Hydrobromid dextrometorfanu CAS 125-69-9

Dextromethorphan Hydrobromide CAS 125-69-9 Čína Dextromethorphan Hydrobromide factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. Synonyma: d-Metorfan hydrobromid; hydrobromid d-3-methoxy-N-methylmorfinan; CAS číslo: 125-69-9 Charakteristika: Bílý prášek. Molekulární vzorec: C18H26BrNO Struktura ...

Podrobnosti o produktu

Hydrobromid dextrometorfanu CAS 125-69-9

Dextromethorphan Hydrobromide CAS 125-69-9

Čína Dextrometorfan Hydrobromid továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: d-Metorfan hydrobromid; hydrobromid d-3-methoxy-N-methylmorfinan;

CAS číslo: 125-69-9

Vlastnosti: Bílý prášek.

Molekulový vzorec: C18H26BrNO

Struktura vzorce:

Dextromethorphan Hydrobromide CAS 125-69-9 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ slova: Dextrometorfan hydrobromid

Dopravní značka: UN 3249, nebezpečná třída 6.1

Vzhled: Dextrometorfan hydrobromid je bílý nebo téměř bílý krystalický prášek, bez chuti nebo mírně hořké, rozpustný ve vodě a ethanolu, nerozpustný v etheru.

Teplota tání je asi 125 stupňů.

Farmakologie a aplikace:

Surovina dextrometorfanu hydrobromidu je pravotočivý izomer morfinu, jako je levomorf methylether. Čistý dextrometorfan hydrobromid hraje centrální antitusický účinek tím, že inhibuje kašelové centrum medulla oblongata. Antitusický účinek kodeinu byl podobný nebo mírně silnější než účinek kodeinu. Nebyl zjištěn žádný analgetický účinek a při dlouhodobé aplikaci nebyla nalezena žádná tolerance a závislost. Léčebná dávka neinhibovala dýchání. Perorální absorpce dobré, 15-30 minut, aby se účinek projevil, může být účinek udržován po dobu 3-6 hodin. Plazmatická koncentrace prototypu léčiva byla velmi nízká a koncentrace 3-methoxymorfinu, hlavního aktivního metabolitu, byla vysoká v plazmě. T1 / 2 byl 5 hodin. Používá se hlavně pro suchý kašel. Je vhodný pro nachlazení, akutní nebo chronickou bronchitidu, bronchiální astma, faryngitidu, tuberkulózu a další infekce horních cest dýchacích.

Lékové interakce:

1. V kombinaci s inhibitorem monoaminooxidázy může Dextrometorfan Hydrobromid způsobit vysokou horečku, bezvědomí a dokonce smrt.

2. Nepoužívejte s antidepresivy.

3. Neměl by se používat s alkoholem a jinými inhibitory centrálního nervového systému, protože může zvýšit inhibiční účinek na centrální nervový systém.

Špičková kvalita, čistý Dextrometorfan hydrobromid Prášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte dextrometorfan hydrobromid cas 125-69-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: dextrometorfan hydrobromid cas 125-69-9, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like