Cloperastin Hcl nebo Cloperastine Hydrochloride

Cloperastine Hcl nebo Cloperastine Hydrochloride China Cloperastine Hcl nebo Cloperastine Hydrochloride factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. CAS číslo: 14984-68-0 Charakteristika: Bílý krystalický prášek. Molekulový vzorec: C20H25C12NO; C20H24ClNO · Struktura vzorce HCI: Balení: 25 kg / vlákno ...

Podrobnosti o produktu

Cloperastine Hcl nebo Cloperastine Hydrochloride

Cloperastine Hcl or Cloperastine Hydrochloride

Čína Cloperastine Hcl nebo Cloperastine Hydrochloride factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

CAS číslo: 14984-68-0

Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Molekulový vzorec: C20H25C12NO; C20H24ClNO · HCI

Struktura vzorce:

Cloperastine Hcl or Cloperastine Hydrochloride structure formula

Cloperastine Hcl or Cloperastine Hydrochloride formula-2

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ slova:Cloperastine Hcl nebo Cloperastine Hydrochloride

Popis:

Cloperastin Hcl je rozpustný ve vodě, ethanolu nebo chloroformu, ale mírně rozpustný v acetonu.

Teplota tání hydrochloridu kloperastinu je 146-153 stupňů.

Farmakologické působení: Cloperastin Hcl BP EP USP je analogem difenhydraminu, hlavně inhibuje kašelové centrum a zmírňuje kašel, má také slabý antihistaminický účinek, žádnou závislost a toleranci. Účinnost začíná 20-30 minut po užití léku a trvá 3–4 hodiny.

Lékové interakce:

V kombinaci s centrálním sedativem může Cloperastine Hydrochloride zvýšit ospalost.

Při použití s ​​jinými léky může dojít k interakcím s léky. Podrobnosti získáte u svého lékaře nebo lékárníka.

Nežádoucí účinky Cloperastine Hcl: sucho v ústech, ospalost a další nežádoucí účinky.

Jako nejznámější čínský dodavatel klodrastinového hydrochloridu v Číně, Qingdao Fengchen Technology and Trade Co., Ltd, je produkt dobře nabitý nejnovějším a nejbezpečnějším obalem.

Cloperastin Hcl je druh antitusika. Inhibuje hlavně kašelové centrum a má slabý antihistaminický účinek. Nemá žádnou závislost a toleranci. Kloperastin hydrochlorid nabývá účinku 20–30 minut po aplikaci a může trvat 3–4 hodiny.

Tento produkt lze použít k akutní bronchitidě, chronické bronchitidě, emfyzému, chronické obstrukční plicní nemoci, astmatu s kašlem a dalším onemocněním dýchacích cest způsobeným symptomy suchého kašle. V průběhu léčby se příležitostně mohou objevit vedlejší účinky Cloperastinu Hcl, jako je xerostomie a ospalost. Řidiči, vozidla, lodě, letecké práce, mechanická obsluha a obsluha přesných přístrojů proto nejsou během léčby povoleny. Pokud má pacient zjevné vykašlávání, neměl by být použit. Při kombinaci s jinými centrálními sedativy může být účinek ospalosti zvýšen.

Ostatní jména:

1- [2 - [(4-chlorfenyl) (fenyl) methoxy] ethyl] piperidin hydrochlorid; Cloperastin hydrochlorid; 4-chlorbenzhydryl 2- (1-piperidyl) ethyl ether-hydrochlorid; 1- [2 - [(4-chlorfenyl) -fenylmethoxy] ethyl] piperidin, hydrochlorid;

Špičková kvalita, čistý Cloperastine Hcl nebo Cloperastine Hydrochloride Prášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte cloclastin hcl nebo cloperastin hydrochlorid, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: cloperastin hcl nebo cloperastine hydrochloride, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like