Dioxopromethazin Hcl CAS 15374-15-9

Dioxopromethazine Hcl CAS 15374-15-9 Čína Dioxopromethazine Hcl factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. Synonyma: Dioxopromethazine Hydrochloride CAS Number: 15374-15-9 Charakteristika: Bílý až světle žlutý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C17H17ClN2O2S Struktura vzorce: Balení: ...

Podrobnosti o produktu

Dioxopromethazin Hcl CAS 15374-15-9

Dioxopromethazine Hcl CAS 15374-15-9

Čína Dioxopromethazine Hcl továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Dioxopromethazine Hydrochloride

CAS číslo: 15374-15-9

Vlastnosti: Bílý až světle žlutý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C17H17CIN2O2S

Struktura vzorce:

Dioxopromethazine Hcl CAS 15374-15-9 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

Vlastnosti:

Dioxopromethazin hydrochlorid je schopen se rozpustit ve vodě, ale mírně se rozpustí v ethanolu.

Hustota: 1,224 g / cm3, teplota tání: 127 - 129 ° C,

Tento produkt má antitusické a antiastmatické, expektoranční, anticholinergní aminy a lokální anestetické účinky, antitusický účinek je silný, ekvivalentní kodeinu. Dioxopromethazin Hcl se používá k úlevě od kašle a expektorantu a kašle způsobeného akutní a chronickou tracheitidou a různými nemocemi.

Farmakologie a toxikologie:

1. Farmakologie: Dioxopromethazin hydrochlorid má silný antitusický účinek a působí proti histaminu, zmírňuje křeče hladkých svalů, protizánětlivé a lokální anestetické účinky. Theofylin má přímý relaxační účinek na dýchací hladké svalstvo. Mechanismus působení Dioxopromethazinu Hcl je složitý. V minulosti se předpokládalo, že obsah cAMP v buňkách byl zvýšen inhibicí fosfodiesterázy. Kromě toho může theofylin, blokátor receptoru purinu, odolávat kontrakci dýchacích cest způsobené adeninem. Dioxopromethazin hydrochlorid může zvýšit kontrakční sílu bránice, zejména pokud je bránice slabá, takže je výhodné zlepšit dýchací funkce. Klenbuterol hydrochlorid je agonista P2 receptoru, který má silný a trvalý účinek na uvolnění hladkého svalstva průdušek. Akce rozpuštění hlenu zvýšením ciliárního pohybu.

2. Toxikologie: Dioxopromethazin Hcl nemá toxicitu pro játra a ledviny. Po studii teratogenity tento produkt nepoškodí plod. Nebyla nalezena žádná závislost.

Farmakokinetika:

Dioxopromethazin hydrochlorid se snadno vstřebává perorálním podáním. Účinek se projeví za 30–60 minut a trvá 4–6 hodin.

Chemická jména:

1- (5,5-dioxofenothiazin-10-yl) -N, N-dimethylpropan-2-amin, hydrochlorid; 9,9-Dioxo-10-&<2- (dimethylamino)="" -2-methylethyl=""> -fenothiazin; Dioxopromethazinum-hydrochlorid; Dioxopromethazin hydrochlorid; Hydrochlorid RS-dioxopromethazinu, hydrochlorid; Prothanon gel (TN)

Špičková kvalita, čistý Dioxopromethazin hydrochlorid nebo Dioxopromethazine Hcl Prášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte dioxopromethazin hcl cas 15374-15-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: dioxopromethazin hcl cas 15374-15-9, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like