 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KEY Words: Fenbufen

Vlastnictví:

Teplota tání 185-187 ° C.

Rozpustnost fenbufenu: Je rozpustný v ledové kyselině octové, ethanolu, chloroformu, etheru, mírně rozpustný v ketonu, téměř nerozpustný ve vodě a petroletheru. Bez zápachu a kyselé.

Fenbufen BP EP USP je nesteroidní protizánětlivé a analgetické léčivo. Používá se hlavně k léčbě osteoartrózy, spondyloartropatie, revmatoidní artritidy, tendinitidy a lze ji také použít k úlevě od bolesti zad, bolesti zubů, pooperační bolesti a traumatické bolesti. Surovina fenbufenu se prodává v kapslích nebo tabletách. Fenbufen je schopen inhibovat aktivitu cyklooxygenázy při snižování prostaglandinů. Pokusy na zvířatech ukázaly, že protizánětlivý a analgetický účinek fenbufenu je slabší než účinek indometacinu, ale silnější než účinek aspirinu.

Aplikace:

Tento produkt je dlouhodobě působící NSAID. Mechanismus účinku fenbufenu je inhibice syntézy prostaglandinů. Pro revmatoidní artritidu, osteoartritidu, ankylozující spondylitidu a dnu, páteřní artritidu a jiná onemocnění. V současné době je uvedena ve velkém počtu. Klinické studie ukázaly, že výskyt vedlejších účinků na gastrointestinální trakt a centrální nervový systém je nižší než u aspirinu a jiných nesteroidních protizánětlivých léčiv.

Fenbufen BP EP USP je schopen inhibovat aktivitu cyklooxygenázy, takže hraje analgetický a protizánětlivý účinek, účinek je velmi dobrý. Může být také použit při léčbě bolesti zubů, traumatické bolesti a jiné mírné až střední bolesti a může výrazně zlepšit příznaky pacientů s bolestí. Fenbufen však není vhodný pro pacienty s peptickým vředem a závažným poškozením funkce jater a ledvin.

Syntetická metoda:

Fenbufen BP EP USP CAS 36330-85-5 synthetic routine

Ostatní jména:

Lederfen; Napanol; Kyselina 4-oxo-4- (4-fenylfenyl) butanová; Cinopal; Kyselina 4- (bifenyl-4-yl) -4-oxobutanová;

Pokud hledáte fenbufen bp ep usp cas 36330-85-5, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: fenbufen bp ep usp cas 36330-85-5, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like