Emtricitabine BP EP USP

Emtricitabin BP EP USP je nový typ inhibitoru nukleosidové reverzní transkriptázy. To je také považováno za antivirové léčivo.

Podrobnosti o produktu

Emtricitabin CAS 143491-57-0

image001

Čína Emtricitabine BP EP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Emtricitabinová surovina.

CAS číslo: 143491-57-0

Vlastnosti: Bílý prášek.

Molekulový vzorec: C8H10FN3O3S

Struktura vzorce:

image002


Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Emtricitabine BP EP USP


Popis:

Emtricitabin BP EP USP je nový typ inhibitoru nukleosidové reverzní transkriptázy. To je také považováno za antivirové léčivo. Má antivirovou aktivitu proti HIV-1, HIV-2 a HBV. Jeho antivirová aktivita se projevuje specifickou antivirovou aktivitou proti HIV-1, HIV-2 a HBV. Koncentrace inhibitoru nukleosidové reverzní transkriptázy je až 100 mnol / l a Emtricitabin BP EP USP nemá antivirovou aktivitu proti HSV-1, HSV-2, HCMV, VZV, korona, virus žluté zimnice, respirační syncytiální. Aktivitu vykazují somatické viry, rota, chřipkové viry nebo nosorožci. I pod mikromolární koncentrací léčivo vykazovalo silný inhibiční účinek na kmeny HIV 1 a ROD2 a ZY HIV-2 na LAV a III B. Jeho hodnota IC50 byla 95krát nižší než hodnota AZT (zidovudin).


Farmakologické účinky:

Emtricitabin BP EP USP je nový inhibitor nukleosidové reverzní transkriptázy. Má antivirovou aktivitu proti HIV-1, HIV-2 a HBV. Po perorálním podání byl produkt fosforylován na 5'-trifosfát s buněčnou aktivitou. 5'-trifosfát se váže na hlavní řetězec virové DNA vstupem do hlavního řetězce, což má za následek ukončení řetězce, čímž inhibuje aktivitu HIV-1 reverzní transkriptázy a HBV DNA polymerázy.

Interakce s drogami:

Emtricitabin BP EP USP neovlivňuje enzymatický systém jaterního mikrosomálního enzymu P450 a neprodukuje jím zprostředkované lékové interakce. Používá se v kombinaci s tenofovirem, indenavirem, famciclovirem a stanvudinem s malým účinkem na farmakokinetiku.


Špičková kvalita, čistý Emtricitabine BP EP USP Továrna na prášek / látky, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte emtricitabine bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: emtricitabine bp ep usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like