Injekční roztok Dextran 40, injekční stupeň Dextran 40

Injekční roztok Dextran 40, injekční stupeň Dextran 40 je polysacharid. Existuje v hlenu vylučovaném některými mikroorganismy během jejich růstu. Dextran má vysokou molekulovou hmotnost, která je spojena hlavně D-glukopyranózou s alfa, 1-6 vazbami a rozvětvené body jsou spojeny 1-2, 1-3, 1-4. S různými druhy a růstovými podmínkami mikroorganismů jsou jejich struktury také různé.

Podrobnosti o produktu

Injekční roztok Dextran 40, injekční stupeň Dextran 40

image001

China Dextran 40 Injectable, Injection Grade Dextran 40 factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Vlastnosti: Bílý prášek.

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Injekční roztok Dextran 40, surovina Dextran 40 pro vstřikovací stupeň.

Specifikace: USP BP EP


Popis:

Injekční roztok Dextran 40, injekční stupeň Dextran 40 je polysacharid. Existuje v hlenu vylučovaném některými mikroorganismy během jejich růstu. Dextran má vysokou molekulovou hmotnost, která je spojena hlavně D-glukopyranózou s alfa, 1-6 vazbami a rozvětvené body jsou spojeny 1-2, 1-3, 1-4. S různými druhy a růstovými podmínkami mikroorganismů jsou jejich struktury také různé.

Dextran 40 Injectable, Injection Grade Dextran 40 je jeden z bakteriálních polysacharidů, také známý jako dextran. Vyrábí se dextranáza bakterií (l.dextranicum, l.enteronostoc mesentero DES) kultivovaná v roztoku sacharózy, který katalyzuje následující reakce: n sacharóza - glukóza + n fruktóza. Dextrin byl syntetizován z dextrinu v Gluconobacter ox ydans subsp. Industrius (dříve známý jako Acetobacter viscosum a A. capsulatum). Existuje mnoho druhů dextranu, který se skládá pouze z D-glukózy. Hlavní řetězec je vazba α (1,6) a existují také vazby α (1,4) nebo α (1,3). Dextran je bílý prášek, který lze vyrobit přidáním trochu vody. Používá se jako náhrada plazmy v medicíně

Dextran 40 Injekční, injekční stupeň Dextran 40 je vysokomolekulární polysacharidová sloučenina vytvořená dehydratací glukózové jednotky. Široce existuje v mikroorganismech a hlenu vylučovaném mikroorganismy v přírodě a je důležitou součástí buněčné stěny. Dextran 40 Injectable, Injection Grade Dextran 40 se často nachází v částech cukrové třtiny a rostlinách cukrové řepy, kde zařízení nelze dlouho čistit. Sacharóza je hlavním zdrojem injekce Dextranu 40, injekčního stupně Dextranu 40. Tato látka je spojena hlavně d-pyranosylglukózou s vazbou α - 1,6, která tvoří dlouhý lineární řetězec, a má také rozvětvené body s α - 1, 2, a - 1,3 a a - 14 vazba. Molekulární struktura dextranu se mění s druhem a růstovými podmínkami mikroorganismů. Dextran 40 Injekční, injekční stupeň Dextran 40 je bílá amorfní prášková pevná látka, bez zápachu, bez chuti, rozpustná ve vodě, nerozpustná v ethanolu. Může existovat stabilně při normální teplotě nebo v neutrálním roztoku, v případě silné kyseliny se rozkládá, snadno oxiduje svou koncovou skupinu v alkalickém roztoku a při zahřívání postupně mění barvu nebo se rozkládá.

Fengchen Group je předním čínským dodavatelem a výrobcem injekčních stříkaček Dextran 40, vstřikovací třídy Dextran 40. Specializujeme se na velkoobchodní a objemové množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo výrobce a dodavatele prášku Dextran 40 pro vstřikování do Číny, vstřikovacího stupně Dextran 40 a dodavatele, když to potřebují. Pokud se chystáte koupit nebo zakoupit Dextran 40 Injectable, Injection Grade Dextran 40Powder z Číny, obraťte se na Fengchen Group.

Při zahřátí na 100 stupňů dojde k mírné depolymeraci; při zahřátí na 150 stupňů dojde ke ztrátě vody a změně barvy, což povede k křehkým produktům částečně rozpustným ve vodě; při zahřívání na 210 ° C po dobu 3-4 hodin dojde k úplnému rozkladu. Roztok dextranu může být sterilizován po dobu 30-45 minut při 100-115 stupních. Injekční roztok Dextran 40, injekční stupeň Dextran 40 může po rozpuštění ve vodě tvořit koloidní kapalinu s určitou viskozitou. V normálním fyziologickém roztoku je osmotický tlak a viskozita 6% dextránové kapaliny stejná jako u plazmy; lineární velikost molekuly středního molekulárního dextranu je asi 40, což je blízko velikosti plazmatické bílkoviny a molekuly globulinu, a bude hydrolyzovat za vzniku glukózy v lidském těle a mít nutriční účinek. Vylučování středně molekulárního dextránu do lidského těla je pomalé a doba působení je delší až 6 hodin, zatímco doba působení nízkomolekulárního a malého molekulárního dextránu je kratší.

image002

Špičková kvalita, čistý Dextran 40 Injekční, Vstřikovací stupeň Dextran 40Prášková / látková továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Pokud hledáte injektovatelný dextran 40, dextran 40 pro injektáž, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: dextran 40 injekční, vstřikovací stupeň dextran 40, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like