Etamsylate surovina API

Etamsylate Raw materiálu API Čína Etamsylate surového materiálu API továrna, dodavatele, výrobce v Číně. Synonyma: 2,5-Dihydroxybenzenesulfonic kyselina N-ethylethanamine CAS číslo: 2624-44-4 charakteristiky: bílý nebo bezbarvý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C10H17NO5S struktura vzorec:...

Podrobnosti o produktu

Etamsylate surovina API

Etamsylate Raw Material API

Čína Etamsylate surového materiálu API továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: 2,5-Dihydroxybenzenesulfonic kyseliny N-ethylethanamine

Číslo CAS: 2624-44-4

Charakteristika: Bílý nebo bezbarvý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C10H17NO5S

Struktura vzorec:

Etamsylate Raw Material API structure formula

 

Package: 25Kgs/Fiber buben

 

Fengchen skupina je hi-tech podniky a továrny GMP. Především se zabývá v podnikání lidské rozhraní API, veterinární API, čisté chemikálie, nutričních látek, zejména Etamsylate surovin.

Našich 12 řádek výrobní společnost výstup splní většinu klientovy potřeby a poptávky. Většina našich spotřebičů jsou řadiče domény, které jsou kontrolovány.

Vody, elektřiny, páry, ekologické ochrany jsou naše zaměření a výhody ve srovnání s ostatními závody a výrobci. Naše Etamsylate surového materiálu API výroba je udržitelný. V naší dílně v současné době máme více než 100 zaměstnanci, 28 % z nich jsou technici a kvalifikovaní správci.

Deset let zkušeností v oblasti chemické syntézy nám umožní schopnost předpověď na potřeby trhu. Vždycky děláme nákup surového materiálu před jeho cena stoupá.

Máme k dispozici celý tým, která podniká v laboratorním měřítku test pilotního rozsahu, komerční produkce, kontroly kvality a registraci výrobků. Jsou to všechny prozkoumat naši silnou podporu pro trh a prodej konečného produktu.

Upřímnost je náš postoj k našich klientů a dodavatelů. Určitě budeme mít světlou budoucnost.

 

Top kvalita, čistý Etamsylate Raw materiálu API prášek / látka factory, dodavatel, výrobce v Číně.

 

Související produkty:

Hot Tags: etamsylate surovina api, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like