Kyselina diklofenaku USP BP EP Di Klofenacová kyselina

Kyselina diklofenaku USP BP EP Di klofenaková kyselina má jiná jména: 2- (2 - ((2,6-dichlorfenyl) amino) fenyl) octová kyselina; Kyselina diklofenak; 2 - [[2,6-dichlorfenyl] amino] benzenoctová kyselina.

Podrobnosti o produktu

Kyselina diklofenaku USP BP EP Di Klofenacová kyselina

image001_1
Čína Diclofenac Acid USP BP EP Di Clofenac Acid factory, dodavatel, výrobce v Číně.
Číslo CAS: 15307-86-5
Charakteristika: Bílý až nažloutlý krystalický prášek.
Molekulární vzorec: C14H11Cl2NO2
Hmotnost vzorce: 296,15
Vzorec struktury:
image002


image003

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:
Kyselina diklofenaku USP BP EP Di Klofenacová kyselina


Popis:
Kyselina diklofenaku USP BP EP Di klofenaková kyselina má jiná jména: 2- (2 - ((2,6-dichlorfenyl) amino) fenyl) octová kyselina; Kyselina diklofenak; Kyselina 2 - [[2,6-dichlorfenyl] amino] benzen-octová;


Vlastnosti kyseliny diklofenaku USP BP EP Di klofenakové kyseliny:
Bod varu: 412 ºC při 760 mmHg
Bod vzplanutí: 203 ° C
Hustota: 1,431 g / cm3


Rozdíl mezi diklofenakem a ibuprofenem:
Obě látky jsou klasifikovány jako nesteroidní protizánětlivé léky. A mohou být oba využity s účinností pro léčbu bolesti a uvolňování. Kyselina diklofenak USP BP EP Di Klofenac kyselina a Ibuprofen působí snížením hladiny hormonů, které jsou zodpovědné za způsobení zánětu a bolesti v těle.
Existují však také rozdíly mezi kyselinou diklofenakovou USP BP EP Di klofenakovou kyselinou a ibuprofenem. Ibuprofen je dostupný jako OTC produkt v mnoha zemích, zatímco kyselina Diclofenac Acid USP BP EP Di klofenaková kyselina je k dispozici pouze jako lék na předpis.
V některých zemích je však kyselina diklofenaková USP BP EP Di klofenaková kyselina s nejnižší účinnou dávkou dostupná také jako OTC.


Ačkoli z chemického hlediska jsou tyto 2 léky odlišné, mají téměř stejný mechanismus působení. Ibuprofen je derivát sloučenin fenylpropanových kyselin se strukturou obsahující benzenový kruh připojený k propanové kyselině. Kyselina diklofenaku USP BP EP Di Klofenak kyselina je derivát chemických entit známých jako dichlorbenzény, sloučeniny, které mají benzenovou strukturu spojenou se dvěma atomy chloru. Tyto atomy chloru mohou být příčinou účinnější aktivity ve srovnání s ibuprofenem v kyselině Diclofenac Acid USP BP EP Di Clofenac. Existují určité důkazy, že kyselina diklofenaková USP BP EP Di klofenaková kyselina může rovněž inhibovat dráhy lipoxygenázy, což snižuje tvorbu leukotrienů, které jsou známé jako prozánětlivé karboxyidy.


Existuje také spekulace, že kyselina diklofenaková USP BP EP Di klofenaková kyselina může inhibovat enzymovou fosfolipázu A2.
Kyselina diklofenak USP BP EP Di Klofenac kyselina je zcela absorbována z gastrointestinálního traktu, zatímco ibuprofen je absorbován v 80% odebrané dávky. Obě léky se váží na plazmatické proteiny s vysokou afinitou a procento dávky. Diklofenak se váže na plazmatické proteiny v poměru 99%, zatímco rychlost ibuprofenu je přibližně 90%.


Jako nejslavnější dodavatel kyseliny diklofenakové kyseliny USP BP EP Di klofenaku v Číně je Fengchen Group kyselina diklofenaková USP BP EP Di Clofenac kyselý prášek dobře balena nejnovějším a nejbezpečnějším balením.

image004_1


Fengchen Group je přední dodavatel a výrobce diklofenaku kyseliny akrylové USP BP EP Di Klofenaku. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, takže všichni naši klienti mají právo, pokud to potřebují, mají správný výrobek a dodavatel práškové kyseliny diklofenakové kyseliny USP BP EP Di Clofenac. Pokud chtějí koupit nebo koupit kyselinu Diclofenac Acid USP BP EP Di Clofenac Acid Powder z Číny, obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.


Fengchen Group Co, Ltd je předním výrobcem a dodavatelem kyseliny Diclofenac USP BP EP Di Klofenac Acid. Jsme světový lídr na trhu již v této oblasti. Společnost Fengchen se také specializuje na výrobu a prodej aminokyselin a chemikálií pro úpravu vody.
Naše kyselina Diclofenac USP BP EP Di Klofenac kyselina má bezkonkurenční úroveň kvality, konzistence a spolehlivosti - v podnikání, aby to dokázalo. Tento výrobek exportujeme do mnoha zemí po celém světě s uznávanou reputací.


Nejvyšší kvalita, čistá kyselina diklofenaková USP BP EP Di klofenaková kyselina / prášek pro výrobu látek, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte kyselinu diclofenac usp bp ep di klofenaku, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: diklofenak kyselina usp bp ep di klofenak kyselina, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like