Erlotinib hydrochlorid a erlotinib základna

Erlotinib Hcl a Erlotinib Základní Popis: Erlotinib Hydrochlorid BP EP USP je reverzibilní inhibitor malých molekul epidermální růstový faktor receptor tyrosinkinázy. Používá se hlavně v druhé nebo třetí linii léčby lokálně pokročilé nebo metastazující nemístné rakoviny plic a ...

Podrobnosti o produktu

Základna Erlotinibu Hcl a Erlotinibu

Erlotinib Hydrochloride and Erlotinib Base

Název produktu:

Erlotinib Hcl

Erlotinib

Synonyma:

Erlotinib hydrochlorid

Základna Erlotinibu

Vlastnosti:

Bílý krystalický prášek.

Bílý prášek.

Číslo CAS:

1883321-74-6

183321-74-6

Čistotu:

99% Min

Na sušeném základě.

Vzorec:

C22H24ClN3O4;   C22H23N3O4· Hcl

C22H23N3O4

Struktury:

Erlotinib Hydrochloride structure formula

Erlotinib Base structure formula

Balíček:

25 kg/Vláknitý buben

25 kg/Vláknitý buben

Popis:

Erlotinib Hydrochlorid BP EP USP je reverzibilní inhibitor malokulového receptoru růstového faktoru tyrosinkinázy. Používá se hlavně v druhé nebo třetí linii léčby lokálně pokročilé nebo metastazující nemístné rakoviny plic a rakoviny slinivky břišní.

Erlotinib Hcl je hydrochlorid molekulově cílené lékové erlotinibové báze. Tento produkt je kombinován s gemcitabinem jako první linii léčby lokálně pokročilého a metastazujícího karcinomu pankreatu.

Technicky vzato, Erlotinib Hcl surovina je schopna inhibovat fosforylační reakci v intracelulárním katalytickém místě receptoru tyrosinkinázy, která se konkutivně váže s adenosinem trifosfátem, čímž blokuje transdukci signálu směrem dolů a inhibuje aktivitu HER-1/EGFR v nádorových buňkách závislá na ligandu, aby se inhibovala proliferace nádorových buněk.

Tento produkt je malá molekula epidermální růstový faktor, který se používá hlavně k léčbě lokálně pokročilé nebo metastazující nemístní karcinom plic a dalších onemocnění. Kromě toho, Erlotinib Hcl BP EP USP má velmi dobrý vliv na léčbu rakoviny slinivky břišní.

Syntetická metoda:

Erlotinib Hydrochloride synthetic Method

Špičková kvalita, čistý erlotinib hydrochlorid nebo erlotinib základní prášek / látka továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte základnu hydrochloridu erlotinibu a erlotinibu, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v Číně v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: erlotinib hydrochloridu a erlotinibové základny, výrobci, dodavatelé,
Dotaz

You Might Also Like