Dexamethason fosfát sodný BP EP USP

Dexamethasone Sodium Phosphate BP EP USP Název produktu: Dexamethasone Sodium Phosphate Číslo CAS: 2392-39-4, 55203-24-2 Charakteristika: bílý nebo téměř bílý prášek Čistota (test): 97,0% - 102,0% Molekulární vzorec: C22H28FNa2O8P, Struktura : Balení: 1kg / cín; 5 kg / cín; Farmakologická třída: ...

Podrobnosti o produktu

Dexamethason fosfát sodný BP EP USP

Dexamethasone Sodium Phosphate BP EP USP picture and package.jpg

Název produktu: Dexamethason fosfát sodný

Číslo CAS: 2392-39-4, 55203-24-2

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý prášek

Čistota (stanovení): 97,0% - 102,0%

Molekulární vzorec: C22H28FNa2O8P,

Struktura:

Dexamethasone Sodium Phosphate BP EP USP Structure formula.jpg

Balení: 1kg / cín; 5 kg / cín;

Farmakologická třída: Glukokortikoid

Terapeutická třída: Protizánětlivé

Klíčová slova:

Dexamethason fosfát sodný


Popis:

Třída rizika těhotenství C

Akce

Nejasný. Dexamethason fosfát sodný BP, EP, USP surovina API snižuje zánět potlačením migrace polymorfonukleárních leukocytů, zvrácení zvýšené kapilární propustnosti a stabilizaci leukocytárních lysosomálních membrán. Také potlačuje imunitní odpověď (snížením lymfatické aktivity), stimuluje kostní dřeň a podporuje metabolismus bílkovin, tuků a uhlohydrátů.

Opatření:

Prosím, používejte Dexamethasone Sodium Phosphate BP, EP, USP suroviny API opatrně v:

renální insuficience, cirhóza, diabetes mellitus, divertikulitida, GI onemocnění, kardiovaskulární onemocnění, hypoprotrombinémie, hypotyreóza, myasthenia gravis, glaukom, osteoporóza, infekce, základní imunosuprese, psychotické tendence těhotné nebo kojené.


Použití a aplikace

Dexamethason fosfát sodný BP, EP, USP surovina API se používá k léčbě různých stavů, jako jsou závažné alergické reakce, artritida, krevní onemocnění, dýchací potíže, určité rakoviny, oční onemocnění, střevní poruchy a kožní onemocnění. Používá se také k testování poruchy nadledvin (Cushingův syndrom). Dexamethasone Sodium Phosphate BP, EP, USP surovina API snižuje přirozenou obranyschopnost vašeho těla a snižuje příznaky, jako jsou otoky a reakce alergického typu. Dexamethasone Sodium Phosphate BP, EP, USP surovina API je kortikosteroidní hormon (glukokortikoid). Tato injekční forma tohoto přípravku se používá, pokud podobné lék nemůže být užíván ústy nebo je zapotřebí velmi rychlá reakce, zejména u pacientů s těžkými zdravotními stavy. Poraďte se svým lékařem o rizicích a přínosech Dexamethasone Sodium Phosphate BP, EP, USP API suroviny, zvláště pokud se má injektovat v blízkosti vašeho páteře (epidurální). Vzácné, ale závažné nežádoucí účinky se mohou objevit při epidurálním užívání.

Dexamethasone Sodium Phosphate BP, EP, USP surovina API může být také použita s jinými léky jako náhrada za určité hormony.


Jako protizánětlivé léky. Dexamethasone Sodium Phosphate BP, EP, USP surovina API zmírňuje zánět v různých částech těla. Používá se speciálně ke snížení otoku (edému) spojeného s nádory páteře a mozku ak léčbě zánětu oka.

- Léčba nebo prevence alergických reakcí.

Dexamethason fosfát sodný BP, EP, USP surovina API se široce používá jako léčba některých druhů autoimunitních onemocnění, kožních stavů, astmatu a dalších plicních stavů.

- Léčení různých rakovin, jako je leukemie, lymfom a mnohočetný myelom.

- Léčba nevolnosti a zvracení spojených s některými chemoterapeutickými léky.

- Dexamethasone Sodium Phosphate BP, EP, USP surovina API je také používána ke stimulaci chuti k jídlu u pacientů s rakovinou s těžkou chuť k jídlu.

- Kromě toho se při náhradách steroidů v podmínkách adrenální nedostatečnosti (nízká produkce potřebných steroidů produkovaných nadledvinami) používají API suroviny AP Dexamethasone Sodium Phosphate BP, EP.

Aplikační příručka:

Dexamethasone Sodium Phosphate BP, EP, USP surovina API vám může být podávána v mnoha formách. Ve formě pilulky je k dispozici v různých velikostech tablet. Pokud užíváte denní dávku dexamethasonu (obvykle méně než 10 mg) a vynecháte dávku, užívejte dávku, jakmile si to vzpomenete. Pokud užíváte vysoké dávky Dexamethasone Sodium Phosphate BP, EP, USP suroviny API (20 mg nebo 40 mg denně po dobu 4 dnů v měsíci) a vynecháte Vaši dávku, obraťte se na svého poskytovatele zdravotní péče. Můžete být poučeni, abyste zopakovali vynechanou dávku a pokračujte v léčbě.

Vezměte pilulky Dexamethasone Sodium Phosphate BP, EP, USP suroviny API s jídlem nebo po jídle.

Výše uvedená látka může být také podána infuzí do žíly (intravenózně nebo IV)

oční kapky jsou podávány k léčbě nebo prevenci mnoha očních stavů. Oční kapky obsahující fosfát sodný BP, EP, USP suroviny API jsou nejčastěji podávány pacientům s leukemií nebo lymfomem, aby se zabránilo zánětu očí (konjunktivitida), pokud užíváte vysokou dávku chemoterapie (obvykle cytarabin [Ara-C ]). Dexamethasone sodný fosfát BP, EP, USP Surovina API oční kapky se podávají každých 6 hodin, v obou očích a po dobu nejméně čtyřiceti osmi hodin po dokončení chemoterapie. Nepřestávejte jej užívat, pokud není určen Vaším poskytovatelem zdravotní péče.

Dexamethason fosfát sodný BP, EP, USP API suroviny může být také podáván jako lotion (topické) k léčbě kožních poruch.

Množství této látky, které dostanete, závisí na mnoha faktorech, včetně vašich všeobecných zdravotních nebo jiných zdravotních potíží, a na důvod, proč užíváte tuto drogu. Prosím, postupujte podle pokynů lékaře.


Fengchen Group je předním dodavatelem Dexamethasone Sodium Phosphate BP, EP, USP suroviny API prášek z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný dodavatel Dexamethasone Sodium Phosphate BP, EP, USP suroviny API prášek, když to potřebují. Když si kupujete nebo zakoupíte Dexamethasone Sodium Phosphate BP, EP, USP suroviny API Powder, obráťte se prosím na Fengchen Group.


Osvědčení o analýze  

Název produktu

Dexamethason fosfát sodný

ANALYTICKÉ POLOŽKY

SPECIFIKACE

ANALYTICKÉ VÝSLEDKY

Vzhled

Bílý nebo téměř bílý prášek

téměř bílý prášek

Specifická optická rotace

+72 - + 83

+76,2 °

PH

7,5-9,5

8.1

Vzhled řešení

Roztok je čirý (2.2.1) a není intenzivněji zbarvený než referenční roztok B7

Odpovídá

Jediná nečistota

0,5% Max

0,15%

Celkový počet nečistot

1,0% Max

0,91%

Voda

13,0% Max

7,5%

Ethanol

0,3% Max

0,002%

Stanovení

97,0% - 102,0%

97,3%

Naše fosfát sodný dexamethason odpovídá standardu BP a USP


Vedlejší efekty

Dexamethason fosfát sodný BP, EP, USP surovina API může mít nežádoucí účinky, jako je žaludeční rozrušení, bolest hlavy, závratě, změny v menstruačním období, potíže se spaním, zvýšená chuť k jídlu, zvýšení tělesné hmotnosti nebo bolest / zarudnutí / otok v místě vpichu. Pokud některý z těchto účinků přetrvává nebo se zhoršuje, okamžitě informujte svého lékaře nebo lékárníka.

 

Nejvyšší kvalita, čistý Dexamethasone Sodium Phosphate BP, EP, USP surovina API prášek / substance továrna v Číně; Čína Dexamethasone Sodium Phosphate BP, EP, USP suroviny API Práškové Dodavatelé v Číně. Čína Dexamethasone Sodium Phosphate BP, EP, USP suroviny API Práškové Výrobci v Číně.

Pokud hledáte dexamethason fosfát sodný bp ep usp, uvítáme nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: dexamethason fosfát sodný bp ep usp, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like