Cyklický adenosin-3 ', 5'-monofosfát CAMP

Cyklický adenosin-3', 5' -Monofosfát cAMP Čína Cyklický adenosin-3', 5' -Monofosfát cAMP továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně. Synonyma: Adenosine Cyclfhosphate; Adenosin-3', 5' - Cyklický monofosfát (cyklický AMP; cAMP) Charakteristika: Bílý prášek. Molekulární...

Podrobnosti o produktu

Cyklický adenosin-3', 5' -fosfofosfát cAMP

Cyclic Adenosine-3', 5'-Monophosphate cAMP

Čína Cyklický adenosin-3', 5' -fosfát fosfátová továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Adenosine Cyclfhosphate; Adenosin-3', 5' - Cyklický monofosfát (cyklický AMP; cAMP)

Vlastnosti: Bílý prášek.

Molekulový vzorec: C10H12N5O6P.H20

Struktura vzorce:

Cyclic Adenosine-3', 5'-Monophosphate cAMP structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ slova: Cyklický adenosin-3', 5' -Monofosfát cAMP

Popis:

Cyklický adenosin-3', 5' -fosfofosfát cAMP je derivát nukleotidu, který je důležitou látkou v lidském těle pro přenos hormonu obsahujícího dusík.

Cyklický adenosin-3', 5' -fosfofosfát cAMP široce existuje v různých buňkách a hraje důležitou roli při regulaci buněčné funkce a metabolismu. Farmakologické experimenty ukazují, že exogenní tábor má funkce relaxace hladkého svalstva, dilatace krevních cév, zlepšení funkce jater, podporu regenerace nervů, inhibici dělení vnějších kožních buněk a transformaci abnormálních buněk, podporu aktivity oxidázy dýchacích řetězců a zlepšení hypoxie myokardu.

Funkce:

1. Léčení kardiovaskulárních chorob

2.Cyklický adenosin-3', 5' -monofosfát cAMP lze použít k léčbě hypertyreózy

3. Léčení nemocí nervového systému

Jako jeden z nejdůležitějších intracelulárních poslů hraje cyklický adenosin monofosfát (cAMP) důležitou roli v mnoha biochemických reakcích, včetně opravy rány prostřednictvím přenosu buněčného signálu.

4. Léčení hepatobiliárních onemocnění

Prominentním klinickým projevem chronické cholestatické hepatitidy je intrahepatální cholestáza, jejíž žloutenka trvá dlouhou dobu a není snadné ji odeznít, což často vede k dalšímu zhoršení funkce jater. K léčbě chronické cholestatické hepatitidy byl použit cyklický adenosin-3', 5' -Fosfofosfátový cAMP kombinovaný s FDP. Bylo zjištěno, že tábor kombinovaný s FDP by mohl podpořit obnovení funkce jater a významně podpořit regresi žloutenky, eliminovat nebo zlepšit intrahepatální cholestázu.

5. Cyklický adenosin-3', 5' -fosfofosfát cAMP lze použít k boji proti respiračním onemocněním

Útok bronchiálního astmatu je způsoben hlavně křečem hladkého svalstva průdušek. Existuje mnoho důvodů pro bronchiální astma, ale obecně se předpokládá, že souvisí s imunologickými abnormalitami a autonomní nervovou dysfunkcí.

Adenosin cyklofosfát je lék proti angině, a proto se používá hlavně v adjuvantní léčbě akutního infarktu myokardu a anginy pectoris.

Cyklický adenosin monofosfát je druh léku, který odolává angině pectoris, a je to také druh blokátoru léků a blokátorů receptorů. Navíc,Cyklický adenosin-3', 5' -fosfofosfát cAMPse mohou přímo účastnit procesu regulace funkce buněk. Proto je rozsah působení tohoto léku poměrně široký. Velká dávka injekce cyklofosfátu může významně zvýšit kontraktilitu myokardu a může také zlepšit srdeční kontraktilitu pacientů. Cyklický adenosin-3', 5' - monofosfátový cAMP má funkce pro zlepšení funkce jater , relaxace hladkého svalstva, podpora regenerace nervů, rozšiřování cév koronárních tepen, transformace abnormálních buněk

Špičková kvalita, čistý cyklický adenosin-3', 5' -Monofosfát cAMP Továrna na prášek / látky, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte cyklický tábor adenosin-3 ', 5'-monofosfátu, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: cyklický adenosin-3 ', 5'-monofosfátový tábor, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like