Diisopropylamin dichloracetát (DADA) CAS 660-27-5

Diisopropylamin Dichloroacetát (DADA) CAS 660-27-5 Čína Diisopropylamin Dichloroacetát (DADA) továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně. Synonyma: Diisopropylamin 2,2-dichloroacetát; diisopropylamini dichlorocacetas; 2,2-dichloroctová kyselina,N-propan-2-ylpropan-2-amin; Číslo CAS: 660-27-5...

Podrobnosti o produktu

Diisopropylamin dichloracetát (DADA) CAS 660-27-5

image

Čína Diisopropylamine Dichloroacetát (DADA) továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Diisopropylamin 2,2-dichloroacetát; diisopropylamini dichlorocacetas; 2,2-dichloroctová kyselina,N-propan-2-ylpropan-2-amin;

Číslo CAS: 660-27-5

Charakteristika: Jedná se o bílý prášek s hořkou chutí.

Molekulární vzorec: C8H17Cl2NO2

Vzorec struktury:

image

Balení: 25kgs/Vláknový buben

Vlastnosti diisopropylaminu dichloracetátu (DADA):

Bod tání 119-121 °

Rozpustnost: Rozpustný ve vodě, ethanolu nebo chloroformu, mírně rozpustný v étéru.

 

To může zlepšit funkci jater, podporovat regeneraci zraněných hepatocytů, zlepšit rychlost dýchání tkáňových buněk a kyslíku, a snížit hromadění tuku v játrech.

Mechanismus účinku Diisopropylamin dichloroacetátu (DADA) je podporovat sekvenční methylaci membránových fosfolipidů, zvýšit tekutost hepatocytové membrány, zlepšit aktivitu Na +- K + -ATPázy, která je hlavní silou sekrece žluči a toku, podporovat funkční opravu poškozených hepatocytů, zlepšit respirační funkci tkáňových buněk a míru využití kyslíku chemické knihy , zlepšit metabolickou aktivitu mastných kyselin, urychlit oxidaci mastných kyselin, a obnovit funkci jater Vytvořit podmínky znovu. Klinicky se diisopropylamin dichloracetát (DADA) používá hlavně k léčbě tukových jater, intrahepatální cholestázy a celkové jaterní dysfunkce. Používá se také při léčbě akutní a chronické hepatitidy, hepatomegalie a časné cirhózy.

Diisopropylamin Dichloroacetát (DADA) je schopen snížit koncentraci glycerinu a volných mastných kyselin v arteriální krvi a snížit absorpci glycerinu játry. Současně byl triglycerid stimulován k provstup do krve s lipoproteinem s velmi nízkou hustotou, který účinně inhiboval syntézu triglyceridů jater.

 

Nežádoucí účinky:

V počáteční fázi použití Diisopropylamin dichloroacetátu (DADA) se někteří pacienti občas cítí ospalí, což může zmizet sám. Někteří pacienti mají dočasné nepohodlí, jako je závrať, nevolnost, zvracení atd.

Špičková kvalita, čistý Diisopropylamin Dichloroacetát (DADA) Prášek / látka továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte diisopropylamin dichloroacetát (dada) cas 660-27-5, vítejte, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v Číně v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobré poprodejní služby.
Hot Tags: diisopropylamin dichloroacetát (dada) cas 660-27-5, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like