Econazold dusičnan BP EP USP

Econazole Dusičnan BP USP Čína Econazole Dusičnan BP EP USP továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně. Číslo CAS: 24169-02-6 Charakteristika: Bílý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C18H16Cl3N3O4 Struktura Vzorec: Balení: 25Kgs / Fiber Drum KEY Slova: Econazole Dusičnan BP EP USP ...

Podrobnosti o produktu

Econazold dusičnan BP EP USP

                                               Econazole Nitrate BP EP USP

Čína Econazole Dusičnan BP EP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Číslo CAS: 24169-02-6

Charakteristika: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C18H16Cl3N3O4

Vzorec struktury:

Econazole Nitrate BP EP USP formula

Balení: 25kgs/Vláknový buben

KLÍČOVÁ SLOVA:Econazold dusičnan BP EP USP

 

Popis:

Econazole Dusičnan Spray je jedním z nejpopulárnějších pomocí tohoto materiálu k výrobě. Jedná se o pyrrol antifungální léčivo a dechlorovaný derivát mikonazolu. Má antibakteriální účinek na Candida, barvení hub, kokcidiózu, histoplazmózu, Sporothrix a Trichophyton.

Aplikace:

Antifungální API, jako je Econazole Dusičnan BP EP USP se používají pro kožní a nehtové infekce způsobené dermatofyty, kvasinkami a jinými houbami, stejně jako vaginální a sekundární infekce způsobené kvasinkami (jako je Candida, atd.) a Gram-pozitivní bakterie.

Rozpustnost: Econazole Dusičnan BP EP USP surovina je snadno rozpustná v methanolu, mírně rozpustná v chloroformu a extrémně mírně rozpustná ve vodě.

Bod tání je 163-167 stupňů, což se rozkládá současně.

Dusičnan econazol je druh azolového antifungálního léčiva, který má mnoho druhů antifungálních látek. Má baktericidní a bakteriostatické účinky na dermatofyty, kvasinky a další houby, zejména na Candida. Vzhledem k tomu, perorální podání dusičnanu econazolu je škodlivé pro funkci jater, neexistuje žádné perorální podání nebo injekce. Existuje mnoho externích přípravků, jako je econazold dusičnavý krém, roztok a čípek. Econazold dusičnan krém a roztok se používají k léčbě kožních onemocnění způsobených houbami, jako je tinea corporis, tinea cruris, tinea Feng, tinea versicolor, atd.; této látky se používá hlavně k léčbě kandidální vaginitidy. Nežádoucí účinky dusičnanu econazolu pro vnější použití jsou vzácné. Prosím, nenamažte ho na oči, ústa a nos. Pokud existují alergické reakce, jako je zarudnutí a otok po vnějším použití, lék by měl být zastaven. Těhotné ženy a kojící ženy by měly také používat tento přípravek s opatrností.

Špičková kvalita, čistý Econazole dusičnan BP EP USP prášek / látka továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte econazole dusičnan bp usp, vítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v Číně v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobré poprodejní služby.
Hot Tags: econazol dusičnan bp usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like