Diklofenak diethylamin, diclofenac diethylamin

Diklofenak diethylamin, Diclofenac Di Ethylamine USP BP EP se používá při lokální léčbě traumatického zánětu svalů a kloubů, lokální léčbě traumatického zánětu šlach, vazů, svalů a kloubů, jako jsou podvrtnutí, deformace a kontuse.

Podrobnosti o produktu

Diclofenac diethylamin, Diclofenac Di Ethylamine USP BP EP

image001_1
Čína Diclofenac diethylamin, Diclofenac Di Etylaminu USP BP EP factory, dodavatel, výrobce v Číně.
Číslo CAS: 78213-16-8
Charakteristika: bílý prášek.
Čistota (stanovení): 99% Min.
Molekulární vzorec: C18H22Cl2N2O2, C14H11Cl2NO2.C4H11N
Vzorec struktury:
image002


image003

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:
Diclofenac diethylamin, Diclofenac Di Ethylamine USP BP EP


Popis:
Další jména: kyselina 2 - [(2,6-dichlorfenyl) amino] -benzenoctová. s n-ethylethanaminem (1: 1); n-ethylethanamin 2 - [(2,6-dichlorfenyl) amino] benzenacetát; Kyselina 2- [2- (2,6-dichloranilino) fenyl] octová; 2 - [(2,6-dichlorfenyl) amino] -benzenoctová kyselina. s n-ethylethanaminem; Diklofenak (diethylamin);

Jako nejslavnější Čína Diclofenac diethylamin, Diclofenac Di Ethylamin USP BP EP prášek dodavatele v Číně.


Vlastnosti:
Teplota tání 145-148 ° C
Bod varu 412 ° C při 760 mmHg
Bod vzplanutí 203 ° C

Diklofenak diethylamin, Diclofenac Di Ethylamine USP BP EP se používá při lokální léčbě traumatického zánětu svalů a kloubů, lokální léčbě traumatického zánětu šlach, vazů, svalů a kloubů, jako jsou podvrtnutí, deformace a kontuse. Omezení Reumatismus měkké tkáně, jako je tenosynovitida, syndrom ramenní ruky a bursitida. Omezení Rheumatická onemocnění, jako je osteoartróza kolem kloubů a páteře a léze kolem kloubu.


Dodávka a dodávka: Fengchen Group je jedním z nejznámějších výrobců Diclofenac diethylaminu, Diclofenac Di Ethylaminu USP BP EP Práškový výrobce v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.

image004


Fengchen integrované mezinárodní a pokročilé manažerské zkušenosti. Zavedli jsme vědecký standard Enterprise Management System.


Také jsme prošli ISO9001: 2008.
S má moderní továrnu, jasné a pokročilé výroby, vždy děláme naše Diclofenac diethylamin, Diclofenac Di Ethylamine USP BP EP nejlepší prodejce a hvězdného produktu. Získává dobrou zpětnou vazbu od téměř všech kupujících. Budeme bojovat dál.


S naší kvalitní zárukou kvality a vysoce kvalitní produkce jsme v dobré pozici mezi výrobci Diclofenac diethylamin, Diclofenac Di Ethylamine USP BP EP.
Upřímně očekáváme spolupráci s domácími i zahraničními přáteli. Jsme přesvědčeni, že naše produktová kvalita uspokojí vás.

Nejvyšší kvalita, čistý Diclofenac diethylamin, Diclofenac Di Ethylamin USP BP EP prášek / substance továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Hot Tags: diklofenak diethylamin, diklofenak di ethylamin, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like