Mukoyex citiolonu nebo citiolázy (DL-N-acetylhomocystein thiolakton)

Citiolon nebo citioláza mucoyex (DL-N-Acetylhomocysteine ​​thiolactone) Čína Citiolone nebo Citiolase mucoyex (DL-N-Acetylhomocysteine ​​thiolactone) factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. Synonyma: Citioláza mucoyex CAS číslo: 17896-21-8 Charakteristika: Bílý krystalický prášek. Čistota (rozbor): ...

Podrobnosti o produktu

Mukoyex citiolonu nebo citiolázy (DL-N-acetylhomocystein thiolakton)

Citiolone or Citiolase mucoyex (DL-N-Acetylhomocysteine thiolactone)

Čína Citiolon nebo citioláza mucoyex (DL-N-Acetylhomocysteine ​​thiolactone) factory, Supplier, Manufacturer in China.

Synonyma: Citiolase mucoyex

CAS číslo: 17896-21-8

Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Čistota (rozbor): Citiolon 99. 5% Min

Molekulární vzorec: C 6 H 9 NE 2 S

Struktura vzorce:

Citiolone or Citiolase mucoyex (DL-N-Acetylhomocysteine thiolactone) structure formula

Balíček: 25 kg /Vláknový buben

Vlastnictví:

Teplota tání: 109-111 stupňů.

Hustota: 1. 263.

Rozpustnost: Citiolone nebo Citiolasa mucoyex (DL-N-Acetylhomocysteine ​​thiolactone) je rozpustný ve vodě, nerozpustný v ethanolu, acetonu a chloroformu.

Citiolon má účinek na prevenci a léčbu nekrózy jater a zvýšení tuku. Může být použit při léčbě infekční a toxické hepatitidy, alergické dermatitidy a svědění způsobeného zářením nebo otravou. Při vdechnutí pacienta přesuňte na čerstvý vzduch; pokud je pokožka v kontaktu, svlékněte kontaminovaný oděv, důkladně omyjte pokožku mýdlovou vodou a vodou, v případě nepohodlí vyhledejte lékařskou pomoc; pokud jsou oči ve styku s čistýma očima, oddělte víčka, omyjte je tekoucí vodou nebo normálním fyziologickým roztokem a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc; při požití okamžitě vypláchněte ústa, zakažte zvracení, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Současně lze po operaci mozku použít pro akutní kraniocerebrální poranění a poruchu vědomí citiolázový mucoyex (DL-N-acetylhomocystein thiolakton). Mozková trombóza, mnohočetná mozková embolie, ochromení třesu, následky cévní mozkové příhody, mozková nedostatečnost způsobená mozkovou artériosklerózou, hypnotika, otrava oxidem uhelnatým a různé organické encefalopatie.

V posledních letech se Citiolone často používá v kombinaci s jinými komponenty. Tento produkt a silybinové složky například připravují léčiva pro léčbu virové hepatitidy.

Špičková kvalita, čistý citiolon nebo citioláza mucoyex (DL-N-acetylhomocysteine ​​thiolactone) Továrna na prášek / látky, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte citiolon nebo citiolázový mucoyex (dl-n-acetylhomocystein thiolakton), kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: mukoyex citiolonu nebo citiolázy (dl-n-acetylhomocystein thiolakton), výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like