Famotidin BP EP USP

Hlavní dávkové formy famotidinu jsou tablety, tobolky, injekce atd. Je to antagonista histaminového H2 receptoru a může inhibovat sekreci žaludeční kyseliny.

Podrobnosti o produktu

Famotidin BP EP USP

image001

Čína Famotidin BP EP USPfactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Famotidin

CAS číslo: 76824-35-6

Vlastnosti: nažloutlý bílý prášek.

Molekulový vzorec: C8H15N7O2S3

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova: Famotidin BP EP USP


Popis:

Hlavní dávkové formy famotidinu jsou tablety, tobolky, injekce atd. Je to antagonista histaminového H2 receptoru a může inhibovat sekreci žaludeční kyseliny. Je vhodný pro žaludeční a duodenální vředy, refluxní ezofagitidu, krvácení do horní části gastrointestinálního traktu atd.

Vzhled a vlastnosti: Famotidin BP EP USP je bílý nebo světle žlutý bílý krystal, lehce hořká chuť bez zápachu.

Rozpustnost: Je rozpustný v dimethylformamidu nebo ledové kyselině octové, nerozpustný v methanolu, extrémně nerozpustný ve vodě, acetonitrilu, bezvodém ethanolu nebo acetonu, téměř nerozpustný v chloroformu nebo etheru

Hustota: 1,83 g / cm3

Teplota tání: 163-164 ° C

Bod vzplanutí: 354,4 ° C

Rozpustnost ve vodě: 1,1 mg / ml

Podmínky skladování: Uchovávejte v chladné, suché a tmavě uzavřené nádobě. Chraňte kontejnery / válce před fyzickým poškozením.


Aplikace:

Famotidin BP EP USP je antagonista histaminového H2 receptoru. Má zjevný inhibiční účinek na sekreci žaludeční kyseliny. Jeho akční intenzita je více než 30krát silnější než cimetidin a 6 až 10krát silnější než ranitidin. Famotidin BP EP USP se klinicky používá při žaludečních a duodenálních vředech, stresových vředech, akutním krvácení do sliznice žaludku, gastrinomu, refluxní ezofagitidě atd.


Famotidin BP EP USP je blokátor histaminu-2, který působí snížením množství kyseliny, kterou žaludek produkuje. Tento produkt se používá k léčbě a prevenci vředů v žaludku a střevech. Léčí také stavy, ve kterých žaludek produkuje příliš mnoho kyseliny, jako je Zollingerův-Ellisonův syndrom. Famotidin BP EP USP také bojuje proti gastroezofageálnímu refluxnímu onemocnění a jiným stavům, při kterých se kyselina zálohuje ze žaludku do jícnu a způsobuje pálení žáhy. Fengchen Group je předním čínským famotidinovým BP EP USP práškovým dodavatelem a výrobcem. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo ChinaFamotidin BP EP USP výrobce a dodavatele prášku, když to potřebují.


Certifikát o analýze (COA, TDS):

Vzhled: Bílý nebo nažloutlý bílý krystalický prášek

IR absorpce: Skládá se ze spektra získaných s Famotidinem CRS.

Absorpce UV: Měl by odpovídat

Těžké kovy: 0,001% Max

Ztráta sušením: 0,5% Max

Zbytek při zapalování: 0,1% Max

Jedna nečistota 0,3% Max

Celková nečistota: 1,0% Min

Organické těkavé nečistoty Ethanol 0,5% Max

Test (bezvodá báze): 98,5-101,0%

Špičková kvalita, čistý famotidin BP EP USPPraha na výrobu látek a látek, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte famotidinový bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: famotidin bp ep usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like