Ezetimibe CAS 163222-33-1

Čína Ezetimibe továrna, dodavatel, výrobce v Číně.
Synonyma: Ezetimib; Ezetimid
CAS číslo: 163222-33-1

Podrobnosti o produktu

Ezetimibe CAS 163222-33-1

image001

Čína Ezetimibe továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Ezetimib; Ezetimid

CAS číslo: 163222-33-1

Vlastnosti: Bílý prášek.

Molekulární vzorec: C24H21F2NE3

Struktura vzorce:

image002


Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:Ezetimibe


Popis:

Ezetimib je lék používaný ke snížení koncentrace cholesterolu v séru. Jeho mechanismem je inhibice absorpce cholesterolu v tenkém střevě. Tento přípravek může být použit samostatně, pokud pacienti netolerují jiné antiplipidemické léky nebo pokud statiny nemohou účinně kontrolovat krevní lipidy. Surovina ezetimibu se doporučuje jako léčba druhé linie, pokud pacienti nesnáší statiny nebo pokud statiny samotné nemohou účinně redukovat LDL.

Selektivní inhibicí transportéru cholesterolu v tenkém střevě může Ezetimibe účinně snížit absorpci cholesterolu ve střevě, snížit hladinu cholesterolu v plazmě a rezervu cholesterolu v játrech.

V kombinaci se statiny s nízkou intenzitou může Ezetimib inhibovat absorpci a syntézu cholesterolu současně. Dva mechanismy jsou komplementární a synergické a rozsah redukce LDL-C je více než 50%, což poskytuje novou volbu pro klinicky intenzivní terapii snižování lipidů. Navíc bezpečnost a tolerance kombinované terapie jsou podobné bezpečnosti a snášenlivosti samotných statinů.

Tableta Ezetimibe je nejčastěji přípravou této suroviny. Jedná se o absorbent inhibující cholesterol, který patří k lékům na předpis. Jeho hlavní účinností je léčba primární hypercholesterolémie, homozygotní hypercholesterolémie a fytoalémie. Ezemeb se kromě kontroly stravy používá hlavně jako přídavná léčba. Obecně lze přípravek Ezetimibe užívat pouze jednou denně, buď na lačný žaludek, nebo s jídlem. Tento lék mohou užívat pacienti s poškozením jater a ledvin, ale není doporučován pro děti do 10 let.


Poznámka:

Těhotné ženy a kojící ženy a ženy alergické na tento přípravek by neměly užívat Ezetimibe. Může být také užíván s jinými drogami.


Působení jaterních enzymů:

V kontrolní studii kombinované aplikace Ezetimibu a statinů bylo zjištěno kontinuální zvyšování sérových transamináz (více než trojnásobek horní hranice normální hodnoty). Proto by měla být v kombinaci se statiny před léčbou změřena funkce jater

Jaterní nedostatečnost:

Vzhledem k dlouhodobému užívání Ezetimibu u pacientů se středně těžkou nebo těžkou dysfunkcí jater nebylo jasné.

Cyklosporin:

Ezetimib by se měl během užívání cyklosporinu používat opatrně. U pacientů, kteří dostávají kombinaci cyklosporinu a tohoto přípravku, by měla být sledována koncentrace cyklosporinu.

Antikoagulační schopnost:

Pokud se Ezetimibe používá společně s warfarinem, jinými kumarinovými antikoagulanty nebo indenem, je třeba náležitě sledovat mezinárodní standardizovaný poměr (INR).


Ostatní jména:

(3R, 4S) -1- (4-fluorfenyl) -3 - [(3S) -3- (4-fluorfenyl) -3-hydroxypropyl] -4- (4-hydroxyfenyl) azetidin-2-on; Ezetrol; Zetia; Ezetimib; [Ezetimid];

Špičková kvalita, čistá továrna na prášek / látky Ezetimibe, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte ezetimibe cas 163222-33-1, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: ezetimibe cas 163222-33-1, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like