D-glukuronolakton nebo surový gluklon, API CAS 32449-92-6

D-glukuronolakton nebo glukuronová surovina, API CAS 32449-92-6 Název produktu: D-glukuronolakton Synonyma: glukuronolakton, glukuron Číslo CAS: 32449-92-6 Charakteristika: Bílý krystalický prášek, bez zápachu. Obsah: 98,5% ~ 102,0% Vzorec: C6H8O6 Balení: 25 kg / karton Stav skladování: Daleko od přímého ...

Podrobnosti o produktu

D-glukuronolaktonová nebo glukuronová surovina, API CAS 32449-92-6 D-Glucuronolactone or Glucurone Raw Material, API.jpg

Název produktu: D-glukuronolakton nebo glukuronová surovina, API

Synonyma: glukuronolakton, glukuron

Číslo CAS: 32449-92-6

Charakteristika: Bílý krystalický prášek, bez zápachu.

Stanovení: 98,5% ~ 102,0%

Vzorec: C6H8O6

D-Glucuronolactone or Glucurone Raw Material, API formula.jpg

Balení: 25 kg / karton

Podmínky skladování: Daleko od přímého slunečního záření a skladování v dobře uzavřeném stavu

Kategorie: -Disease State Managenemt
Podkategorie: -Nutrition a obezita
POUŽITÍ: složka energetických nápojů
MOLEKULNÍ HMOTNOST: 176,12 g / mol
Molekulární formule: C6H8O6
CHEMICKÉ NÁZEV: 2R) -2 - [(2S, 3R, 4S) -3,4-Dihydroxy-5-oxotetrahydrofuran-2yl] -2hydroxyacetaldehyd

 

Popis:

D-glukuronolakton nebo glukuron je lékařská surovina, aktivní farmaceutická složka, API. Bude katalyzován jako kyselina glukuronová enzymem v našem těle. Po kombinování s metabolity, tonickými látkami nebo léky v játrech a střevním traktu se vytvoří netoxická kombinace kyseliny glukuronové a močí. Mezitím D-glukuronolakton nebo glukuron sníží aktivitu jaterní amylázy, zabrání glykogenolýze, zvýší obsah glykogenu, sníží skladování špatného tuku v našem těle.

Dále se domníváme, že D-glukuronolakton nebo glukuron budou také užitečné v boji proti hepatitidě, hepatociróze, otravě potravin a drog. D-glukuronolakton nebo glukuron je adjuvantní lék na artritidu, revmatoidní artritidu.

Jako potravinářská přídatná látka je D-glukuronolakton nebo glukuron široce používané potraviny a funkční nebo energetické nápoje. D-glukuronolakton je nezbytnou potravinou v naší nabídce potravin. D-glukuronolakton nebo glukuron bude regulovat imunitní funkci. Bude mít také schopnost proti stárnutí. D-glukuronolakton nebo glukuron zlepšuje transport kyslíku v našem mozku, což urychlí zotavení z únavy. Může být také použit jako detoxikační prostředek.

Jako protilátka bude D-glukuronolakton kombinovat jedy v játrech a střevách do kombinace netoxické kyseliny glukuronové. Tento proces sníží práci na játrech. Tímto způsobem je to játra-ochránce.

POZNÁMKA: Předávkování může být smrtelné.

Jako profesionální dodavatel a výrobce surového D-glukuronolaktonu nebo Glukuronu, společnost FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváží D-glukuronolakton nebo Glukuron API z Číny již téměř 10 let.


Použití: Glukuronolakton (glukuron) je přirozeně existující. Může se také značně vyrábět. Glukuronolakton lze nalézt v některé rostlinné gumě.

D-glukuronolakton nebo glukuronová surovina, API zlepšuje funkci jater. To je důvod, proč je široce používán v potravinářských přídatných látkách, některých nápojích a léčivech.

D-glukuronolakton nebo glukuronové suroviny, API se také používá ve veterinárním průmyslu.

Certifikát o analýze - glukuronolakton

Název produktu

Glukuronolakton

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Glukuronolakton

Bílý krystalický prášek bez zápachu

Dodržuje

Identifikace

Glukuronolakton

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Rozpustnost

Jasné a bezbarvé

Dodržuje

Optické otáčení

+ 18,0 ° ± 20,0 °

+ 18,5 °

Bod tání

170,0 ° C až 176,0 ° C

171,0 ° C

Ztráta sušením

(Sušená na konstantní hmotnost při 80 ° C)

≤ 0,5%

0,04%

Zbytek při zapalování

≤ 0,5%

0,06%

Heavey Metal

≤ 10ppm

<>

Test (glukuronolakton)

98,5% ~ 102,0%

100,0%

D-glukuronolakton nebo glukuron Chemický název:

t-laktonu kyseliny D-glukofuranuronové

Zahraniční jména:

Glucurolactonum (latinsky)

Glucurolakton (německy)

Glucurolakton (francouzský)

Glucurolactona (španělština)


Nejvyšší kvalita, čistý prášek D-glukuronolaktonu; Dodavatelé surovin glukuronolaktonu v Číně. Výrobci glukuronolaktonu API.


Pokud hledáte surovinu D-glukuronolakton nebo glukuron, API CAS 32449-92-6, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.

Dotaz

You Might Also Like