D-Ribose BP EP USP

D-ribóza je důležitý pět uhlíkových monosacharidů, důležitá složka RNA a ATP a hraje důležitou roli při formování života.

Podrobnosti o produktu

D-Ribose BP EP USP

D-Ribose BP EP USP

Čína D-Ribose BP EP USPfactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Ribose

CAS číslo: 93781-19-2, 50-69-1

Vlastnosti: bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C5H10O5

Struktura vzorce:

image001

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

D-Ribose BP EP USP


Popis:

D-ribóza je důležitý pět uhlíkových monosacharidů, důležitá složka RNA a ATP a hraje důležitou roli při formování života. Tento produkt je také důležitým meziproduktem léčiva, který se používá při výrobě různých léčiv nukleových kyselin a má široké možnosti použití.

Použití D-Ribose BP EP USP:

Tento produkt se používá jako farmaceutické suroviny, zdravotnické výrobky, meziprodukty, potravinářské přídatné látky atd.

Podmínky skladování: Suché a utěsněné při 2-8 ° C.

Jako nejznámější čínský dodavatel D-Ribose BP EP USP v Číně je produkt Fengchen Group dobře nabitý nejnovějším a nejbezpečnějším obalem.


D-Ribose BP EP USP je monosacharid s pěti atomy uhlíku. Je to velmi důležitý glutaraldehydový cukr. Má alfa a beta formy, většinou ve formě pentosanu nebo glukosidu.


D-ribóza je důležitou složkou kyseliny ribonukleové (RNA), která je genetickým materiálem v organismu. Je v klíčové pozici v metabolismu nukleosidů, bílkovin a tuků. Má důležitou fyziologickou funkci a široké možnosti použití. D-Ribose BP EP USP, jako přírodní složka ve všech buňkách, úzce souvisí s tvorbou adenylátu a regenerací adenosintrifosfátu (ATP) a je jedním z nejzákladnějších zdrojů energie metabolismu života. Hraje klíčovou roli v metabolismu srdečního a kosterního svalu a může podporovat regeneraci lokální ischémie a hypoxie.

Léčiva nukleových kyselin jsou důležitým prostředkem k léčbě virů, nádorů a AIDS. D-Ribose BP EP USP je důležitým meziproduktem mnoha léčiv nukleových kyselin. Může být použit při výrobě mnoha léčiv, jako je triazolový nukleosid, adenosin, thymidin, cytidin, fluoradenosin nukleosid, 2-methyladenosin, vitatoxin, pyrazolonový toxin, adenosin.

Rychlost syntézy ATP v lidském srdci a kosterním svalu je pomalá. D-Ribose BP EP USP může urychlit syntézu ATP v srdci a kosterním svalu. Srdce a kosterní sval jsou tedy orgány a tkáně, které nejvíce potřebují D-ribózu.

Zásilka a dodávka: Fengchen Group je jedním z nejznámějších výrobců práškových prášků USP D-Ribose BP EPP v Číně.


Účinek D-ribózy:

1: zlepšení srdeční ischémie a zlepšení funkce srdce

Ischemie srdce povede k srdeční dysfunkci a arytmii. Studie prokázaly, že orální D-ribóza může podporovat produkci ATP v kardiomyocytech, normalizovat funkci kardiomyocytů, aby se významně zlepšily srdeční funkce, chránilo srdce během ischémie a také chránila arytmie vyvolaná srdeční ischemií, takže že původní příznaky pískoty, časté paniky, těsnosti na hrudi a nedostatku Qi lze výrazně zlepšit a kvalita života se výrazně zlepšuje.

2: D-Ribose BP EP US Zvyšuje tělesnou energii a zmírňuje bolest svalů

Přímou příčinou únavy je nedostatek produkce ATP ve svalových buňkách, což vede k nedostatku energie ve svalových činnostech, takže lidé mají pocit únavy. D-ribóza je výchozí molekula syntézy ATP, která je pro sval důležitou surovinou pro syntézu energetické látky ATP. Bylo prokázáno, že doplněk D-ribózy může zlepšit pohybovou schopnost lidského těla, účinně odolávat únavě a zmírnit bolest svalů


D-ribóza je absorbována střevním traktem. Poté, co je absorbován buňkami myokardu a buňkami kosterního svalstva spolu s krví, působením ribokinázy a fosfátové skupiny produkované ATP rozkladem, přímo generuje 5-fosforibózu a potom rychle vytváří ATP. Perorální podání D-ribózy touto reakční cestou může rychle syntetizovat 5-fosfát ribózy v buňkách srdečního svalu a kosterních svalů, pak podporovat opravu adeninových nukleotidů a rychle vytvářet ATP. Proces tvorby glukózy 5-fosforibosyl je složitý a pomalý. Proces tvorby 5-fosforibosyl D-ribózy je jednoduchý a rychlý. D-Ribose BP EP USP tvoří 5-fosforibosyl, který vyrovnává nedostatek pomalého doplňování ATP v kardiomyocytech a buňkách kosterních svalů. Když tělo zažije hypoxii, ischemii nebo cvičení s vysokou intenzitou, je jeho role významnější. Výzkum ukazuje, že v některých svalových vláknech trvá úplnou regeneraci ATP 24-96 hodin (1-4 dny), aby se lidské tělo plně zotavilo z nadměrného cvičení. Po doplnění D-ribózy může být rychlost produkce ATP asi 3 až 4krát rychlejší, to znamená, že obnovení úložiště ATP může být sníženo z 1-4 dnů na 6-24 hodin.


Osvědčení o analýze (COA, TDS) společnosti D-Ribose:

Položky

Specifikace

Výsledek

Popis

Bílé nebo lehce žluté krystaly nebo krystalický prášek, redukující

Bílé krystaly, redukující

Zkouška

97,0% ~ 102% (HPLC, suchá báze)

99,5%

Ztráta sušením

≤ 3,0% (ve vakuu, 60 ℃, 3 hodiny)

0,32%

Zbytek v zapalování (sulfátovaný)

≤0,2%

0,0005

Specifická rotace

18,0 ° ~ 22,0 °

-20,8 °

Stav řešení

≥95%

99,1%

Těžký kov

≤ 10 ppm

5 ppm

Arsen (As2O3)

≤ 2 ppm

< 0,5 ppm

Jiný sacharid

nedetekovatelné (chromatograficky)

Vyhovuje

Závěr

Odpovídá AJI92 (D-Ribose)


Fengchen Group je předním čínským D-Ribose BP EP USP práškovým dodavatelem a výrobcem. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo ChinaD-Ribose BP EP výrobce USP prášku a dodavatele, když to potřebují. Pokud se chystáte koupit nebo zakoupit D-Ribose BP EP USPPowder z Číny, obraťte se na Fengchen Group.

Špičková kvalita, čistý D-Ribose BP EP USP továrna na prach / látku, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte d-ribóza bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: d-ribóza bp ep usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like