Injekční roztok Dextran 70, injekční stupeň Dextran 70

Dextran 70 Injectable, Injection Grade Dextran 70 je široce používán v medicíně. Koloidní kapalina Dextran má funkce zvyšování objemu krve a udržování krevního tlaku. Používá se pro pohotovostní léčbu v případě krvácení a šoku.

Podrobnosti o produktu

Injekční roztok Dextran 70, injekční stupeň Dextran 70

Dextran 70 Injectable, Injection Grade Dextran 70

Čína Dextran 70 Injekční Vstřikovací Grade Dextran 70factory, dodavatel, Manufacturerin Čína.

Vlastnosti: Bílý prášek.

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Injekční roztok Dextran 70, injekční stupeň Dextran 70


Použití v medicíně:

Dextran 70 Injectable, Injection Grade Dextran 70 je široce používán v medicíně. Koloidní kapalina Dextran má funkce zvyšování objemu krve a udržování krevního tlaku. Používá se pro pohotovostní léčbu v případě krvácení a šoku. Dextran se po hydrolýze v lidském těle přemění na sloučeniny s nižší molekulovou hmotností. Injekční roztok Dextran 70, injekční stupeň Dextran 70 má stejné koloidní vlastnosti jako plazma a lze jej rychle metabolizovat na glukózu, kterou lze použít jako náhradu plazmy. Injekční, injekční stupeň Dextran 70 střední molekulové hmotnosti, injekční stupeň Dextran 70 je druh léků první pomoci pro trauma a masivní ztrátu krve. Malá molekula a nízkomolekulární dextrán mohou také zlepšit mikrocirkulaci, eliminovat agregaci červených krvinek v krevních cévách, zabránit trombóze a osmotické diuréze. Může být použit k léčbě akutního hemoragického šoku, infarktu myokardu, mozkové trombózy, mozkové nedostatečnosti, periferního vaskulárního onemocnění a prevence. Diseminovaná intravaskulární koagulace a selhání ledvin. Injekční roztok Dextran 70, injekční stupeň Dextran 70 se často kombinuje s chloridem sodným, glukózou a aminokyselinou, aby se vytvořila určitá koncentrace preparátu sloučeniny pro intravenózní kapání. Dextran a jeho složená příprava jsou uvedeny v Pharmacopoeia of China 1990.

Například injekci glukózy 70 a 40 glukózy lze použít pro šok, který je způsoben krvácením, traumatem, popálením a jinými příčinami a toxickým šokem; může předcházet pooperační žilní trombóze, která se používá k replantaci končetin a vaskulární chirurgii k prevenci pooperační trombózy; Dextran 70 Injectable, Injection Grade Dextran 70 lze také použít pro vaskulární embolizační onemocnění, které se používá pro anginu, mozkovou trombózu, nedostatečnou zásobu mozkové krve, tromboangiitidu obliterans atd .; může být také použit pro fyzikální terapii. Během vnější cirkulaci, umělá srdce plic Stroj je předem naplněna namísto část krve, která může zachránit krev a zlepšit krevní oběh.


Při používání:

1) Při první infuzi injikovatelného přípravku Dextran 70, injektážního stupně Dextran 70 by se mělo prvních několik mililitrů kapat pomalu a po injekci jej pečlivě sledovat po dobu 5–10 minut a všechny abnormální příznaky (třes, vyrážka atd.) ) objevit. Všechny léky by měly být okamžitě zastaveny.

2) U pacientů se závažnou renální insuficiencí a sníženým objemem moči může být Dextran 70 Injectable, Injection Grade Dextran 70 rychle vylučován z ledvin, což zvyšuje viskozitu moči, což může vést k oligurii nebo selhání ledvin. Proto Dextran 70 Injekční Vstřikovací Grade Dextran 70 je zakázáno oligurie pacienty. V případě oligurie nebo anurie během používání by mělo být zastaveno.

3) Vyhněte se nadměrné dávky, zejména pro seniory, ateroskleróza nebo nedostatek rehydratace.

4) Při silném šoku, je-li injikován Dextran 70, injekční stupeň Dextran 70 ve velkém množství, mělo by být současně podáno určité množství plné krve, aby byla zachována kyslíková funkce krve. Pokud není krev transfuzována současně, protože krev je příliš zředěná v krátkém čase, funkce přenosu kyslíku bude snížena, zásobování kyslíkem tkáně bude nedostatečné a bude ovlivněna koagulace krve, což bude mít za následek hypoproteinémii.

5) Někteří pacienti s větším krvácením na chirurgické ráně by neměli používat injekční přípravek Dextran 70, injekční stupeň Dextran 70 příliš, aby se zabránilo zvýšenému krvácení.

6) U pacientů s akutní zánětlivou vaskulitidou by se přípravek Dextran 70 Injectable neměl používat, aby se zabránilo šíření zánětu.

7) U dehydratovaných pacientů by měla být současně korigována nevyváženost vody a elektrolytu.

8) Denní dávka přípravku Dextran 70 Injectable, Injection Grade Dextran 70 by neměla být vyšší než 1500 ml, jinak je snadné vyvolat tendenci ke krvácení a hypoproteinémii.

9) Injekční roztok Dextran 70, injekční stupeň Dextran 70 by neměl být smíchán s vitaminem C, vitaminem B12, vitaminem K a dipyridamolem ve stejném roztoku.

10) Injekční roztok Dextran 70, injekční stupeň Dextran 70 se může adsorbovat na povrchu buněk, vytvářet falešnou aglutinaci s červenými krvinkami a narušovat identifikaci krevních skupin. Typ krevní vyšetření a cross testy vyhovující pacientů krevní transfuzi by mělo být provedeno před použitím dextranu, aby byla zajištěna bezpečnost krevní transfúze.

11) Nepoužívejte v případě zákalu tekutých léčivých přípravků, cizích látek, rozbitého těla láhve, uvolněných valivých úst atd. Není dovoleno jej znovu používat.

2. Aplikace v potravinách

V potravinářském průmyslu lze dextrán použít při výrobě hustého sirupu nebo cukrovinek, které mohou blokovat krystalizaci sacharózy; v ropném průmyslu může být dextran použit jako přísada do vrtného bahna ropné vrty, přidání přibližně 2% dextránu může zabránit ztrátě vody, což vede k vytvoření tenké vrstvy na stěně studny.

Fengchen Group je předním čínským dodavatelem a výrobcem injekčních stříkaček Dextran 70, Injection Grade Dextran 70. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo výrobce a dodavatele práškových látek China Dextran 70, Injection Grade Dextran 70 a dodavatele, když to potřebují. Pokud se chystáte koupit nebo zakoupit Dextran 70 Injectable, Injection Grade Dextran 70Powder z Číny, obraťte se na Fengchen Group.

3. oleje a jiná použití

Může být použit jako zahušťovadlo při vrtání ropy a má lepší účinek než škrob a OMC. Může být také použit v jemném chemickém průmyslu k výrobě zesítěného dextránového gelu, který se široce používá v chromatografii na molekulárním síta. Má také velmi důležitou hodnotu aplikace v kovovém Zušlechtění.


Špičková kvalita, čistý Dextran 70 Injekční, Vstřikovací stupeň Dextran 70Prášková / látková továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Pokud hledáte injektovatelný dextran 70, injektážní dextran 70, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: dextran 70 injekční, vstřikovací stupeň dextran 70, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like