Erdosteine BP EP USP nebo Erdostan

Erdosteine BP EP USP nebo Erdostan je druh proléčiv. Ve své struktuře má volnou uzavřenou sulfhydrylovou skupinu a nemá žádný aktivní účinek na místní mucin. Po perorálním podání může produkovat tři metabolity obsahující volnou sulfhydrylovou skupinu a hrát farmakologickou roli.

Podrobnosti o produktu

Erdosteine BP EP USP

image001

Čína Erdosteine BP EP USP nebo Erdostanfactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Erdostein Base, Erdosten, Erdostan

CAS číslo: 84611-23-4

Vlastnosti: bílý nebo téměř bílý krystalický prášek.

Molekulový vzorec: C8H11NO4S2

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Erdosteine BP EP USP


Popis:

Erdosteine BP EP USP nebo Erdostan je druh proléčiv. Ve své struktuře má volnou uzavřenou sulfhydrylovou skupinu a nemá žádný aktivní účinek na místní mucin. Po perorálním podání může produkovat tři metabolity obsahující volnou sulfhydrylovou skupinu a hrát farmakologickou roli. Metabolity Erdosteinu BP EP USP nebo Erdostancan narušují disulfidovou vazbu mucinu při bronchiální sekreci, mění složení a reologické vlastnosti sekrece, snižují viskozitu sputa a zlepšují inhibovanou respirační funkci. Tento produkt může odstranit volné radikály, účinně chránit A1 antitrypsin před oxidační inaktivací vyvolanou kouřem a prachem a zabránit poškození plicního elastinu a neutrofilů. Erdostein BP EP USP nebo Erdostan mohou samozřejmě zvýšit poměr IgA / albumin a laktoferrin / albumin, oslabit lokální zánět, zvýšit a zlepšit propustnost antibiotik na bronchiální sliznici, což přispívá k léčbě různých zánětů dýchacích cest.


Syntetická metoda Erdosteine BP EP USP nebo Erdostan:

image003

Špičková kvalita, čistý Erdosteine BP EP USP nebo ErdostanPowder / substance factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Pokud hledáte erdosteine bp ep usp nebo erdostan, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: erdosteine bp ep usp nebo erdostan, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like