Dipyridamol CAS 58-32-2

Dipyridamole CAS 58-32-2 Čína Dipyridamole surovina factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. Synonyma: Anginal; Piroan; Dypyridamol; CAS číslo: 58-32-2 Charakteristika: Žlutý prášek. Molekulární vzorec: C24H40N8O4 Struktura složení: Balení: 25Kgs / Fiber Drum KEY Words: Dipyridamole ...

Podrobnosti o produktu

Dipyridamol CAS 58-32-2

Dipyridamole CAS 58-32-2

Čína Dipyridamolový závod na výrobu surovin, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Anginal; Piroan; Dypyridamol;

CAS číslo: 58-32-2

Vlastnosti: Žlutý prášek.

Molekulární vzorec: C24H40N8O4

Struktura vzorce:

Dipyridamole CAS 58-32-2 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KEY Words: Dipyridamole

Popis:

Je to druh dilatační koronární tepny a antitrombotika. Dypyridamol se používá hlavně pro ischemickou chorobu srdeční a cévní mozkovou příhodu a malé množství se používá k léčbě jiných nemocí. Vedlejší účinky mohou zahrnovat bolesti hlavy, závratě, nevolnost, zvracení, průjem a další nežádoucí účinky; v kombinaci s heparinem může způsobit sklon ke krvácení; občasná vyrážka, fenomén krádeže koronárních tepen. Existují tři hlavní léky: injekce dipyridamolu, tobolky s prodlouženým uvolňováním dipyridamolu a tablety dipyridamolu. To bylo zvyklé na léčbu ischemická choroba srdeční v raných letech, ale nyní to je zřídka používané jako anti-myokardiální ischémie. Jeho účinek na agregaci krevních destiček lze použít při srdeční chirurgii nebo při náhradě chlopně a může snížit tvorbu tromboembólie.

Majetek Dipyridamole:

Hustota: 1,352 g / cm3

Teplota tání: 165-166 ° C

Bod varu: 806,5 ° C při 760 mmHg

Bod vzplanutí: 441,5 ° C

Index lomu: 1,666

Stabilita: Dipyridamole API je stabilní za normální teploty a tlaku, fotocitlivé

Dipyridamolový test je vhodný pro:

Pacienti s podezřením na ischemickou chorobu srdeční, zejména starší a křehcí, s onemocněním kostí a kloubů dolních končetin, nervovými a svalovými chorobami, nemohou provádět zátěžový test.

Dipyridamole CAS 58-32-2 synthetic routine

Špičková kvalita, čistý Dipyridamole Prášková / látková továrna, Dodavatel, Výrobce v

Pokud hledáte dipyridamolové kasino 58-32-2, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: dipyridamole cas 58-32-2, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like