Etamysylátová surovina, API Dicynene, Dicynone

Název produktu: Etamysylate Raw Material API
Synonyma: Dicynene, Dicynone
Číslo CAS: 2624-44-4
Charakteristika: bílý krystal nebo krystalový prášek
Čistota (stanovení): 99% min; 98,5% Min.

Podrobnosti o produktu

Etamysylátová surovina, API Dicynene , Dicynone

Etamysylátová surovina, API Dicynene, Dicynone (001) .jpg

Název produktu: Etamysylate Raw Material API

Synonyma: Dicynene, Dicynone

Číslo CAS: 2624-44-4

Charakteristika: bílý krystal nebo krystalový prášek

Čistota (stanovení): 99% min; 98,5% Min.

Molekulární vzorec: C10H17NO5S, C6H6O5S.C4H11N

Struktura:

Fotografie 2.jpg

Balení: 25kgs / Fiber Drum

HSCODE: 2921199090


Klíčová slova:

Etamysylátová surovina, API Dicynene, Dicynone


Popis

Etamsylát (Dicynene / Dicynone) je hemostatika.

Předpokládá se, že působí zvýšením kapilární endoteliální rezistence a podporou adheze krevních destiček.

Etamysylátová surovina, API Dicynene, Dicynone také inhibuje biosyntézu a působení těch prostaglandinů, které způsobují disagregaci destiček, vazodilataci a zvýšenou kapilární propustnost.


Etamysylátová surovina, API Dicynene, Dicynone je hemostatická látka, předepisovaná pro léčbu ztrát krve při menoragii a po operaci. Snižuje krvácení z velmi malých cév (kapiláry).


Indikace:

Dicynone pomáhá profylaxi a kontrole krvácení z malých krevních cév, neonatální intraventrikulární krvácení, kapilární krvácení různé etiologie včetně: menoragie a metroragie bez organické patologie po transuretární resekci prostaty, hematemeze, melena, hematurie, epistaxe; sekundární krvácení způsobené trombocytopenií nebo trombocytopatií, hypokoagulace, prevence periventrikulárního krvácení u předčasně narozených dětí.


Fengchen Group je předním dodavatelem ethamysylátové suroviny, API Dicynene, Dicynone Powder z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní i hromadné dodávky, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný dodavatel Etamysylate Raw Material, API Dicynene, Dicynone prášek, když je potřebují. Když si koupíte nebo koupíte Etamysylate Raw Material, API Dicynene, Dicynone Powder, obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.


Mechanismus účinku:

Etamysylátová surovina, API Dicynene, Dicynone je hemostatické činidlo; také podporuje angioprotektivní a pro-agregační působení. Stimuluje trombopoézu a její uvolňování z kostní dřeně. Hemostatický účinek je způsoben aktivací tvorby tromboplastinu na poškozených místech malých krevních cév a snížením syntézy PgI2 (Prostacyclin I2); to také usnadňuje agregaci trombocytů a adhezi, což nakonec vyvolává pokles a zastavení krvácení.

Přesný mechanismus působení etamsylátu není znám. Etamysylátová surovina, API Dicynene, Dicynone se domnívá, že snižuje čas krvácení a ztrátu krve z ran. Zdá se, že se to týká zvýšené agregace krevních destiček zprostředkované mechanismem závislým na tromboxanu A2 nebo prostaglandinem F2a. To také bylo spojeno se sníženou koncentrací 6-oxoprostaglandinu F1a, stabilního metabolitu prostacykinu. Prostacyklin je silný vazodilatátor a může být zapleten do reperfuzie; to je také dezagregátor krevních destiček. Zatímco samotné prostaglandiny mohou mít úlohu při regulaci toku mozku, zdá se, že etamsylát nemá žádný vliv na tok mozku. Etamysylátová surovina, API Dicynene, Dicynone se také předpokládalo, že stabilizuje kapiláry a posiluje kapilární membrány polymerací kyseliny hyaluronové. Etamsylát omezuje kapilární krvácení působením na kyselinu hyaluronovou a počáteční studie prokázaly snížení intraventrikulárního krvácení. Může mít také účinek na mikrocirkulaci, což povzbudí agregaci krevních destiček a vazokonstrikci a tudíž hemostázu. Etamysylátová surovina, API Dicynene, Dicynone také inhibuje účinky vasodilatace zprostředkované prostaglandinem a zvýšené kapilární propustnosti, čímž se snižuje edém sekundární únik kapiláry. Je také možné, že etamsylát sníží reperfusní krvácení v ischemických oblastech mozku, čímž se zabrání sekundárnímu poškození. Inhibicí účinků prostaglandinů, etamysylátové suroviny, API Dicynene, Dicynone může působit uzavřením duktusu, čímž se zvyšuje tok mozku.


Specifikace ethamysylátové suroviny, API Dicynene, Dicynone:

Molekulární vzorec: C10H17NO5S

Molekulová hmotnost: 263,34 g / mol

EINECS: 220-090-7

Bod tání: 127 ° C až 131 ° C

Bod varu: 496,4 ° C při 760 mmHg

Bod vzplanutí: 254 ° C

Tlak páry: 1,13E-10mmHg při 25 ° C

Rozpustnost: snadno rozpustný ve vodě, rozpustný v ethanolu, málo rozpustný v acetonu, nerozpustný v chloroformu a etheru

Vzhled: bílé krystaly nebo krystalický prášek

Volně otáčející se dluhopisy: 3

Polarizovatelnost: 10-24 cm3


Zahraniční jména

Etamsylatum (latinsky)

Etamsylat (německy)

Etamsylát (francouzsky)

Etamsilato (španělština)


Špičková kvalita, čistá Etamysylátová surovina, API Dicynene, Dicynone prášek / substance továrna v Číně; Čína Etamysylate API Dicynene, Dicynone Dodavatelé surovin v Číně. Čína Etamysylate suroviny, API Dicynene, Dicynone Prášek Výrobci v Číně.


Pokud hledáte etamysylát suroviny, api dicynene, dicynone, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: etamysylátová surovina, api dicynene, dicynone, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit